رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل باز شدن بازی

ارسال‌های توصیه شده

سلام چند وقته نمیدونم چرا اینطور شده. وقتی که دکمه play روی لانچر میزنم که وارد بازی شم نمیاره و حتما باید بازی رو یکبار از task manager ببندم و دوباره دکمه play رو بزنم. با ری استارت سیستمم درست نمیشه چون یه ماه هست این مشکلو دارم چند بارم حذف و نصب کردم ولی درست نشد لطفا راهنمایی کنید ممنون???

ویرایش شده توسط Nixgamer
لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

با سلام و درود.

واسه حل مشکلتون راهی وجود نداره ولی میتونید برای راحتی کار با استفاده از "Notepad" یه فایل با فرمت bat بسازین و کد زیر رو داخلش بنویسید:

taskkill /im gta_sa.exe /f

( میتونید فایل رو داخل Taskbar یا Desktop سیو کنین تا به راحتی بهش دسترسی داشته باشین )

و هر زمان خواستین وارد بازی بشید یه بار دکمه Play رو کلیک کنید و فایل bat رو با استفاده از Run as administrator اجرا کنید و دوباره دکمه Play رو کلیک کنید.

ویرایش شده توسط Life

emza-a73q.png

لینک به دیدگاه

بازی یکبار اجرا کن Ctrl+Shift+ESC بزن برو بازی بخش processes بازی رو End Procsses بکن دوباره بازی باز کن منم این مشکل دارم مجبورم اینکار بکنم

(وارن ندید)

ویرایش شده توسط MrFaRZaD

FaRZaD :)

KiNGDiDeBaN.png

لینک به دیدگاه

بازی GTA روش کلیک راست کن 

و قسمته proorties رو انتخاب کن و سپس Compatibility رو بزن و بعد Compatibility mode رو on کن و رو windows 98 بزار

شهر از بالا قشنگه، آدما از دور…

Im s† ???? ?????? ?? ???????? ?????? ???

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۴/۱۷ در 22:37، ArSaCiA گفته است:

دکمه "Bazi ejra nemishavad" هم باید بازی را همانند Task Manager ببندد، این دکمه برای شما ظاهر نمی شود؟

والا ارسال میشه ولی دردی دوا نمیکنه حتما باید از تو task manager ببندمش تا درست بشه

لینک به دیدگاه
در 30 دقیقه قبل، TOR گفته است:

بازی GTA روش کلیک راست کن 

و قسمته proorties رو انتخاب کن و سپس Compatibility رو بزن و بعد Compatibility mode رو on کن و رو windows 98 بزار

والا اینکارو کردم درست شد ولی حالت بازی یه جوری شد که رو مخه

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۱/۲۹ در 06:54، Nixgamer گفته است:

سلام چند وقته نمیدونم چرا اینطور شده. وقتی که دکمه play روی لانچر میزنم که وارد بازی شم نمیاره و حتما باید بازی رو یکبار از task manager ببندم و دوباره دکمه play رو بزنم. با ری استارت سیستمم درست نمیشه چون یه ماه هست این مشکلو دارم چند بارم حذف و نصب کردم ولی درست نشد لطفا راهنمایی کنید ممنون???

وقتی بازی رو اجرا میکنی شکل تسک بار (نوار وظیفه پایین که ساعت و... توش هست) تغییر میکنه؟ (از شکل شیشه ای خارج میشه؟) اگه آره یک پیغام سیستمی به نمایش در میاد اون لحظه.

متنشو بنویس چون یادم رفته من قبلا همین مشکلو داشتم و درستش کرده بودم.

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Mortezza گفته است:

وقتی بازی رو اجرا میکنی شکل تسک بار (نوار وظیفه پایین که ساعت و... توش هست) تغییر میکنه؟ (از شکل شیشه ای خارج میشه؟) اگه آره یک پیغام سیستمی به نمایش در میاد اون لحظه.

والا رنگش از شیشه ای میشه آبی کمرنگ نوار اعلانم ولی پیغامی نمیاد

لینک به دیدگاه
در 7 ساعت قبل، Mortezza گفته است:

1657553272306_rxxv.jpg

فقط این میاد

لینک به دیدگاه

برو مسیر زیر تغییرات رو اعمال کن و بعد بازیو باز کنن ببین چجوریه

My Computer Properties>Advanced System Settings >Advanced> Performance > Settings>Visual Effects> Adjust for best performance.

Adjust-for-best-performance.png

تیک گزینه زیرم بردار اگه فعاله (کلیک راست روی بازی و لانچر، گزینه Properties)

Disable-desktop-composition.png

C₁₇H₂₁NO₄

There can only be one king 

PabloEscobar.png

لینک به دیدگاه

منم این مشکل رو دارم فقط لازمه یه بار روی play بزنی بعد بازی رو ببندی دوباره باز کن و دوباره play بزن باز میشه

در 9 دقیقه قبل، Holly گفته است:

منم این مشکل رو دارم فقط لازمه یه بار روی play بزنی بعد لانچر رو ببندی دوباره باز کن و دوباره play بزن باز میشه

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...