رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دو انتقاد به سیستم اقتصاد سرور (مهم) (حمایت شود)

ارسال‌های توصیه شده

باسلام و درود

خیلی وقته می‌خوام این انتقادات رو از سیستم اقتصاد فعلی سرور انجام بدم ولی بنابر دلایلی مثل یاری نکردن حوصله ننوشتم.

سیستم اقتصاد فعلی نیاز به برخی اصلاحات داره:

۱- قیمت بسیار بالای افزایش لول:منی که از لول ۵۰ دارم میرم لول ۵۱ باید حدود ۱۰۰ کا بدم :| درحالی که الان با اینکه رنک ۳ فکشن هستم و دو ماهی میشه که داخل فکشنم حقوق هفتگیم ۶۰ کا بیشتر نیست! در نتیجه باید ۴۰ کا هم از جیبم بدم برای افزایش لول، که خب خیلی رقم بالاییه برای افزایش لولی که صرفا فقط یه عدده و هیچ مزایایی درحال حاضر حداقل نداره.

۲- تغییر ارزش درآمدها و قیمت ها: خیلی وقته که درصد ارزش درآمدها و قیمت ها تغییری نکرده و پیشنهاد میکنم یه تغییری اعمال بشه در خصوص این درصدها

از @ArSaCiA درخواست رسیدگی جدی به این موضوعات رو دارم، تشکر

@RaaD @Hydra  

@Markeloff @BuTleR

ویرایش شده توسط Original
  • دوست دارم که 5

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد بای لول واقعا موافقم باهات 

الان یه دنیا رسپکت دارم ولی پول ندارم واسه بای لول 

و اینکه تغییر هم بدن قیمت ها گرون تر میشه و درآمد ها  ارزون!

savaki.png

لینک به دیدگاه

از خیلی وقته پیش قرار بوده درامد فکشن ها به طور چشمگیری افزایش پیدا کنه به طوری ک درامد اصلی از فکشن باشه و کسی سمت چیز دیگه نره امیدوارم زود تر عملی شه 

@ArSaCiA

• دوست دارم که 1
  • مرسی 2
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، BuTleR گفته است:

درامد فکشن ها به طور چشمگیری افزایش پیدا کنه

آره تو خواب. 1میل هم بشه توفیری نداره. الان چارتا جوجه دلالم درآمدشون همینقده.

وقتی میتونم تو هفته 10میل در بیارم چرا اصلا باید برم سمت فکشن و صفحه پر کنم؟

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، 404 گفته است:

آره تو خواب. 1میل هم بشه توفیری نداره. الان چارتا جوجه دلالم درآمدشون همینقده.

وقتی میتونم تو هفته 10میل در بیارم چرا اصلا باید برم سمت فکشن و صفحه پر کنم؟

با چه کاری هفته ای 10 میل ؟

fffffffffffffffffffff_p1nl.png

لینک به دیدگاه

با مورد اول کاملا موافقم، اتفاقا به نظرم باید مبلغی هم به ما تعلق بگیره بابت اینکه وقت گذاشتیم و سطح رو بالا بردیم

ویرایش شده توسط Brutalest
  • دوست دارم که 1

????ℂ?? ????                                                         Federal Bureau of Investigations

Brutalest.png

لینک به دیدگاه

درود بر تو علی یه چند نفر تگ کن حمایت میشه. ? @Original

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۲/۳ در 11:44، BuTleR گفته است:

از خیلی وقته پیش قرار بوده درامد فکشن ها به طور چشمگیری افزایش پیدا کنه به طوری ک درامد اصلی از فکشن باشه و کسی سمت چیز دیگه نره امیدوارم زود تر عملی شه 

@ArSaCiA

خیلی این در آمد ها پایین هست حالا باز pd یچیز چرا بقیه فکشن ها اینقدر درآمد کم دارن ?

