رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مصاحبه || تاریخچه اقلیت های دسته ویژه

CyberDyne

ارسال‌های توصیه شده

در 3 ساعت قبل، Camera گفته است:

همچنین میپردازیم به فیلمی از وظیفه یک سرباز از اقلیت National guard

باو داشتم هک میکردم زد ?

یادمه بین ۲۶۰۰۰۰ و ۲۵۰۰۰۰ اینا بود ?

Farab.png
?????? ??? ??????

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، MiladME گفته است:

ستونی داپش همین که تگ کردی یه دنیا بود ❤

لینک به دیدگاه

ایول جالب بود?

بوس به همه Cop ها

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 34 دقیقه قبل، Camera گفته است:

حالا حیف که من این روزا امتحان دارم وگرنه شور و شوق من تو این زمینه ها زیاده مث میلاد

نظر لطفته 3>

عشق منی عزیز دلم

EnDWaY.png 

𝙸𝚝 𝚒𝚜 𝚎𝚗𝚘𝚞𝚐𝚑 𝚝𝚑𝚊𝚝 𝚠𝚎 𝚍𝚒𝚍 𝚗𝚘𝚝𝚕𝚒𝚟𝚎, 𝚠𝚎 𝚊𝚛𝚎 𝚗𝚘𝚝 𝚊𝚏𝚛𝚊𝚒𝚍 𝚘𝚏 𝚍𝚢𝚒𝚗𝚐

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، EnDWaY گفته است:

لازم نیست میلاد جان نظر بدیم
ما خیلی وقته نظر هامونو داخل میتینگ استف دادیم و عملی نشده پس وقتی کاری یا چیزی پیش نمیاد نباید تلاش کرد

با احترام
#EnDWaY

حق

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Camera گفته است:

درود فراوان خدمت شما دوستان عزیز، همراه 3 تن از اعضای اقلیت های دسته ویژه به نام @MiladME ، @iKamyar و @SinAHarD بودیم و سوالاتی راجع به تاریخچه فکشن های دسته ویژه پرسیدیم.

خیلی از همکاری این 3 بزرگوار، کمال تشکر رو دارم امیدوارم همیشه سالم باشند.

tasvire_1_qloc.png

به اولین ویدیو مصاحبه که توسط @Camera فیلم برداری شده است میپردازیم.

udl6.png

udl6.png

و در آخر به چکیده ای از وظایف Police و FBI میپردازیم.

udl6.png

با تشکر از تماشای شما دوستان عزیز. امیدوارم لذت برده باشید.

برای حمایت از ما لایک یادتون نره

زیبا بود

در 2 ساعت قبل، MiladME گفته است:

یکی از گزینه های پیشنهادی من که همیشه این پیشنهادو نه فقط من بلکه افراد قدیمی زیادی مثل سینا ZombieRanger دادیم، برگردوندن سیستم قبلی دزدی از بانک به سرور هست که NG دقیقا از زمانی که این سیستم از سرور رفت یه جورایی نابود شد. که هیچوقتم نگفتیم سیستم فعلی حذف بشه، بلکه سیستم قبلی در کنار سیستم فعلی برگرده و سه حالت دزدی از بانک وجود داشته باشه و هیچوقت هم توجهی نشده به این پیشنهاد برای همین پیشنهاداتی که باعث حتی ارتقای سیستم قبلی و برگردوندنش میشه رو وقت نمیزارم بدم

لینک به دیدگاه

کاپ:

%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B0%DB%B5%DB%

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iArash گفته است:

@Camera متن و ویدیو های زیبایی بود ولی اگه از افراد کارکشته تر استفاده میکردی خیلی بهتر بود!

مثال کسی که ثابقه کاپ زیاد داره @Rasputin ۲۰تا اکانت تو کاپ داره، از اینجور افراد اگه استفاده میکردی منطقی تر و حرفه ای تر میشد ولی با این حال عالی نواختی??

این حرف منفی به منم میاد ایا?

لینک به دیدگاه

ممنون بابت تگ

طولانی بود زیاد وقت نداشتم اولشو دیدم قشنگ بود 

موفق باشی

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

بسیار زیبا ??

