رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحاشی شدت بالا

RayCast

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Yet.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AliveN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -------------------

• توضیحات: والله خودمم گیج شدم نمیدونم چی شد این آقا بهم Call دادن و شروع کردن به فحاشی بعد بدون اینکه فرصتی بدن جواب بدم که چی شده قطع کردن و بعد بلاک کردن من رو، در صورتی که من اصلا نه تنها این کاربر رو ندیدم توی بازی بلکه تاحالا یه چت هم با ایشون نداشتم و شناختی ازشون ندارم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_025.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عذ ر مخوام بابت اسپم اما باید ان

در در 9/2/2017 در 05:49، RayCast گفته است :

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Yet.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AliveN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -------------------

• توضیحات: والله خودمم گیج شدم نمیدونم چی شد این آقا بهم Call دادن و شروع کردن به فحاشی بعد بدون اینکه فرصتی بدن جواب بدم که چی شده قطع کردن و بعد بلاک کردن من رو، در صورتی که من اصلا نه تنها این کاربر رو ندیدم توی بازی بلکه تاحالا یه چت هم با ایشون نداشتم و شناختی ازشون ندارم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_025.png

عذر میخوام بابت اسپم اما پلیر مورد نظر اسمشو تغییر داده خواستم اسم جدیدش رو براتون بذارم 

اطلاعات کاربری: Matthew.png

اینم لینک  عکس تغییر اسم:

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

با سلام.

شکایت شما پذیرفته شد (بازیکن  مورد نظر 200 دقیقه Mute  شد)

بسته شد.

ویرایش شده توسط legionkiller
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...