رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

meOme و [B]ulet - کلاهبرداری

MrUnusual

ارسال‌های توصیه شده

مشخصات یوزر بنده:

MrUnusual.png

یوزر دو فردی که کلاهبرداری کردند:

meOme.png

%5BB%5Dulet.png

شاهد:

Mahdi_mY.png

با سلام و عرض ادب خدمت ادمین ها و کاربران عزیز آرساکیا

بنده حدودا یکساعت پیش یک ad زدم برای خرید ماشین فردی با نام کاربری ulet با من تماس گرفتن و به بنده گفتن:( یک ماشین دارم قیمتش یک میلیون و.... هستش من به شما 100 کا میدم ماشین رو بیا خونه شماره 65 برای خرید)

بنده هم رفتم خانه شماره 65 ماشین رو به من نشون دادن (یوزرulet)  ایشون، سپس یوزرmeOme بمن آفر BMX دادن  تایید کردم آفر رو ولی با توجه به تجربه کم بنده ایشون به من BMX دادن و فقط کلید ماشین رو بمن برای 50 ثانیه دادن  سپس هم برای اینکه کارشون لو نره لایسنس هاشونو بمن نشون دادن تا چت ها مخفی شه اما خوشبختانه بنده دو عکس با گوشیم از اون صحنه گرفتم تا به یکی از دوستانم نشون بدم

بنده این بازی رو برای سرگرمی و دوری از مسائل زندگی انجام میدم و اگر قرار باشه داخل بازی هم همچین افرادی پیدا شه و کلاه بزارن سر پلیر ها Low level آرامش پلیر های جدید بهم میخوره و باعث کم طرفدار شدن این سرور بسیار محبوب و مطرح در ایران میشه.

متاسفانه تعداد زیادی از پلیر های low level از کلاهبرداری این دو یوزر شاکی هستند اما بعلت عدم آگاهی کافی نمیتونن شکایت خودرا به گوش ادمین های سرور برسونن

مدارک:

1.jpg2.jpg

ویرایش شده توسط MrUnusual
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...