رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ندادن پول و ناحقی در ایونت- _[D]ennis_

Aarsalan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 13.Arsalan.83.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _%5BD%5Dennis_.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: دو نفر که با من وینر شدن و حتا خوده ادمین JanG که بود

JanG.png

• توضیحات: خلاصه وار بگم و بعد توضیحات زیر عکس ها ادامه میدم : ایشون اول به ما گفتن گروه قراره بشین اونایی که آیدی فرد دارن یه طرف و اونایی که زوج دارن یه طرف و بعد گفتن همدیگرو بزنین ما فرد ها زوج هارو کشتیم و بعد گفتنت وینر آقایه definitive - 13.arsalan.83 - iparsa ولی بعد یه حرفه دیگه گفتنت و بعدش گفتنت که 80k پول ایونت بین وینر ها تقسیم میشه ولی وینر اصلی ما ٣ نفر بودیم و مارو کشتنت و اومدیم راند 2 و  20k هم برا اینجا گفتنت که اگر بکشیمش میده.... ادامه زیر اسکرین ها. 

• مدارک (فیلم یا عکس):

1. ag-sa-0003_jwfz.jpg

اینجا اسم ما ٣ نفر رو تو راند 2 گفتن. 

2. ag-sa-0006_5dd7.jpg

اینجا هم مارو کشتن تا به راند ٢ بریم. 

3. ag-sa-0009_smrg.jpg

و اینجا هم یه نفر دیگه رو وینر گفتن و کاملاََ ایونت رو سر و ته کردن. ((فعلاََ راند یکیم)) 

4. ag-sa-0008_wlud.jpg

و اینجا هم گفتن 80k بین وینر هایه ایونت راند 1 تقسیم میشه ولی باز هم میگم وینر ما ٣ نفر بودیم باید به ما میداد.((راند 2)) 

5. ag-sa-0010_79o5.jpg

و اینجا هم همه اعتراض میکنن و درخواست فیلم هستن عین من که از ادمین عزیز فیلم میخوام.((راند 1))

6. ag-sa-0017_ut1.jpg

و اینجا هم میبینین که به من کاملاََ 10k ترنسفر کردن و من هر چقدر اعتراض کردم ولی قبول نکردن و به خواسته خودشون خواستن که بیام شکایت کنم. 

ویرایش شده توسط 1ArSaLaN1

✝️ 𝙄 𝙥𝙧𝙤𝙢𝙞𝙨𝙚𝙙 𝙩𝙤 𝙖𝙘𝙝𝙞𝙚𝙫𝙚 𝙢𝙮 𝙜𝙤𝙖𝙡𝙨 ✝️ 

👑                                                              👑

Arsalawn.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما رد شد.

• مسابقات (Events): 
نقل قول

مدارک شما در خصوص حضور شما در Event و کشته شدنتان توسط برگزارکنندگان Event باید کامل باشد.

* بسته شد *

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...