رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر - Ho3ein_Mz

Mahdi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mahdi_My.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ho3ein_Mz.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

سلام و عرض ادب ، خسته نباشید!

بنده امروز توی گیم بودم و بالای یک ساختمون داشتم از بالا به زمین برای خودم تیر میزدم ، این اقای حسین بطور ناگهانی با یک Maverick پیداش شد و اومد پیش من ! بی دلیل شروع کرد به تهدید کردن و اینکه اگه تکرار بشه جور دیگه با من برخورد میکنه! همون طور که توی عکس ها می بینین چندبار تهدید کرده که تکرار نشه! حواستو جمع کن!! ( توی بازی و این همه ادعا چرا ؟ ) میخواستم بدونم اول از همه :

1. ایشون به ممبرهای فکشن دیگه چیکار داره؟ پس چرا میاد تهدید میکنه؟

2. من نه DM کردم نه چیزی چرا میاد تهدید و توهین میکنه؟

3. اصلا ایشون مدرکی داره که من از بالای ساختمون دارم DM میکنم؟ پس چرا میاد تهدید میکنه؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

عکس اول :

Tahdid.png

بعد از اینکه دوباره رفتم سمتش و بهش میگم چرا تهدید میکنی؟ اصلا مدرک داری DM کردم؟ جواب سربالا میده و ادعای بزرگ بودن میکنه!

عکس دوم :

tahdid_3.png

عکس سوم :

Tahdid_2.png

خیلی خوشحال میشم کاملا منطقی و (قانون مندانه) این شکایت رو پیش ببرید تا هرکس به حق خودش برسه.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر محمد و ال محمد

عرضم به خدمتت که:

1-بنده به شما توهین و تهدیدی نکردم، در ضمن شما از یک پلیس نباید انتظار داشته باشید با لطافت باهاتون برخورد کنه.

2-بنده به فکشنت کاری ندارم حتی اگه یک شهروند هم مانند شما از بالای ساختمون به زمین تیر بزنه بنده برخورد میکنم.

3-   "تو بازی و این همه ادعا" فرم شکایت جای این صحبت ها نیست عزیزم.

4-نیازی به مدرک نیست وقتی خودت داری میگی:

در 20 ساعت قبل، Mahdi گفته است :

بنده امروز توی گیم بودم و بالای یک ساختمون داشتم از بالا به زمین برای خودم تیر میزدم

در مورد شکایتت هم تو مدرکت گفتم اگر قرار بود با شکایت های امثال شما تیم کارکنان اخطار بگیرن همکاران و دوستان دیگر من به درجات بالا نمی رسیدند.

بنده وظیفمو انجام دادم که به شما اخطار بدم الکی تیر اندازی نکنید، شما اسم این رو میذارید تهدید+توهین، درصورتی اومدی به بنده میگی روز دیموتیت میرسه=))

لحن صحبت بنده با هرکسی مثل خودشه، شما اگه فکر میکنی لحن من باهات بد بوده لحن خودتو عوض کن. 

همینکه الکی تیر میزدی به زمین اون لحظه اگه شخصی رد میشد و تیر شما به ایشان میخورد پاسخگوی جان اون شخص بودی شما؟

حکایت شما حکایت طفل معصومی هستش که پس از سرخ شدن صورتش از سیلی با بزرگترش مراجعه میکنه.

مثال: 5ijr_sa-mp-480_thumb.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...