رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تیک تیک زدن برنامه های Recorder روی PC

Hello

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همگی 

دوستان جدیدا با یک باگی مواجه شدم که نمیتونم بر طرف کنم 

اگه کسی میدونه لطفا بهم بگه چون خیلی رو مخه 

ممنون

حالا این باگ چی هست؟

این باگ زمانی که دارید فیلم برداری می کنید به وجود میاد بعد از اینکه فیلم برداری از صفحه  تموم میشه میخوای فیلم رو چک کنی همه اش تیک میزنه تصویر خیلی رو مخه با همه جور برنامه ای هم امتحان کردم اولین بار خوب میگیره بعد از یه مدتی اصلا به درد نمیخوره هر فیلمی که میگیم به عنوان مثال این فیلم رو یه نگاه بندازید:       

?  لینک فیلم   ?

لطفا هرکی که این مشکل رو داره یه لایک بزنه و کسانی هم که بلد هستن چه کار میشه کرد تا درست بشه لطفا بگن تا ما هم دیگه این مشکل رو نداشته باشیم

با تشکر

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض ادب

از داخل تنظیمات نرم افزاری که باهاش فیلم برداری میکنید مقدار کیفیت رو پایین تر بیارید و Frame limiter یا همان FPS را نیز کاهش دهید چون اینطور که من فیلمی که گذاشتید رو دیدم متوجه شدم که وضوح تصویر شما در فیلم در حد Full HD هست و سیستم شما توان ساپورت کردن این مقدار را ندارد (زیرا سیستم شما ضعیف است) کار هایی که گفتم را انجام دهید اگر باز هم نشد در اینجا اعلام کنید. با تشکر

? ?ℕ ??? ℕ??? ?? 90'S ℍ?ℙ-ℍ?ℙ

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Universe گفته است:

با سلام و عرض ادب

از داخل تنظیمات نرم افزاری که باهاش فیلم برداری میکنید مقدار کیفیت رو پایین تر بیارید و Frame limiter یا همان FPS را نیز کاهش دهید چون اینطور که من فیلمی که گذاشتید رو دیدم متوجه شدم که وضوح تصویر شما در فیلم در حد Full HD هست و سیستم شما توان ساپورت کردن این مقدار را ندارد (زیرا سیستم شما ضعیف است) کار هایی که گفتم را انجام دهید اگر باز هم نشد در اینجا اعلام کنید. با تشکر

با سلام خدمت شما @Universe 

FPS روی  15 هست - و Resolution روی 720p هست. زیاد بالا نیست توی بازی لگ هستم ولی مشکلی با لگش ندارم

در 6 دقیقه قبل، Hello گفته است:

FPS روی  15 هست - و Resolution روی 720p هست. زیاد بالا نیست توی بازی لگ هستم ولی مشکلی با لگش ندارم

desktop_11-21-2021_7-42-53_pm-250_o009.j

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۸/۳۰ در 19:41، Hello گفته است:

با بندیکم بگیر

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، RiPMoHammaD گفته است:

با بندیکم بگیر

بندیکم هم همینطوریه

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه

من با 240p هم سگ لگم??

در در ۱۴۰۰/۸/۳۰ در 19:30، Hello گفته است:

از اون پَرپَر کردن صفحه مشخصه که ریکوردر روی حالت گیم مود نیست!

درضمن عرشیا جون اگه سیستمت ضعیفه و از CPU نسل Quad یا Pentium یا پایین تر استفاده میکنی و کارت گرافیک با مموری 1گیگابایت یا پایین تر داری پیشنهاد میدم از oCam استفاده کنی(Game Recorder Mode - FPS 20/25 - Quality Medium).

اگه بالاتر از این سیستم هست از BandiCam با مشخصاتی که قبلاً در تایپیکی داده شده بود استفاده کن(بندیکام سیستم قوی میخواد تا کارایی خودشو نشون بده و اصلا برای سیستم های پایین تر از این مشخصات پیشنهاد استفاده از اونو نمیکنم چون سنگینه و به سیستم فشار میاد).

درمورد بقیه گیم ریکوردر ها فعلا نظر خاصی ندارم و تقریباً باهم مشابه اند. مثل Gecata Movavi Recorder یا FBX Game Recorder.

پ.ن: ویندوز مناسب برای مشخصات سیستمی اولی سون هست و دومی تن(+سون)؛ تا سیستم حداکثر کارایی رو داشته باشه.

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

مشخصات سیستمت چیه ؟

%5BRoozbeh%5D.pngAnanasRashti.png
%5BA%5Dnanas%5B2%5D.png
aglogo.1fc5f9b01a1f59dd1d43343d55c8b760_

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۸/۳۰ در 19:30، Hello گفته است:

سلام خدمت همگی 

دوستان جدیدا با یک باگی مواجه شدم که نمیتونم بر طرف کنم 

اگه کسی میدونه لطفا بهم بگه چون خیلی رو مخه 

ممنون

حالا این باگ چی هست؟

این باگ زمانی که دارید فیلم برداری می کنید به وجود میاد بعد از اینکه فیلم برداری از صفحه  تموم میشه میخوای فیلم رو چک کنی همه اش تیک میزنه تصویر خیلی رو مخه با همه جور برنامه ای هم امتحان کردم اولین بار خوب میگیره بعد از یه مدتی اصلا به درد نمیخوره هر فیلمی که میگیم به عنوان مثال این فیلم رو یه نگاه بندازید:       

?  لینک فیلم   ?

لطفا هرکی که این مشکل رو داره یه لایک بزنه و کسانی هم که بلد هستن چه کار میشه کرد تا درست بشه لطفا بگن تا ما هم دیگه این مشکل رو نداشته باشیم

با تشکر

با سلام و درود.

از نرم افزار oCam استفاده کنید.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Olden گفته است:

با سلام و درود.

از نرم افزار oCam استفاده کنید.

سلام با oCam نمیتونم ارتباط بر قرار کنم

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...