رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Ebi,Sali_one,Arshia

Destroyed

ارسال‌های توصیه شده

فرم:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mr.Danger.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Ebi.png

Arshiya.png

SaLi_One.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری" از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام خدمت @Ali @Meli و @SFC:

بنده یه موضوعی رو میخواستم در میان بزارم که اگر اقای sfc این شکایت رو شکایت بی مورد حساب میکنن جوابی ندن و بزارن مدریت برسی کنن بپردازیم به شکایت بنده بنده از این 3 ادمین که خیلی عزیزن برای من ولی این تاپیک باید زده میشد اقای sfc شما میدونی ولی میخوام به ملی و علی بگم که بنده خودم میدونم صدام نازکه و دوست دارم وارد تیم کارکنان شم ولی چرا نمیزارن من بیام میگن چون صداتون نازکه پس سنت هم کمه ولی اقای علی بنده متولد 1386/6/5 هستم و نمیدونم چرا اینکارو میکنن و به بنده تیک تست نمیدهن لطفا جواب گو باشن این سه ادمین که ازشون شکایت کردم اگر اینطوری بود میتونستم منم مثل خیلیا ویس ندم و چت کنم و نفهمن صدام نازکه و بیام تو تیم کارکنان منم میتونستم voice changer بزنم و صدام از اینی که هست بزرگونه تر شه ولی دوس دارم بقیه صدلی واقعی بنده رو ببینن دریته خیلی وقتا از طرف بازیکنای سرور مورد تمسخر قرار میگیرم ولی این حق بنده نیس که کسی که چت نمیده صداش 18 یا 19 سالشه ولی منی که ویس میدم 10 سالمه؟ @MaSiH این دوست عزیز هم تگ کردم و خودش در جریان این قضیه هست ولی تا الان متاسفانه نتونستم مدرکی بگیرم ولی میتونین یه بار شما خودتون تو سرور ببینین که مورد تمسخر بقیه قرار میگیرم لطفا رسیدگی کنین تا منم بتونم بیام در تیم کارکنان و به بازیکنانی با هر لول و سطح کمک برسونم ولی این وسط حق بندس که ضایه میشه اگر مشکلتون با صدامه میتونم voice changer بزارم و هیچ مشکلی ندارم با این موضوع حرف های گفتنی رو گفتم و رسیدگی با این موضوع با خودتون ? امیدوارم رسیدگی بشه تا بتونم منم در تیم کارکنان حضور داشته باشم

• مدارک (فیلم یا عکس): توضیحات بالا همه چی رو گفتم

• دوست دارم که 3
  • مرسی 3
  • هاها 6
  • ناراحت 4

! ‌???? ??????? ????? ???? ???? 

.

.

.

.

Khata.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

درود

اوقات به کام:

@DANGER14، شکایت شما رد شد.

شراط ورود به تیم کارکنان دارای چند پارامتر می باشد:

1- سطح (Level)  2- سن 3- تاریخچه های محرومیت و محرومیت از صحبت 4- تاریخچه زندانی شدن توسط ادمین 5- اخلاق، رفتار، گفتار و .....

سرپرست های مربوطه با بررسی تک تک پارامتر ها اقدام به عضو گیری در تیم کارکنان می کنند.

باتوجه به بررسی های انجام شده توسط سرپرست ها شما برخی از پارامتر هارا ندارید.  

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...