رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جواب دادن اشتباه Mr_Frick

NeVeR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ExamPle.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr_Frick.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Just God

• توضیحات: با سلام و درود فراوان من خیلی متعجب هستم که همچین افرادی رو به تیم Staff راه میدن :| من از ایشون  پرسیدم آیا میشه پول واقعی داد و Skill رو Up کنن؟ (به خود مجموعه) ایشون به من میگن خرید و فروش با پول واقعی بن داره :| درخواست دارم به ایشون اخطار جدی داده بشه یا برن قوانینو از اول مطالعه کنن یا اگه بلد نیستن Open نکنن .... با تشکر    ExamPle

• مدارک (فیلم یا عکس):sa_mp_057.png سطح هلپر رو :|

• دوست دارم که 1

.NeVeR.png

! Never Say Never  !

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

هلپر مورد نظر 24 ساعت حق پاسخگویی به این شکایت را دارا خواهد بود.

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید.

بنده منظور ایشون رو کاملا متوجه نشدم ولی در آخر بهشون جواب سوال رو دادم.

همانطور که میبینید من چیزی به نام (به خود مجموعه) رو نمیبینم...

فکر کردم که منظور اینه که به کسی پول بدی برات  Skill up کنه.

بعدشم شما که فکر میکنین واقعا میتونید به تیم Staff بیاید بسم الله.

ولی اینو بدونید که من در اخر جواب سوال شما رو دادم و انسان هم گاهی اوقات اشتباه میکنه. 

ممنون از Adrenaline.

امـــــFrickــــــین

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Frick گفته است :

بنده منظور ایشون رو کاملا متوجه نشدم ولی در آخر بهشون جواب سوال رو دادم.

مدرک دارید؟

بعدشم شما که فکر میکنین واقعا میتونید به تیم Staff بیاید بسم الله.

بنده قصد ورود به تیم Staff رو ندارم و نخواهم داشت. در ضمن اومدن یا نیومدن من به تیم Staff به شما مربوط نمیشه ....

فکر کردم که منظور اینه که به کسی پول بدی برات  Skill up کنه.

شما میتونستید همینو به من بگید پس چرا نگفتید؟ و موضوع رو بردید به خرید و فروش با پول واقعی ( پس قبول کنید که اشتباه کردید )

انسان هم گاهی اوقات اشتباه میکنه. 

عزیزه من تو این مجموعه که پلیر هایه زیادی داره آدم نباید اشتباه کنه یا اگه میخواد اشتباه کنه بعد اشتباه خودشو توجیح کنه پس بهتره اصلا Staff نیاد :)                                                                            از آقایه @Adrenaline خواهش میکنم به این موضوع رسیدگی کنه چون Staff جایه اشتباه نیست و ایشون باید اخطار دریافت کنه.... با تشکر | یا علی                                                                                    Sh_ExamPle   

• دوست دارم که 1

.NeVeR.png

! Never Say Never  !

لینک به دیدگاه

با سلام. 

در 8 ساعت قبل، Example گفته است :

مدرک دارید؟

دوست عزیز اینو بدونید که برای گزارش کار نیاز یه ss نیست ولی وقتی من جواب شما رو دادم چرا باید ss بگیرم؟ 

در 22 ساعت قبل، Frick گفته است :

همانطور که میبینید من چیزی به نام (به خود مجموعه) رو نمیبینم...

بنده قصد ورود به تیم Staff رو ندارم و نخواهم داشت. در ضمن اومدن یا نیومدن من به تیم Staff به شما مربوط نمیشه ....

پس دوست عزیز این هم به شما مربوط نمیشه که چه کسی میاد staff ...

شما میتونستید همینو به من بگید پس چرا نگفتید؟ و موضوع رو بردید به خرید و فروش با پول واقعی ( پس قبول کنید که اشتباه کردید )

وقتی شما سوال رو نوشتید من میتونم سوال رو عوض کنم؟ اگر یک بار دیگر ss خودتونو نگاه کنید نوشتید : :|aya mishe pole real dad badesh skill up konan? نگفتین خود مجموعه.o.O

عزیزه من تو این مجموعه که پلیر هایه زیادی داره آدم نباید اشتباه کنه یا اگه میخواد اشتباه کنه بعد اشتباه خودشو توجیح کنه پس بهتره اصلا Staff نیاد :)                                                                            از آقایه @Adrenaline خواهش میکنم به این موضوع رسیدگی کنه چون Staff جایه اشتباه نیست و ایشون باید اخطار دریافت کنه.... با تشکر | یا علی                                                                                    Sh_ExamPle   

بنده مرتکب هیچ اشتباهی نشده ام و همه چی رو به  آقای Adrenaline میسپارم تا خودشون قضاوت کنن. 

با تشکر 

امـــــFrickــــــین

ویرایش شده توسط Frick
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

با سلام.

شکایت شما پذیرفته شد (هلپر مورد نظر هشدار دریافت خواهد کرد)

در این مطلب باید اشاره کرد:

•  بازیکن محترم سوال خود را صحیح و قابل درک مطرح کنید.
  • هلپر محترم با دقت سوال را خوانده و در صورت مبهم بودن سوال از بازیکن درخواست کنید تا سوال خود را بهتر بیان کند.
  • اگر هلپر محترم نیز جواب سوالی را به خاطر نداشت از همکاران خود در مکالمه ی هلپر ها یا از یک ادمین با تجربه کمک بگیرد.

بسته شد.

ویرایش شده توسط Adrenaline
  • دوست دارم که 4

??????????#

❤️ Tʜᴇ Lɪғᴇ ɪs SᴛʀᴀɴGᴇ Aɴᴅ ɪ Lᴏᴠᴇ SᴛʀᴀɴGᴇRs   

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...