- 𝐿𝒾𝒻𝑒 𝒾𝓈 𝒶𝓃 𝒶𝒸𝒸𝒾𝒹𝑒𝓃𝓉 𝓌𝒾𝓉𝒽 𝓈𝑒𝓋𝑒𝓇𝒶𝓁 𝓋𝒶𝑔𝓊𝑒 𝒻𝑜𝓇𝓂𝓈 -

Kentish.png

Metatron.png

Monty.png

- 𝐿𝒾𝒻𝑒 𝒾𝓈 𝒶𝓃 𝒶𝒸𝒸𝒾𝒹𝑒𝓃𝓉 𝓌𝒾𝓉𝒽 𝓈𝑒𝓋𝑒𝓇𝒶𝓁 𝓋𝒶𝑔𝓊𝑒 𝒻𝑜𝓇𝓂𝓈 -

لینک به دیدگاه

زیبا بود??

Death is the wish of some

The Relief of many

And the end of all

========================================================================

Desolator.png304.png

Frostmourne.png303.png     

=========================================================================

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Reject گفته است:

زیبا بود

یکی از گزینه های پیشنهادی من که همیشه این پیشنهادو نه فقط من بلکه افراد قدیمی زیادی مثل سینا ZombieRanger دادیم، برگردوندن سیستم قبلی دزدی از بانک به سرور هست که NG دقیقا از زمانی که این سیستم از سرور رفت یه جورایی نابود شد. که هیچوقتم نگفتیم سیستم فعلی حذف بشه، بلکه سیستم قبلی در کنار سیستم فعلی برگرده و سه حالت دزدی از بانک وجود داشته باشه و هیچوقت هم توجهی نشده به این پیشنهاد برای همین پیشنهاداتی که باعث حتی ارتقای سیستم قبلی و برگردوندنش میشه رو وقت نمیزارم بدم

بزرگترین مشکل سیستم JB هست نه راب سیستم قبلی خیلی بد بود این دیگه داغون و مورد 2 باید برای لیدر اختیار بیشتری بزارند الان لیدر هیچ کار نمی تونه کنه که ممبر JB بگیره :|. کلی پیشنهاد دادیم یک کد C-n مثلا بزارن که لیدر به اون بگه C-3 کنه این کارو نمی کنند چون میگن ممبر نباید اینطور باهاش رفتار بشه از فکشن زده میشه :). خب الان کسی که فقط میاد اکتیوتی میزنه چرا نباید زور بالا سرش باشه؟ کسی که میاد اقلیت باید براش وقت بزاره ارزش قاعل باشه نه اینکه بیاد با جعل اکتیویتی بیاد بره :| اینجور آدم ها نباید COP باشند وقتی هم هستند کاریشون نمیشه کرد. نمی دونم جدی رو چه حساب میان دسته ویژه فکر کنم فقط دوست دارن اسمشون آبی باشه :)با بودن این افراد ظرفیت . Cop الکی پر میشه و این اشتباه هست که چه من چه افراد دیگه این حرف را بزنند باز هم به حرف ما گوش نمیدن و ما Cop هایی که تلاش می کنیم واسه اقلیت فقط باید حقیر بشیم :) 

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

سیستم قبلی خیلی بد بود این دیگه داغون

سیستم قبلی منظورم زمانیه که مثلا 20 نفر میشستن تو یه اتوبوس و میرفتن دم بانک /Rob میزدن هر 20 نفر وانتد میگرفتن و میرفتن مکان پولشونو میگرفتن

هم گارد سود میکرد و اکتیویتی داشت هم رابر ها پولشونو میگرفتن

در 18 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

نمی دونم جدی رو چه حساب میان دسته ویژه فکر کنم فقط دوست دارن اسمشون آبی باشه

دقیقا، به نظرم برای رفع این مشکل یکی از راه هاش اینه که تست ها خیلی باید سخت گرفته بشه توسط لیدر اقلیت های ویژه (کاری که خودم میکنم) که هر بنی بشری میرسه نتونه بیاد Cop و فقط سبز کنه هر هفته بره و هیچی از قوانین بلد نباشه

در 20 دقیقه قبل، iKamyar گفته است:

کسی که میاد اقلیت باید براش وقت بزاره ارزش قاعل باشه نه اینکه بیاد با جعل اکتیویتی بیاد بره

