رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن کاملا الکی و اشتباه - mamadprime

DEANAMBROSE77

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: jonsnow.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MamadPrime.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام شاهد سطح این ادمین لول 2 هستیم در ادامه من حتی با اکانت اصلیم تا حالا 1 بار هم بن نشدم بعد این شخص ک احتمالا گان دستش نمیگرفته و هیچی حالیش نیس میاد اکانت مولتی منو بن میده بش فیلم میدم میگه کم حجم کن بعد ک کردم بن میده انصافا جمع کنید ادمینایی امثال اینو اینم فیلم با 2 کیفیت اگه یکیش کم بود اون یکی رو ببینید چنین ادمینایی فقط باعث بدبخت کردن پلیر ها میشن طرف جونش 2 برابر منه بعد که ازم خورد میاد بن میده عزیزم تو چیزی بلد نیستی به من چه بعدشم شما کی باشی اکانتی که اسمش جان اسنو هست رو بن بدی لطفا سخت برخورد کنید با این ادمین لطفا با کیفیت بالا تر ک 25 مگ هست ببینید شاید کیفیت پایین بوده

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8307043276/vlc_2017_fdfdssdsf09_21_13_07_59_240.avi.html

http://s8.picofile.com/file/8307045200/gta_sa_2017_09_21_12_45_00_493.mp4.html

sa_mp_374.png

sa_mp_375.png

ویرایش شده توسط DEANAMBROSE77
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هر وقت لحن صحبت كردن ياد گرفتي ميام جوابت رو ميدم ، اگه بخوام مثل خودت حرف بزنم يكم به شخصيتم نميخوره ، مدارك براي مديريت ارسال ميشه ، بابت توهين هايي كه به من كرديد مجازات ميشيد.

ویرایش شده توسط AliKeRmaN
لینک به دیدگاه

در در 9/28/2017 در 01:12، Mohammadreza گفته است :

هر وقت لحن صحبت كردن ياد گرفتي ميام جوابت رو ميدم ، اگه بخوام مثل خودت حرف بزنم يكم به شخصيتم نميخوره ، مدارك براي مديريت ارسال ميشه ، بابت توهين هايي كه به من كرديد مجازات ميشيد.

ب مرگ راضی میشم؟ خدا شاده هیچ چیت و ایمی نداشتم سابقشم نداشتم خودتم میدونی با تو مشکلی ندارم ولی ظاهرا خودت خوشت میاد با همه مشکل داشته باشی برو فیلمی ک حجم و کیفیتش بیشتره رو دان کن بفهمی من چیت نداشتم  اگرم چیت داشتم مطمین باش واس ی اکانت لول 7 که حتی 100 کا پول داخلش نیست نمیومدم شکایت کنم و اصلا اگه چیت داشتم زحمت اپلود کردن به خودم نمیدادم حالا برو این فیلمو نشون هرکی میخای بده بت بگه ک چیت نیس

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...