رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Runtime خطای

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری: MohammadMahan.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): Logs

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: Runtime Error/Crash Shodim

- توضیحات کامل مشکل:  Runtime

1.  مپ بالا نمیاد شامل (جاده ,خونه و مکان) @Ali
  2.  Fps پایین میاد و اگه شدید باشه "Crash Shodim" میاد

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

سلام به شما دوست عزیز.
در این مورد مشکل من به شما All in One Runtimes نسخه 2.5.0 رو بارگیری کنید و نصب کنید.
بعد انجام این مرحله اگر جواب نگرفتید میتونید مراحل زیر رو برید.

راه حل 1:
قدم اول ← در سرچ باکس عبارت "msconfig" رو جست و جو کنید روی "System Configuration" بزنید.
قدم دوم ←گزینه رو به "Selective startup" تغییر بدید و تیک "Load startup items" رو بردارید.
قدم سوم ← به سر برگ "Services" برو و همه ی خدمات مایکروسافت (نه ویندوز) رو غیر فعال کن.
قدم چهارم←Ok رو بزن و ریستارت کن.

راه حل 2:
به پوشه gta برو روی سمپ راست کلیک کن و  Propertis  به سر برگ Compatibility.
ویندوز ماد رو بزار روی 98 و چک بکن که تیک Run as administor هست یا نه اگه نبود بزار و بعد Disable visual theme رو هم فعال کن.
و از آخر هم Ok کن

راه حل 3:
روی My computer راست کلیک کن و به propertis برو اگر ویندوز 10 داری باید در راست صفحه در زیره "Related setting" به دنباله ''Advanced System Settings'' باشی.
بعد به سربرگ "Advanced" برو و سپس "Setting" و بعد تنظیمات ظاهر خواهد شد.
 بزو به سربرگ "Data Execution Prevention" و بعد گزینه رو روی "Turn on DEP for all Programs" بزار.
حالا هم روی add بزن و بعد gta_sa.exe و بعد agsa.exe رو داخل اون لیست وارد کن.
و در آخر هم Apply رو بزن.
سیستمت رو هم ریستارت کن.
راه حل های دیگه ای هم هست که اگر به نتیجه نرسیدی بهت میگم اما پیشنهاده من اینه که اول به سراغه All in one Runtimes بری و بعد به سراغ به این راه حل ها.

و آخر اینکه این راه حل ها از من نیست من توی Forum سمپ پیدا کردم و فقط برات ترجمه کردم و راحت تر گفتم امیدوارم کار کنه، موفق باشی.

صبر و ظفر هر دو دوست یکدیگرند

بعد صبر نوبت ظفر آید.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سید با دعا و توکل به پروردگار درست میشه !

( بزن همرو پاک کن دوباره بریز  )

راه حل تضمینی ?

گفته بودن که نمیتوان زمان را با پول خرید؛ ولی آرساکیا بهم ثابت کرد که، فقط یکی از چیزایی که میتوان با پول خرید؛ زمانه !
?
?mr_pablo.png?
⚡
.Thanks to ArSaCiA for the experiences [She/He] gave me:acigar:

لینک به دیدگاه
در 22 ساعت قبل، Yeat گفته است:

سید با دعا و توکل به پروردگار درست میشه !

( بزن همرو پاک کن دوباره بریز  )

راه حل تضمینی ?

امتحان کردم 

تضمینی نیست runtime library هزار بار ریختم 

به نظرم مشکل از لانچر هست @ArSaCiA 

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

Runtime Error اقلب می تواند به دلیل مود های نصبی، ویندوز ناسالم، درایور ناسالم و آنتی ویروس های کرک شده و کم کیفیت باشد.

در صورتی که بازی را از arsacia.ir/bazi دانلود کردید و هیچ مودی ندارید و آنتی ویروستان غیر فعال است، لطفاً درایور های خود را یک بار آپدیت نمایید.

در صورتی که باز هم مشکلتان حل نشد دستور زیر را در cmd اجرا کنید (این دستور زمان‌بر می باشد، صبر کنید تا تمام شود):

sfc /scannow

لینک به دیدگاه
در 16 ساعت قبل، ArSaCiA گفته است:

Runtime Error اقلب می تواند به دلیل مود های نصبی، ویندوز ناسالم، درایور ناسالم و آنتی ویروس های کرک شده و کم کیفیت باشد.

در صورتی که بازی را از arsacia.ir/bazi دانلود کردید و هیچ مودی ندارید و آنتی ویروستان غیر فعال است، لطفاً درایور های خود را یک بار آپدیت نمایید.

در صورتی که باز هم مشکلتان حل نشد دستور زیر را در cmd اجرا کنید (این دستور زمان‌بر می باشد، صبر کنید تا تمام شود):

sfc /scannow

sfc /Scannow  انجام دادم

یکی از مود هایی که شک داشتم حذف کردم فعلا خبری از Runtime Error نیست

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس
در 4 دقیقه قبل، Mahi گفته است:

sfc /Scannow  انجام دادم

یکی از مود هایی که شک داشتم حذف کردم فعلا خبری از Runtime Error نیست

در صورتی که حل نشد تغییر کاربری در ویندوز هم عمل خواهد کرد. البته باید کاربر جدید را Administrator کنید و Administrator را از کاربری کنونی بگیرید چون بازی نیازمند Administrator می باشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...