رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تنوع مواد مخدر

MK4

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه ی شما.

من گانگستر محل هستم و در اینجا میخوام یه پیشنهاد چیتوز پنیری بدم? خب همون‌طور که از تایتل مشخصه، پیشنهادم درباره تنوع مواده،خب حالا یعنی چی؟

من قبلاً یه تایپیکی دادم که در اون همین پیشنهاد رو بصورت شوخ طبعی دادم و حتی امید رضا 

(Omidgh) هم ازش یه حمایتی کرد اما انگار نه انگار، خب اینبار من برای بار مجدد میخوام این پیشنهاد رو بدم به امید اضافه شدن به سرور و بالاتر رفتن سطح سرور.

خب منظورم از تنوع مواد این بود که اگر دقت کنید،ما فقط یه نوع مواد داریم که اسمی نداره و قیمت ثابتی هم داره(پر کردن جون هم ثابته) اما اگر بیایید تنوع بدین به مواد، اون فرد (دلال مواد) یا هر کس دیگری میتواند با انتخاب دلخواه، موادش رو خریداری کنه.

مثال: فرد میره مواد بخره و میرود در جایگاه خرید مواد،اونجا با استفاده از cmd: (/bugdrugs) لیست مواد باز میشه(مثل کوکائین،تریاک،ماریجوانا، سیگار برگ و...)،و جلو اینها میزان قیمت و جونی که قرار است بده،نشان داده شود.

اینطوری فرد میتواند هم به اون چیزی که میخواد برسد، هم در قیمت ها کمی صرفه جویی میشه،هم سطح سرور میره بالا✋?

با تشکر از وقتی که به من دادید.

@Ali @OmidGH @ORTEGA @Meli

ویرایش شده توسط AlnXxXamir
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اره خوب میشه اگه بسازن

ui_playercard_1459.gif 

Tiger.png

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Afsha گفته است:

ساقی سرور، انواع مختلف تریاک هارو وارد میکنه.???

چی کار کنیم ما متعلق به شما هستیم فقط در خواست کنین انواع اقسام مواد مخدر در خدمات شما میزاریم و+طمع های مختلف فقط درخواست کنین ممنون از شما دوستان گل و گلاب??

ویرایش شده توسط iSaFa

سکوتم از ترس نیست....?

مواظب نقشه های تو سرم باش.... ?

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

پیشنهاد تکراری نظرم + هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
پیشنهاد شما متاسفانه تکراری میباشد و در آپدیت هایی آینده پیاده سازی خواهد شد.

با تشکر از پیشنهاد شما

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...