نظر شخصی من اینه که لیدر باید با قاطعیت و جدی رفتار کنه با اینجور افراد و مجازات اعمال کنه و تا جایی که میشه سعیش بر این باشه که اینجور افراد پر نکنن اقلیت رو

لینک به دیدگاه

عالی روش جدید خیلی خوبه ولی بعضی ها وقتشو ندارن که دویست ساعت تایم بزنن برای کاپ این یکم باعث میشه که بعضی ها زده بشن یا انگیزه نداشته باشن

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Reject گفته است:

سیستم قبلی منظورم زمانیه که مثلا 20 نفر میشستن تو یه اتوبوس و میرفتن دم بانک /Rob میزدن هر 20 نفر وانتد میگرفتن و میرفتن مکان پولشونو میگرفتن

هم گارد سود میکرد و اکتیویتی داشت هم رابر ها پولشونو میگرفتن

دقیقا، به نظرم برای رفع این مشکل یکی از راه هاش اینه که تست ها خیلی باید سخت گرفته بشه توسط لیدر اقلیت های ویژه (کاری که خودم میکنم) که هر بنی بشری میرسه نتونه بیاد Cop و فقط سبز کنه هر هفته بره و هیچی از قوانین بلد نباشه

نظر شخصی من اینه که لیدر باید با قاطعیت و جدی رفتار کنه با اینجور افراد و مجازات اعمال کنه و تا جایی که میشه سعیش بر این باشه که اینجور افراد پر نکنن اقلیت رو

سیستمی که میگی خوبه ولی یخورده به NG توهین میشه چون کار این اقلیت خراب کردن کار Robber هست ولی خب اینجوری هم موافقم چون هم گارد ملی می تونه robber هارو بابت دزدی از بانک مجازات کنه هم Robber سود ببره 

مورد سخت گیری تست  درست ولی خب یک مشکل داره اونم اینه با این کار راحت میشه بکش کشی کرد :). ولی خب میگم اگه امکانات در اختیار لیدر بزارند اون شخص دیگه یا یاد میگیره یا از اقلیت اخراج میشه و میشه گفت اینجوری هم همونطور که گفتی بنی بشری که چیزی از قانون بلد نیست دوام نمیارد و اینجوری ظرفیت بی خود پر نمیشه.

در مورد قاطعیت هم که همانطور گفتم باید امکانات و احترام بیشتری واسه لیدر ها قاعل باشند با این سیستم فعلی لیدر یکم سخت بگیره ممبرش میره میگه این درخواست نابجا می کنه می زنند لیدر رو اخراج می کنند از تیم کارکنان ?

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، iKamyar گفته است:

سیستمی که میگی خوبه ولی یخورده به NG توهین میشه چون کار این اقلیت خراب کردن کار Robber هست ولی خب اینجوری هم موافقم چون هم گارد ملی می تونه robber هارو بابت دزدی از بانک مجازات کنه هم Robber سود ببره 

قبلا اینجوری بود دقیقا و به شخصه زمانی که گارد بودم و نبودم (راب میزدم) هر دو سمت از این سیستم راضی بودم

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Reject گفته است:

قبلا اینجوری بود دقیقا و به شخصه زمانی که گارد بودم و نبودم (راب میزدم) هر دو سمت از این سیستم راضی بودم

آره ولی فرض رو حتی بر این بگیریم که راب اینجوری شود JB چه؟ JB زمانی که من رنک یک بودم باید از Jail خارج میشدی می رفتی HQ برای اینکه از داخل بگیری هم باید یک بار از اون در Jail خارج میشدی اما الان از بیرون می تونم بگم حتی نمیشه JB گرفت ?. از داخل هم یک سری قانون اشتباه مثل نزدیک شدن به اتاقک بیل داره که باید تغییر کند. اینو سطحی ازش رد میشم ولی میرسیم به JB گرفتن از بیرون به نظرم مثل زمان اولیه من سیستم exit باشه ولی برای داخل به exit نیاز نباشد. می دونی با این سیستم اگه اقلیت گارد ملی قوی باشه می تواند اکثر JB هارو Fail کند و اگر گارد ضعیف باشد  JB ها اکثراً وین می شوند. ولی با سیستم فعلی اگه شخص گارد رو ببینه فرار نمی کنه هم گارد ضرر می کنه هم خودش خب یعنی چی؟ بعضی هم باهوش شدن وقتی گارد ازشون فاصله میگیره یدونه ضربه به فنس ها می زنند بعد بر میگردند این باعث میشه بتوانند فرار کنند یا باعث میشه که گارد سعی کنه اون شخص نزدیک شود که  به فنس ضربه وارد نکند که بتواند فرار کند و این  برای هر دو ضرر هست ??.

