رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Matris-بن بی مورد

killer007

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Amortina.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  MaTriS.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام ایشون منو بی دلیل به دلیل چیت بن کردن من تا حالا از هیچ ادمینی شکایت نکردم چون به درستی بن شدم ولی این بن واقعا بی مورد بود لطفا رسیدگی شه

• مدارک (فیلم یا عکس): لازم نیست میتونید ucp چک کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

مدارک ادمین ارسال و بررسی شد. اگر مدرکی برای اثبات حرف خود دارید 24 ساعت زمان برای ارسال را دارا خواهید بود.

در در 11/5/2016 در 23:52، Ali گفته است :
  • شما در زمانی که در حال استفاده از تفنگ هستید حتماً از بازی خود فیلم تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

با سلام من فقط در این صحنه ها در حال تیر اندازی بودم که فیلمم گرفتم بعدش مجوز اصلحم گرفته شد.

مدارک:

http://s9.picofile.com/file/8306769700/avc_gta_sa_2017_09_15_22_40_10_454.mp4.html

http://s9.picofile.com/file/8306769792/avc_gta_sa_2017_09_15_22_40_32_468.mp4.html

امیدوارم پارتی بازی نشه فقط با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

دوست عزیز صحنه ی بعد این فیلم رو مدیر میخواد البته فکر نکنم دیگه لازم باشه چون توی چت هات استفاده از یک مد غیرمجاز کاملا معلومه...

به هر حال فیلم قسمت بعد که در آن لحظه مجوز اسلحه شما گرفته شد آن لحظه را آپلود کنید.

لینک به دیدگاه

با سلامی دیگر

دوست عزیز فیلم بعد از مسدود شدن اسلحه چیه دیگه من بعد از اینکه ایشون رو تیر زدم و لایسنس ام گرفته شد فیلمو قطع کردم و رفتم اسلیپ اومدم دیدم اکانت بن شده یعنی از اسلیپ کردنم هم باس فیلم میگرفتم؟!!

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره.

شما بیش از حد وقت بنده رو تلف کردید گفتم قسمت بعد در ان لحظه که مجوز شما داشت ساسپند میشد.

این فیلم مربوط به قسمت قبل هست و اینجا ساسپند نشدید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...