رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن شدن به اشتباهی و سوتفاهم - NastaraN

JeRjiS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: hossein1241379.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NastaraN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Crauser.png

ber%5BM%5Doda.png

mr_mamad.png

• توضیحات: با سلام خدمت پرسنل سرور ارساکیا عزیزان دل بنده بن شدم به دلیل چت از ادمین نسترن ایشون مشکلی ندارن ادمین گلی هستن ولی مشکل از باگ سرور بود ما 4 نفری پینت بال بودیم بنده چن ثانیه ای اف کا کردم (alt-tab)  وقتی اومدم تو بازی دیدم باگ خوردم و دارم از زمین بازی میافتم بعدش افتادم تو اون جاده بین راه یه شیشیه نوشیدنی هم دستم بود با دوستان توی تیم اسپیک بودم و گفتم چیکار کم چرا اینطوری شد گفتن خودت بکش باگ خوردی دوباره میای تو پینت بال اومدم برم خودمو بکشم که ادمین نسترن گل بنده را بن کردن شواهد موجوده که بنده کامل توی پینت بال بودم از زمان چتا و همون صفحه ای سرور که تایم پینت بال و مقدار کیل هم روی اس اس موجوده دوستان عزیز هم که به عنوان شاهد یاد شدن کامل و بدون شک شاهد هستن و میتونن دفا کنند و شهادت خود را با فیلم و مدارکی که از پینت بال از من دارند را اراعه کنند بنده کامل در جریان وارن های که از بنده برای ایشون نمایش داده هستم ولی ایشون مقداری تعمل میکردن رو من اسپک میشدن مشاهده میکردند که من چیت ندارم فقط در پینت بال باگ خوردم و افتادم اونجا بنده ادمین نسترن دوس دارم ادمین گلی هستند اما این مشکل سو تفاهم بوده و امکان حل کردنش موجوده اگر لازم بود بگید که به دوستان بگم مدارک و شواهد خودشون رو اراعه کنند با تشکر از تیم خوبتون

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_269.png

sa_mp_270.png

sa_mp_271.png

ویرایش شده توسط hossein1241379
لینک گذازی اشتباه

ما همینیم که هستیم ?

شاخ نیستیم چون گاو نیستیم ?

خاص نیستیم چون عقده نداریم ?

بالا نیستیم چون پرچم نیستیم ?

فقط یه آدمیم, چیزی که خیلیا نیستن ...?

JeRjiS.png

تا اومدین گرگا رام کنیم سگا شاخ شدن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت تیم کارکنان و اعضا ببخشید که این پست ربطی به بنده نداره ولی دخالت میکنم خواستم بگم بنده هم امروز توی پینت بال بودم که یه دفعه دیدم همین طوری شدم و رفتم به یه روستا و یه شیشه اومد دستم سریع زنگ زدم به اقای Mr_Mamad که با هم پینت بال بودیم گفتم اینجوری شد گفت که فقط فیلم و عکس بگیر که بن شدی مدرک داشته باشی و به یکی از لیدر های محترم سرور هم زنگ زدم که ایشون هم همینو گفتن و گفت که خودکشی کن و خوشبختانه ادمینی انلاین نبود و تایم پینت بال تموم شد و من ریپورت هم دادم ولی ادمینی نبود و اقای Mr_mamad از بنده درخواست کرد که مدارک ام رو بزارم که ایشون ان بن شه .   http://s8.picofile.com/file/8306667476/Bug.avi.html بازم بابت این که این شکایت به من ربطی نداشت و دخالت کردم شرمنده. Alikerman1.png                                                         AliKeRmaN

ویرایش شده توسط Alikerman1
  • دوست دارم که 1

?

?Aℓιαѕgнαя?

SWAT.png

KeRmaNBaX

لینک به دیدگاه

سلام این یک باگه جدید هست فکر کنم که بعضی موقع ها تو پینت بال ( بعضی موقع ها نه زیاد ) رخ میده و تنها راهش هم خودکشیه که ممنون میشم اگر درستش کنید.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید ببخشید تایم شکایت 16 سپتامبر بوده خیلی وقته تایمش گذشته جواب شکایت چی شد؟

ما همینیم که هستیم ?

شاخ نیستیم چون گاو نیستیم ?

خاص نیستیم چون عقده نداریم ?

بالا نیستیم چون پرچم نیستیم ?

فقط یه آدمیم, چیزی که خیلیا نیستن ...?

JeRjiS.png

تا اومدین گرگا رام کنیم سگا شاخ شدن

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...