رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پیشنهاد های مفید برای سرور

Terminus

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید به تمام دوستانی که دارن این پیشنهاد بنده میخونن ?

اولین مشکل برای جاب کار جک هست 

کار جک سخت ترین جاب ولی خب جاب پر هیجانی هستش ولی خب باید این جاب اصلاح بشه چون وقتی ماشین پلیر میدزدی w میده و q/ میده بعد که میگی میگه برو شکایت کن بعد اینطوری کل فروم پر میشه non rp فلانی خب چه کاریه بیاید این مشکل حل کنید تا بشه این جاب هیجانی را رفت مثلا یه راهی بزارید اگر ماشین طرف دزده شده از بازی میره بیرون ماشینش برای ۵دقیقه بمونه.

دومی جاب Lawyers هست

وقتی یکی Bail/ میخواد باید به NG زنگ بزنی تا بیاد OG کنه وقتی زنگ میزنی بعضی ها که گوشی کلا خاموش میکنن بعضی ها میگن داش من الان کار دارم ببخشید به یکی دیگه کال بده فلان بسار

وقتی اینا نمیان مجبور میشی W بگیری بری داخل با کلی باگ خودت از Cell دربیاری یا همش Relog بدی تا شاید نزدیک اون کسی که Bail میخواد بشی Bail بفروشی.

اگر برای این جاب یه در جدا بزارید و اون CMD رفتن داخل Jail برای وکیل بزارید عالی میشه مثال: وکیل میره داخل Jail از در مخصوص وکیل ها و ۲ دقیقه وقت داره تا 

Bail بره بفروشه ولی اگر ۲ دقیقه گذشت و نرفت بیرون خودکار وانت ۱ بگیره 

اینطوری دیگه هم پلیر راحت میشه هم وکیل هم NG برای تمام Cop ها هم خوبه چرا چون الان بخاطر این موضوع Approval خوب فروخته نمیشه ولی اگر این پیشنهادی که گفتم عملی بشه همه دیگه میرن Approval میخرن و این به سود همه هستش

سومی ادمین ها و Report/

وقتی Report/ بزنی چندتا گزینه میاد که دومی زده Non Rp وقتی ریپرت میدی ادمین Report باز میکنه وقتی مشکلتو میگی و میگی بیا ببین طرف داره چیکار میکنه به خودش زحمت نمیده بیاد ببینه طرفی که داره Non rp میکنه داره چیکار میکنه میگه مشکل دارید Forum

ما الان کلی ادمین داریم که بیشترشون ۵ هستن خب اگر اینا تو بازی نظارت نمیکنن و پلیر ها فقط باید تو Forum شکایت کنن چرا داخل Report گذاشتید قسمت Non Rp گذارش بدین؟

خیلی خوب میشه این مشکل ها رسیدگی بشه بهش و ما پلیر ها بدون هیچ مشکلی پلی بدیم.

@Ali

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ در 14:29، HandGod گفته است:

دومی جاب Lawyers هست

وقتی یکی Bail/ میخواد باید به NG زنگ بزنی تا بیاد OG کنه وقتی زنگ میزنی بعضی ها که گوشی کلا خاموش میکنن بعضی ها میگن داش من الان کار دارم ببخشید به یکی دیگه کال بده فلان بسار

وقتی اینا نمیان مجبور میشی W بگیری بری داخل با کلی باگ خودت از Cell دربیاری یا همش Relog بدی تا شاید نزدیک اون کسی که Bail میخواد بشی Bail بفروشی.

اگر برای این جاب یه در جدا بزارید و اون CMD رفتن داخل Jail برای وکیل بزارید عالی میشه مثال: وکیل میره داخل Jail از در مخصوص وکیل ها و ۲ دقیقه وقت داره تا 

اینطوری دیگه هم پلیر راحت میشه هم وکیل هم NG برای تمام Cop ها هم خوبه چرا چون الان بخاطر این موضوع Approval خوب فروخته نمیشه ولی اگر این پیشنهادی که گفتم عملی بشه همه دیگه میرن Approval میخرن و این به سود همه هستش

با این پیشنهاد کاملا موافقم باید وکیل های سرور یک اپدیت بزرگ بگیرن تا این مشکلات کم بشه

• دوست دارم که 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sepehr گفته است:

با این پیشنهاد کاملا موافقم باید وکیل های سرور یک اپدیت بزرگ بگیرن تا این مشکلات کم بشه

?

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ در 14:29، HandGod گفته است:

دومی جاب Lawyers هست

کاملا موافقم با نظرت.
ولی حیف که علی فقت در صورتی که یک اپدیت برای خودش #سود داشته باشه انجام میده اپدیتی که به پلایر ها کمک کنه و نمیاد انجام بده مگر این که مجبور بشه. 
علی لطفا یک فکر استاسی برای این مضوع کن خیلی پلایر ها خوش حال تر میشن.
@Ali

• مرسی 1

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ در 14:29، Terminus گفته است:

اولین مشکل برای جاب کار جک هست 

کار جک سخت ترین جاب ولی خب جاب پر هیجانی هستش ولی خب باید این جاب اصلاح بشه چون وقتی ماشین پلیر میدزدی w میده و q/ میده بعد که میگی میگه برو شکایت کن بعد اینطوری کل فروم پر میشه non rp فلانی خب چه کاریه بیاید این مشکل حل کنید تا بشه این جاب هیجانی را رفت مثلا یه راهی بزارید اگر ماشین طرف دزده شده از بازی میره بیرون ماشینش برای ۵دقیقه بمونه.

فیکس شده

دومی جاب Lawyers هست

+

ایجاد فضایی برای وکیل در محیط Jail میتونه به Job Lawyer کمک کنه

سومی ادمین ها و Report/

وقتی Report/ بزنی چندتا گزینه میاد که دومی زده Non Rp وقتی ریپرت میدی ادمین Report باز میکنه وقتی مشکلتو میگی و میگی بیا ببین طرف داره چیکار میکنه به خودش زحمت نمیده بیاد ببینه طرفی که داره Non rp میکنه داره چیکار میکنه میگه مشکل دارید Forum

ما الان کلی ادمین داریم که بیشترشون ۵ هستن خب اگر اینا تو بازی نظارت نمیکنن و پلیر ها فقط باید تو Forum شکایت کنن چرا داخل Report گذاشتید قسمت Non Rp گذارش بدین؟

-

بخاطر اینکه شاید اون موقع فرد اون کارو انجام نده شما باید ریکورد بگیری فروم گزارش کنی

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

ممنون از توضیحات @Omid عزیزم.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

• دوست دارم که 1

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...