رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کم کردن موارد استفاده از CMD

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود خدمت شما عزیزان

آقا من توی سرور های برزیلی و روسی بازی کردم و نکته جالبی که دیدم توی این سرور ها استفاده کردن از CMD به کمترین حد رسانده شده و این کار خیلی به بهبود سرور کمک میکنه چون توی سرور افرادی هستن که سن پایین دارن یا در استفاده از کلمات انگلیسی یا به خاطر سپردن CMD ها مشکل دارن 

مثلا برای استفاده از ATM در سرور باید از دستور /atmwithdraw استفاده کرد در صورتی که در سرور های خارجی فقط کافیه شما نزدیک ATM بشی و کلیدF رو فشار بدی تا منوی برداشت و موجودی واست باز بشه

یا برای خرید ماشین از DS شما باید حتما از CMD استفاده کنی در صورتی که میشد با کلید F خیلی راحت ماشین خرید

یا نمونه دیگش توی فروشگاه 24/7 و خیلی از جاهای دیگه 

به نظر من اگه این کار انجام بشه هم کار بازیکن ها ساده تر میشه هم سرور بهتر میشه تا همه بتونن راحت تر بازی کنن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ در 00:41، AliAkbaresf76 گفته است:

چون توی سرور افرادی هستن که سن پایین دارن یا در استفاده از کلمات انگلیسی یا به خاطر سپردن CMD ها مشکل دارن 

خب عزیزم عمداً Commands هست که کم سن ها تو سرور کمتر باشن یا حداقل به جا شاخ پلاستیکی عقل داشته باشن???

• هاها 3
  • چی چی 1

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، iErfaN گفته است:

خب عزیزم عمداً Commands هست که کم سن ها تو سرور کمتر باشن یا حداقل به جا شاخ پلاستیکی عقل داشته باشن???

XD???

⚜                                                                                                             ⚜

iCeT.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

چون توی سرور افرادی هستن که سن پایین دارن یا در استفاده از کلمات انگلیسی یا به خاطر سپردن CMD ها مشکل دارن

من سنم کمه ولی تو CMD ها مشکل ندارم فینگلیشم خوبه?

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

نظرم برای ورود به DS + هست اما درمورد ATM نظری ندارم چون سیستم الانش هم مشکلی نداره

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

کردن از CMD به کمترین حد رسانده شده و

نظرم + هست. 

هرچه کمتر از Cmd استفاده بشه بازی واقعی تر میشه.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

اره خوبه، اینجوری پلیرای تازه وارد هم راحت پلی میدن و زده نمیشن

output_onlinepngtools.png جـرم: غــمی که تو دلم بود.

ForbiddeN.png

TiZMAR.png

Bye Guys ✋

ForbiddeN  © 2024 - 2014 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
پیشنهاد شما متاسفانه تکراری میباشد و در آپدیت هایی آینده پیاده سازی خواهد شد.

با تشکر از پیشنهاد شما

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...