کلی ایده و فکر راجب سیستم اقصاد سرور هست ولی کو گوش شنوا

• دوست دارم که 1

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۲/۲ در 11:39، Original گفته است:

باسلام و درود

خیلی وقته می‌خوام این انتقادات رو از سیستم اقتصاد فعلی سرور انجام بدم ولی بنابر دلایلی مثل یاری نکردن حوصله ننوشتم.

۱- قیمت بسیار بالای افزایش لول:منی که از لول ۵۰ دارم میرم لول ۵۱ باید حدود ۱۰۰ کا بدم :| درحالی که الان با اینکه رنک ۳ فکشن هستم و دو ماهی میشه که داخل فکشنم حقوق هفتگیم ۶۰ کا بیشتر نیست! در نتیجه باید ۴۰ کا هم از جیبم بدم برای افزایش لول، که خب خیلی رقم بالاییه برای افزایش لولی که صرفا فقط یه عدده و هیچ مزایایی درحال حاضر حداقل نداره.

۲- تغییر ارزش درآمدها و قیمت ها: خیلی وقته که درصد ارزش درآمدها و قیمت ها تغییری نکرده و پیشنهاد میکنم یه تغییری اعمال بشه در خصوص این درصدها

از @ArSaCiA درخواست رسیدگی جدی به این موضوعات رو دارم، تشکر

@RaaD @Hydra  

@Markeloff @BuTleR

اقتصاد سرور هم مثل اقتصاد کشور مرضیه و این یه چشمه بسیار کوچکش محسوب میشه

زمانی که سرور روز به روز خلوت تر میشه به جای کاهش اکتیویتی و افزایش حقوق شاهد ثبات دستمز ها و افزایش اکتیویتی ها هستیم که در اکثر موارد با ابیوز روبرو میشیم

نکته اینجا که درامد فکشن کافی نیست و شما باید به شغل های دیگر نیز مراجعه کنید

• دوست دارم که 2

ᴛʜᴇ ʟᴀsᴛ ᴍᴀɴ sᴛᴀɴᴅɪɴɢ

rasputin.png

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ -------------------------------------------------------------------------------------------------------         

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Rasputin گفته است:

قتصاد سرور هم مثل اقتصاد کشور مرضیه و این یه چشمه بسیار کوچکش محسوب میشه

زمانی که سرور روز به روز خلوت تر میشه به جای کاهش اکتیویتی و افزایش حقوق شاهد ثبات دستمز ها و افزایش اکتیویتی ها هستیم که در اکثر موارد با ابیوز روبرو میشیم

نکته اینجا که درامد فکشن کافی نیست و شما باید به شغل های دیگر نیز مراجعه کنید

?

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

دیگه وقتش نرسیده؟ @ArSaCiA

مولایی همه چی گرون شده

کاش یکمی بره بالا نه باید بره بالا

همه چی گرون شده

به جز سود فکشن ها و Jobs ها و ..... که میتونه باشه

خداییش کمه

قبل Ag samp به این پیشنهاد رسیدگی کن @ArSaCiA

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۱/۲/۴ در 16:18، Brutalest گفته است:

با مورد اول کاملا موافقم، اتفاقا به نظرم باید مبلغی هم به ما تعلق بگیره بابت اینکه وقت گذاشتیم و سطح رو بالا بردیم

بهت گلد میده دیگه =))

هرجا میرم از گرونی دارن گله میکنن یجا نیست بریم گرونی نباشه همه راضی باشن =))

????????????????????????????????????
faraz.png
ostadfaraz.png

Coach.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

تغییر ارزش درآمدها و قیمت ها: خیلی وقته که درصد ارزش درآمدها و قیمت ها تغییری نکرده و پیشنهاد میکنم یه تغییری اعمال بشه در خصوص این درصدها

کاملا درسته.. 

