رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم کردن زمان گرفتن Fish/

ارسال‌های توصیه شده

در در ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ در 00:30، ORTEGA گفته است:

مدیونید اگه فکر کنید به فکر بیز خودمم ?

دقیقا به همین فکرم???

‏شرایِط واقِعا آدَما رو عَوض میکنِه، مَخصوصَا خودِتو!🖤

price.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.png

MonsterS

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، FBI گفته است:

دقیقا به همین فکرم???

داری اشتباه فکر میکنی?

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ORTEGA گفته است:

داری اشتباه فکر میکنی?

??نه نه درست فکر میکنم 

(شوخی?)

‏شرایِط واقِعا آدَما رو عَوض میکنِه، مَخصوصَا خودِتو!🖤

price.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.png

MonsterS

لینک به دیدگاه

???

در در ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ در 23:10، HandGod گفته است:

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز 

چندماهی می‌گذره که آقای @Ali تایم فیش زیاد کرده و فیش یا همون ماهی گرفتن خیلی کم رنگ شده و حتی بعضی ها دیگه لایسنس فیش هم تمدید نمیکنن.

اگر میشه تایم فیش کم کنید و پلیر ها کنار هم جمع بشن و فیش بگیرن خیلی عالی میشه.

@Meli @Ali @ORTEGA @Adriaan822 @Rasputin  @HurtHeart @Nazaninn

من که یک فیشر اعضم هستم نباید زیر این پست تگ می کردی نامرد ??؟

آره تایم فیش که کم شده کاش درست بشه تایم فیش بشه هر 10ثانیه یک بار قیمت هر کیلو ماهی هم بشه 44دلار حالا اگه خیلی می خوان به نوع اکانت گیر بدن واسه اکانت های عادی بکنند 22دلار ولی تامیش 10ثانیه یا حتی کمتر هم باشه. از زمانی که فیش خراب شد ما دیگه بالایس 600پلیر آنلاین نداشتیم ??

در در ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ در 02:29، Olden گفته است:

موافقم.

@Ali به نظرم فیش اگر حد اقل فصلی بشه خیلی بهتر میشه (مثل زندگی واقعی که بعضی فصل ها ماهی خیلی زیاده و برخی فصل ها هم فصل تخم ریزی هست).

و فصل هایی که ماهی زیاد هست تایم فیش به حالت سابق برگرده، اینجوری منطقی تر به نظر میاد و بیز های رستوران هم به کل درامدشون تا همیشه از بین نمیره.

خوبیش هم اینه که بالانس از بین نمیره و فصل هایی که ماهی کمه پلیرا بازم به Job های دیگه روی میارن.

اینو خیلی خوب اومدی ایشالله موقعه ag:samp این قابلیت بیاد.

در در ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ در 12:24، MwM گفته است:

سلام وقت بخیر

نمیدونم اطلاع دارید یا خیر اما Fish/ اقتصاد بازی رو خیلی به هم ریخت و خیلی ها طی یک الی دو هفته میلیاردر شدن

یعنی باعث افزایش تورم شد و در نتیجه منجر به افزایش قیمت ها ؛ باید در مورد این قضیه فکر بشه ...

چه ربطی داره خب فارمر یا باس درایور هم الان مثل فیشه تازه بهتر از اون ولی مردم نمیرن چون براشون لذت ندارن آخه چه مشکلی داره فیش بگیری دو کلمه هم با کسانی که دورت هستن حرف بزنی بخندی ???

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

زمانی که در جزیره صبح زود تابستونا دور هم جمع میشیدیم میخندیدیم حرف می‌زدیم دعوا میکردم پولی هم درمیاوردیم دوست پیدا میکردیم ولی خوب چی بگم دیگه اینجوری شده اگر تایمش کم شه خیلی خوب میشه ماشاالله همین الان هم قیمت همه چی رفته بالا.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ در 23:10، HandGod گفته است:

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز 

چندماهی می‌گذره که آقای @Ali تایم فیش زیاد کرده و فیش یا همون ماهی گرفتن خیلی کم رنگ شده و حتی بعضی ها دیگه لایسنس فیش هم تمدید نمیکنن.

اگر میشه تایم فیش کم کنید و پلیر ها کنار هم جمع بشن و فیش بگیرن خیلی عالی میشه.

@Meli @Ali @ORTEGA @Adriaan822 @Rasputin  @HurtHeart @Nazaninn

واقعا وقتی فیش بود خیلی خوش میگذشت همه با همه یجا جم میشدیم  که واقعا عالمی داشت مخصوصا اون جزیره ها که نگو نگو هم برای اکتیویتی فکشن TTC و معلم مدرسه خیلی تاثیر گذار بود و همچنین تعداد پلیر های سرور مثلا یکی به دوستش میگفت مثل خود من بیا اینجا اینجا خیلی حال میده همه جم میشن فیش اوعضایی میشه و لی الان میگن داش یه جایی رو سراغ داری کیف و حال بیشتری داشته باشه همه نه اینکه هر روز دغدغه پول قبلا تازه وارد ها که از ادم پول میخواستن زیر ۲۰kنمیدادم ولی الان خودم بشخصه دیگه پول ندارم ? و اینکه الان هیچ چی نمیشه کرد ختی الان همه دنبال اینن که پولشون یه ذره هم کم نشه زنگ میزنی فلان وسیله چند میگه ۲میلیون میگی من ۱۰kکم دارم گوشی رو قطع میکنه ?واقعا اگه بشه اون شوق خنده وضعیت قبل رو برگردونید عالییییی میشه

@Ali @Meli

خواهش میکنم کاری کنید همه بر گردن و اون لحظات تکرار شه ??

امیدوارم عملی بشه

عالی میشه

الان لایسنس Fish هیچ کاربردی نداره و بیز رستوران هم واقعا درامدی نداره.

امیدوارم Fish برگرده به حالت سابق

خوب شما حق اینم دارید که بفکر بیز خودت هم باشی چون نگرفتی که پولت هدر بره  گرفتی پول در بیاری و اینکه شما برای  درامد و پلیر خودش کاره بزرگیه ???ایشالله اقای @Ali  عملی کنه 

??

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این مورد تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...