رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

توهین,تهدید - Reject

CyberDyne

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: aliherfei.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reject.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: NeverDie.png

Amir.png

• توضیحات: خب بنده دیشب داشتم با اقای @Reject صحبت میکردم که به ناسزا کشید صحبت ما

اول یه چیزی نقل کنم

X شر توهین حساب میشه ولی احتمال میدم چون قسمت اصلی حذف شه قبول نکنید این به کنار

اینجا داره تهدید میکنه که باید بیام همینطور رفتار اسیب رسان هم انجام شده

خب چرا این حرف رو زدم؟؟؟ @Alireza یک هفته پیش اکانت فروم من رو بن میده چون من گفتم بیا قناری دارم ایونت میزاره که ایشون گفتن شما رفتار سو استفاده گرانه داری! که مشخص شد @Reject  به @Alireza گفته بود من رو حتما بن بده و منم از بن در اومدم چون قناری حرف بی نیست مسلما ولی اینکه یکی میاد ادرس میده و تهدید میکنه نیای فلان کار بسان کار میکنم کمی دارای مشکل هست! یعنی اگر طبق قوانین و اصول @Alireza قناری نوعی رفتار سو استفاده گرانه هست قطعا دعوت به فلان مکان همراه با تهدید هم اسیب رسان خواهد بود!

نکته بعدی این که ایشون میان پیوی من و ادرس خونشون رو دقیق نوشتن همراه با تهدید و عنوان توهین بچه سال  که @SFC و @Alireza رو هم در چت حضور دارند و بر همین مبنا شاهد بنده میشن.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

خب این اولین چت توهین امیز fahashi_2_znzw.png

دومین چت که به مطالب من توهین میکنه fahashi_513z.png

این هم عکس از پیوی که @SFC و @Alireza شاهد هستن من هر 3 مورد رو شکایت دارم fahashi_3_eetc.png

همگی مدارک دارای ساعت و تایم مشخص و در رده قوانین عمومی هستند!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

@ALiHeRFei، شکایت شما رد شد.

طبق بررسی های انجام شده شما از 1 هفته اخیر شروع به آزار و اذیت بازیکن @Reject کرده اید.

در صورت تکرار حساب کاربری انجمنی شما به حالت تعلیق در خواهد آمد.

همچنین هر 2 نفر شما به دلیل حواشی های ایجاد کرده در انجمن اخطار دریافت خواهید کرد.

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...