طبق گفته های @ArSaCiA قرار بود اقتصاد سرور پویا باشه و قیمت ها به نسبت بالا و پایین داشته باشن ولی بعد از دو یا سه موج افزایش قیمت و کاهش 30 تا 40 درصدی ارزش گلد طی، چند ماه قبل قیمت ها تغیری نکردند

زنـבه ام هرچـہ زـבے تیغـہ بـہ شریاט نرسیـב
                                      خیز برבار ببینم خطرے هم בاری؟ ??

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

موافقم و به نظرم باید این اصلاحات انجام بشه، درآمد ها خیلی پایینه و هزینه ها خیلی بالا! این باعث شده افراد بی انگیزه بشن برای بازی کردن 

قبلا بازی بالانس بود از نظر درآمد اما از وقتی درآمد ماهیگیری کاهش پیدا کرد مشکلات زیادی درست شد و تعداد پلیر ها به شدت کاهش یافت...

منم بار ها با موسس سرور آقای علی صحبت کردم و حتی پر بازدید ترین پست در قسمت انتقادات و پیشنهادات رو هم گذاشتم (وقتی یه پست بیشتر از 4100 تا بازدید میخوره یعنی خیلی مهم بوده برای همه)

میتونید این پست قدیمی من رو مطالعه کنید:

اما همینطور که در مدارک زیر میبینید ایشون گفتن که دیگه درآمد ماهیگیری بر نمیگرده 

https://uupload.ir/view/voice_2022_3_15_18_0_43_smd6.rar/

حالا موضوع ماهیگیری نیست به نظر من هر شغلی درآمدش بیشتر بشه خوبه، چه بهتر که تمام شغل ها درآمدشون زیاد بشه باید قبول کرد که درآمد ها پایینه این رو 99 درصد بازیکنان میگن 

اما ماهیگیری قدیم خیلی با حال بود تعداد زیادی از دوستان دور هم جمع میشدیم و این دورهمی ها بود که قشنگ بود و در کنارش درآمد هم داشتیم

خیلیا میگن غروب آفتاب توی آرساکیا قشنگه! به نظرتون علتش چی میتونه باشه؟ خب اگه آفلاین هم بازی کنیم غروب آفتابش همینجوریه!

اما مسئله اینجاست که این کنار هم بودن توی آرساکیاست که غروب آفتاب رو قشنگ میکنه...   

(به نظرم بهترین کاری که میشه انجام داد اینه که جناب علی یک نظر سنجی در فروم قرار بدن و ببینیم چه تعداد بازیکنان موافق برگشتن درآمد فیش هستن و طبق رای اکثریت بهترین تصمیم رو بگیرن)

@ArSaCiA    @Meli   @Alireza   

امیدواریم در آینده اقتصاد به حالت اولش برگرده... 

تا وقتی برات کم نزارن، تا وقتی احتیاج نداشته باشی که به گدایی نمیوفتی!
گدایی کردن عیب هست اما نه عیب اونی که گدایی میکنه، عیب اونیه که باعث شده به گدایی بیوفتی ۷۸
من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید...
قفسم برده به باغی و درش باز کنید!
خودم میرم ۷۸ :)

لینک به دیدگاه

مثلاً، تاکید میکنم مثلاً قراره تو آپدیت های بعدی که معلوم نیست می میاد یه سری سی ام دی برای هر لول باز بشه که از الان قیمت بایلول رو گرون کردن ?

لینک به دیدگاه

@ArSaCiA سلام علی، هرکاری در مورد اقتصاد سرور میخوای بکنی سریع تر که پلیری که بره برگردوندن سخته الان خودم 2k دارم??

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Asli گفته است:

@ArSaCiA سلام علی، هرکاری در مورد اقتصاد سرور میخوای بکنی سریع تر که پلیری که بره برگردوندن سخته الان خودم 2k دارم??

داداش بیا بهت 8کا بدم یک رقم حداقل به پول هات اضافه شود ?

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Asli گفته است:

داش منم حمایت مالی میکنم

نترس پشتم داپش

(منفی فکر نکن)

10k هم من میدم

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این مورد بروزرسانی شده.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...