رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ - UCP

HeY

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: LaStWiZarD.png

- توضیح کامل باگ: با سلام و درود, اقا من وارد فکشن TTC شدم ولی در UCP نزده! از  چنتا ادمین هم پرسیدم که گفتن باید /Q بدی تا بزنه تو UCP ولی من چند بار شده /Q دادم ولی چیزی نشد متاسفانه و اقای @SFC من گفتن این مشکل رو بزارم توی قسمت باگ ها. ممنون میشم رسیدگی کنید @Ali  @Meli.
پ.ن: بنده تاریخ 2021/11/13  به فکشن رفتم.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): میتونید درخواست عضویت و استعفا فکشن TTC رو هم ببینید.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): -

ویرایش شده توسط LaStWiZarD

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!
?Francium.png?

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

?

?
        ?ArAsh.png?       

Multi Account        

?[DeaDShoT.png]?
           سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فاکه....×                                                      
                                                                                                                                                                                                            ?                       

Pishro              ↻  ㅤㅤㅤ❚❚ㅤ ㅤ                

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام 

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...