برای کسانی که exit میدن (رنک 3 حداقل) محدودیت hunter و hydra برداشته شود چون اگه کسی بخواهد JBH کند به راحتی می تواند از این مورد سو استفاده کند.

سیستم اولیه که از hq کلا می‌گرفتی رو خیلی راحت بود واسه همین اون سیستم نباشد به نظرم بهتره این سیستم بهتره چون بر اساس اقلیت گارد مشخص میشه که JB ها Fail میشوند یا Win. 

ویرایش شده توسط iKamyar

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، MiladME گفته است:

من کوچیک همه ی اساتید و بزرگواران و قدیمی های سرور هستم جسارت نشه من مصاحبه کردم ❤

خیلی دوست داریم میلاد جان انشالله همیشه پر قدرت و موفق باشی ?

Spiral.png

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Reject گفته است:

کاری که امثال زامبی رنجر میکردن این بود که علاوه بر برخورد قاطعانه ممبر از فکشن لذت میبرد چون برخورد خشک باعث میشه همه از فکشن فرار کنن ، مثلا سینا واقعی تجربه ی یک نظامی گری واقعی رو برامون رقم زد هرچی توی کاپ بود و از هر امکاناتی و وارنی داشتیم استفاده میکردیم اصلا انگار سرور رو ارپی کرده بود و جالب اینجا بود همه هم لذت میبردن واقعا تجربه ای شد که خیلیامون آرزو داریم دوباره توی اون شرایط قرار بگیریم. 

سینا علاوه بر گیم مثل خودم درمورد نظام و نیروهای نظامی و مسائل نظامی توی واقعیت اطلاعات خیلی زیادی داشت

مسئولان سرور فکر میکردن همرو فراری میده و افراط و تفریط میکنه اما اینچنین نبود اون واقعا رفاقت ایجاد کرده بود و بین خشک بودن و فکشن رفاقتی زمین تا آسمون فرقه یعنی پارادوکس هست ولی کاری بود که اونا تونستن انجام بدن. 

به وقتش بهترین رفیق های هم بودیم و توی شکایات به شدت هوای همو داشتیم و به وقتش شبیه یک شخص نظامی توی واقعیت رفتار میکردیم. 

واقعا خیلی کم پیش میاد یه لیدر هم خشک باشه هم با ممبر رفاقت کنه شما خودت قدیمی هستی ماشاالله خبر داری چنین گوهر هایی کم هستند اما باعث موفقیت یک سرور میشن

خیلی از همین لیدر ها که زور میزنن مثل زامبی باشن خرابکاری میکنن ، زامبی لول پایین هارو میاورد اما اونایی که شعور نداشتن یا زیادی سنشون کم بود یا لول بالا بودن و بدرد نمیخوردن رو نمیاورد ولی الان شاهد هستیم بعضی لیدر ها کلا با لول های پایین مشکل دارن و این اوج نادانی یک لیدره چون لول پایین خیلیییی شوق و ذوق داره میتونی بیاریش تا چندین هفته تاپ اکتیویتی میشه و فکشن رو یه تنه بکشه بالا 

افراط و تفریط کار رو خراب میکنه

هیچ وقت زامبی بهمون نگفت برید دویستا اکتیویتی بزنید وگرنه مجازات میکنم همیشه با صحبت یا شستشو مغزی همرو قانع میکرد که باید کار کنن

ویرایش شده توسط MiladME
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، MiladME گفته است:

کاری که امثال زامبی رنجر میکردن این بود که علاوه بر برخورد قاطعانه ممبر از فکشن لذت میبرد چون برخورد خشک باعث میشه همه از فکشن فرار کنن ، مثلا سینا واقعی تجربه ی یک نظامی گری واقعی رو برامون رقم زد هرچی توی کاپ بود و از هر امکاناتی و وارنی داشتیم استفاده میکردیم اصلا انگار سرور رو ارپی کرده بود و جالب اینجا بود همه هم لذت میبردن واقعا تجربه ای شد که خیلیامون آرزو داریم دوباره توی اون شرایط قرار بگیریم. 

