رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوء استفاده از دستور های ادمینی - SurVivoR

Mohammad

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5Biran%5Dmolhed.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Survivor.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: در خونم وایساده بودم goto کرد گفت لیک ( lic ) می خام الکی goto کرد و تو عکس مشخصه خودش عتراف کرد گفت اره

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_024.png

irs01-640x640-lk-Cicwl8-3571666-16745061

Mohammad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسم رب الشهدا

در در 9/1/2017 در 04:06، Molhed گفته است :

در خونم وایساده بودم goto کرد گفت لیک ( lic ) می خام الکی goto کرد و تو عکس مشخصه خودش عتراف کرد گفت اره

کنار خونم وایستاده بودم که ایشون Goto کردند و گفتند که لایس یا لایسنس (Lic) میخوام. ایشون الکی Goto کردند و توی عکس مشخصه که خودشون با گفتن "آره" اعتراف کردند.

لیک نه لایس   وایساده نه وایستاده یا ایستاده     می خام نه میخوام یا می خواهم     عتراف نه اعتراف

سلام خدمت مدیریت، شاکی عزیز و تمام کسانی که این دفاعیه رو میخونن.

اول اینکه من تصمیم گرفتم که به طور کلی توضیح بدم اما فکر کردم کسی که از یه همچین موضوعی شکایت میکنه قطعا توضیح کلی هم نمیفهمه.

پس آقا پله پله توضیح میدم تا متوجه شی:

1. دستور ادمینی چیست؟

دستور ها و یا کامند هاییست که در راه کمک به سرور و مدیریت سرور استفاده می شود. (خلاصه)

2. لایسنس چیست؟

چیزیست مورد نیاز که تا برای مثال چند نمونه ی آنها را نداشته باشید نمیتوانید سوار قایق، هواپیما یا ... بشید.

کسی که عضو تیم ادمین هست اگر لایسنس نداشته باشه با مشکل مواجه میشه و همونطور که دیدید من پیش ساب لیدرتون آقای Behnam.Rz رفتم که این موضوع رو فهمید و تست گرفت و لایسنس ها رو داد. پس این کار صرفا برای خودم نبوده! بنابراین شما باید اسم تاپیک شکایتتون رو عوض کنید (استفاده از دستورات ادمینی SurVivoR) که در این صورت بنده هیچ خطایی مرتکب نشدم چون استفاده عیب نیست! سو استفاده عیب است.

ضمنا وظیفه عضو معلم مدرسه این هست که به افراد لایسنس بده. بهشون مربوط نیست که شخص مقابل چطوری پیششون میاد که شما لایسنس ندادی و در رابطه با این موضوع با لیدرتون صحبت میشه.

اضافه میکنم که جواب "آره" ای که من بهتون دادم صرفا جهت ارزیابی هوش و ذهن شما بود که متاسفانه... :)

طبق توضیحاتی که دادم کاملا مشخص هست که اشتباهی مرتکب نشدم اما باز هم اگر از نظر مدیریت این کار اشتباه محسوب میشه:

رسول اللّه صلي الله عليه و آله: خَيرُ إخوانِكُم مَن أهدى إلَيكُم عُيوبَكُم.

پيامبر خدا صلي الله عليه و آله: بهترين برادرانِ شما ، كسى است كه عيب هايتان را به شما هديه دهد .

و من الله توفیق

• دوست دارم که 9

┍━━━━ ⋆⋅☆⋅⋆ ━━━━┑

Survivor.png

⋆﹥━━━━━━━━━━━━━━━﹤⋆

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...