رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از amir -sali_one - Arshiya

Destroyed

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .Edward..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

Arshiya.png

SaLi_One.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 1.نمیخوام این شکایت رو امیر جواب بدن و اگر مدرکی دارن بدن مسول سرور @Ali @Meli برسی کنه 2. پارتی بازی داره میکنه تو سرور  و اینکه هر کی فامیل یا دوستشون باشه سریع بهشون تیک تست میدن و هرکسی فامیلشون نباشه در جا رد صلاحیت.

• مدارک (فیلم یا عکس): چی  بزارم بگین همونو بزارم

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • هاها 7
  • چی چی 1

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

آیا شما برای Helper یا Leader درخواست دادید؟ لطفاً تاریخ و مدارک درخواستتان را ارسال کنید.

مسئولین حق این را ندارند که بین بازیکنان فرق بگذارند و وظیفه دارند برای یک موقعیت در Staff بهترین فرد را انتخاب کنند. چنانچه در موقعیتی شما از فردی که به آن مقام Promote شده بهتر هستید (و از این موضوع اطمینان خاطر دارید) لطفاً به این شکایت ادامه بدید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

آیا شما برای Helper یا Leader درخواست دادید؟ لطفاً تاریخ و مدارک درخواستتان را ارسال کنید.

مسئولین حق این را ندارند که بین بازیکنان فرق بگذارند و وظیفه دارند برای یک موقعیت در Staff بهترین فرد را انتخاب کنند. چنانچه در موقعیتی شما از فردی که به آن مقام Promote شده بهتر هستید (و از این موضوع اطمینان خاطر دارید) لطفاً به این شکایت ادامه بدید.

با سلام مجدد: 

بنده به گفته خودتون محک زدن تیم استف مشکلی ندارد. 

بنده روزی 2 یا 3 تا هلپ می میدادم و سوال میپرسیدم و اگر هلپری دیر پاسخ میداد شکایت میکردم به این دلیل کع اگر هلپری پاسخ اشتباه یا دیر پاسخ دادن شکایت میکردم بنده محروم شده بودم بعد 1 ماه هلپ می یا ریپورت ندادن به بنده گفتن شما به دلیل رفتار ناپسند ساسپند شدید ولی خودشون میخواستن بنده رو ساسپند کنن ادمینی که میومد به بنده که جلوش وایساده بودم از قصد وانتد دادن  و گفتم نوب جلوتم فکر کنم بخاطر همین دوباره ساسپند شدم دوباره 1 ماه بعد امیر اجازه ورود داد رفتم به Ebi گفتم گفت مگه مهد کودکه و شروع به تمسخر کرد و نک نداد بعد 7روز میک شدم

• هاها 1

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

از این پس اگر چنین مشکلاتی برای شما ایجاد شد مدارک کامل جمع آوری کرده و همراه آن شکایت کنید.

شکایت به دلیل وجود مدارک کافی رد شد. بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...