سینا علاوه بر گیم مثل خودم درمورد نظام و نیروهای نظامی و مسائل نظامی توی واقعیت اطلاعات خیلی زیادی داشت

مسئولان سرور فکر میکردن همرو فراری میده و افراط و تفریط میکنه اما اینچنین نبود اون واقعا رفاقت ایجاد کرده بود و بین خشک بودن و فکشن رفاقتی زمین تا آسمون فرقه یعنی پارادوکس هست ولی کاری بود که اونا تونستن انجام بدن. 

به وقتش بهترین رفیق های هم بودیم و توی شکایات به شدت هوای همو داشتیم و به وقتش شبیه یک شخص نظامی توی واقعیت رفتار میکردیم. 

واقعا خیلی کم پیش میاد یه لیدر هم خشک باشه هم با ممبر رفاقت کنه شما خودت قدیمی هستی ماشاالله خبر داری چنین گوهر هایی کم هستند اما باعث موفقیت یک سرور میشن

خیلی از همین لیدر ها که زور میزنن مثل زامبی باشن خرابکاری میکنن ، زامبی لول پایین هارو میاورد اما اونایی که شعور نداشتن یا زیادی سنشون کم بود یا لول بالا بودن و بدرد نمیخوردن رو نمیاورد ولی الان شاهد هستیم بعضی لیدر ها کلا با لول های پایین مشکل دارن و این اوج نادانی یک لیدره چون لول پایین خیلیییی شوق و ذوق داره میتونی بیاریش تا چندین هفته تاپ اکتیویتی میشه و فکشن رو یه تنه بکشه بالا 

افراط و تفریط کار رو خراب میکنه

هیچ وقت زامبی بهمون نگفت برید دویستا اکتیویتی بزنید وگرنه مجازات میکنم همیشه با صحبت یا شستشو مغزی همرو قانع میکرد که باید کار کنن

دقیقاً ولی ببین با این کارها که انجام دادن دست لیدر ها بسته هست نمی توانند خیلی سخت گیری کنند باید اختیارات و احترام بیشتری واسه لیدر ها گذاشته شود که آنها بتوانند فکشن رو کنترل کنند با این وضع فعلی یکی میاد سبز می کنه و بعدش فقط میره کارهایی که دوست داره انجام میده یکی هم که فعال هست اکتیویتی میزند کاملاً لیدر بی نقش است و نمی تواند کاری کند. دوست دارم یک کد بیاد برای لیدر و ساب لیدر که بتوانند در بعضی اوقات ممبر رو به Duty شدن و انجام کار وادار کنه و گوش نکنه مجازات شود.

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

دست خوش

ویرایش شده توسط MILADemon

6Sixty Nine9

تو غروبامون هم خورشید هم ماه و هم ستارس }}
MILADemon.png

بچهای‎‌کار - تردمیل - شب‌که‌میشه - BBC و ...

b58516_24n15128-88771092-5CEE-4F7E-887A-

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۲/۱۵ در 17:20، Camera گفته است:

درود فراوان خدمت شما دوستان عزیز، همراه 3 تن از اعضای اقلیت های دسته ویژه به نام @MiladME ، @iKamyar و @SinAHarD بودیم و سوالاتی راجع به تاریخچه فکشن های دسته ویژه پرسیدیم.

خیلی از همکاری این 3 بزرگوار، کمال تشکر رو دارم امیدوارم همیشه سالم باشند.

tasvire_1_qloc.png

به اولین ویدیو مصاحبه که توسط @Camera فیلم برداری شده است میپردازیم.

udl6.png

udl6.png

و در آخر به چکیده ای از وظایف Police و FBI میپردازیم.

udl6.png

با تشکر از تماشای شما دوستان عزیز. امیدوارم لذت برده باشید.

برای حمایت از ما لایک یادتون نره

عالی نواختی

??

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...