رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سم کده Aliherfei قسمت چهارم

CyberDyne

ارسال‌های توصیه شده

در 28 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

قراره من راهتو ادامه بدم داداش??

راه iMoBiN رو ادامه بده خیلی بهتره?

--
Sanaka.png
--

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 دقیقه قبل، DeFiNiTiVe گفته است:

راه iMoBiN رو ادامه بده خیلی بهتره?

هه این یه کار الکی کرد هیچ اتفاقی هم الان نیوفتاده ولی من میتونم با یه ضربه یه نفرو 6 ماه ساسپند کنم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

قابل توجه همگی اعضای staff @SFC @Sepehr @EBi @SaLiOne @Alireza  @ORTEGA @Mohana @AlBeRT @Mahi @Aone @Refigh @Post @Astroid @Coil 

@JallaD @RoseRain @Anita @Reyhane

تو فروم 2 تا شوخی میکنم میخندید ولی

تو سرور میگید ایونت های من رد صلاحیت هست وقتی ایونت میزارم به ریش من میخندید میگین عه این ریکویست داده

یه شوخی کوچیکی تو call 110 با NG ها میکنم به من warn میدید؟ بدون هیچ تهدید صورت گرفته ای؟ 

من ماشالا دست به فرومم خوبه تهدید هم نمیکنم ولی بچه ها @DeltaBoy @Olden @404 @seprooz123 @iAmiiiR @seprooz123 و غیره که با پست های من حال میکنید 

این اخرین پست طنزی بود که گزاشتم از این به بعد فعالیت من در قسمت تاپیک شکایات ادامه پیدا میکنه. اگر مشتاق هستید اونجا من رو دنبال کنید با تشکر 

ایشالله تو راه سپهرو ادامه بده تا همشونو دیموت کنی به امید خدا

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

قابل توجه همگی اعضای staff @SFC @Sepehr @EBi @SaLiOne @Alireza  @ORTEGA @Mohana @AlBeRT @Mahi @Aone @Refigh @Post @Astroid @Coil 

تو سرور میگید ایونت های من رد صلاحیت هست وقتی ایونت میزارم به ریش من میخندید میگین عه این ریکویست داده

یه شوخی کوچیکی تو call 110 با NG ها میکنم به من warn میدید؟ بدون هیچ تهدید صورت گرفته ای؟ 

من ماشالا دست به فرومم خوبه تهدید هم نمیکنم ولی بچه ها @DeltaBoy @Olden @404 @seprooz123 @iAmiiiR @seprooz123 و غیره که با پست های من حال میکنید 

این اخرین پست طنزی بود که گزاشتم از این به بعد فعالیت من در قسمت تاپیک شکایات ادامه پیدا میکنه. اگر مشتاق هستید اونجا من رو دنبال کنید با تشکر 

@SFC @SaLiOne @Sepehr @Aone @EBi @Alireza @Mahi @ORTEGA @Post @RoseRain @Reyhane @Anita  @Mohana @Refigh دوستان من اینجا یه کشکی خوردم اعصابم رو یه warn خرد بود شما به بزرگی خودتون ببخشید 

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

@SFC @SaLiOne @Sepehr @Aone @EBi @Alireza @Mahi @ORTEGA @Post @RoseRain @Reyhane @Anita  @Mohana @Refigh دوستان من اینجا یه کشکی خوردم اعصابم رو یه warn خرد بود شما به بزرگی خودتون ببخشید 

فدا سرت

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

کار دیشبت ربطی به تهدید نداشت اما شما که میبینی بعضیا جنبه ندارن این کارارو نکن.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Olden گفته است:

کار دیشبت ربطی به تهدید نداشت اما شما که میبینی بعضیا جنبه ندارن این کارارو نکن.

نمیدونم کی رفته شکایت کرده من تهدید کردم ولی خدایی سروری بدون همچین ادمایی ارزوست..... 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

اول:{دیدین پسورد @SFC در رفت چه فاجعه ای شد؟ حالا میخوایم ببینیم اگر پسورد @Ali توسط @erfanx لو بره چه اتفاقی میوفته تو سرور} https://uupload.ir/view/inshot_۲۰۲۱۱۱۱۵_۰۸۴۳۵۳۹۷۹_rnt6.mp4/

credit and دوبله شده توسط : @Aliherfei

تنو بدم لرزید ?

?

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

والا نظری ندارم

PA PA PAAA

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، iAmiiiR گفته است:

والا نظری ندارم

دا جوگیر بودم اعصابمم خورد بود شما ببخش فراموش کن?

دقت کردین اونایی که همیشه میخندن و خنده رو لبای بقیه میارن,اما همینا  وقتی عصبی بشن........ @DeltaBoy @Sepehr

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

دقت کردین اونایی که همیشه میخندن و خنده رو لبای بقیه میارن,اما همینا  وقتی عصبی بشن........ @DeltaBoy @Sepehr

من سالی یبار عصبی میشم میام ارساکیا خودمو خالی میکنم میرم??

در 10 دقیقه قبل، Aliherfei گفته است:

چرا هر پستی توی فروم وجود داره باید با چرتو پرتای منو تو پر بشه؟ xD

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Sepehr گفته است:

من سالی یبار عصبی میشم میام ارساکیا خودمو خالی میکنم میرم??

چرا هر پستی توی فروم وجود داره باید با چرتو پرتای منو تو پر بشه؟ xD

نمیدونم والا????

لینک به دیدگاه

Ehm?

دقت کردین اونایی که همیشه میخندن و خنده رو لبای بقیه میارن,اما همینا  وقتی عصبی بشن........

y

PA PA PAAA

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۸/۲۴ در 02:51، Aliherfei گفته است:

خب خب خب بدون فوت وقت بریم سراغ تگ @SFC @Ali  @EBi @Alireza @Casey @DeanBnjamin @seprooz123 @KinGWaR @LaStWiZarD  @404 @Sepehr @aqahamed @Blade @Olden @sina2119 @iAmiiiR @arshiya @Mohana @Reyhane @Anita  @RoseRain @AlBeRT @SaLiOne @DeltaBoy  @Brutalest @DANGER14 @NoThinG @ArshiXo @AbbasMZ 

اول اینکه حتما تو پست بنویسید از قسمت اول تا چهارم کدومش بهتر بود لایک هم بکنید بخدا من هی سم میزارم فقط یه لایک هزینشه تا دل من شاد شه بیشتر بزارم?

سم اول:{دیدین پسورد @SFC در رفت چه فاجعه ای شد؟ حالا میخوایم ببینیم اگر پسورد @Ali توسط @erfanx لو بره چه اتفاقی میوفته تو سرور} https://uupload.ir/view/inshot_۲۰۲۱۱۱۱۵_۰۸۴۳۵۳۹۷۹_rnt6.mp4/

credit and دوبله شده توسط : @Aliherfei

سم دوم:{یه زمانی @Sepehr اندازه 3 تا صحفه شکایت از ادمین ها کرده بود حالا میخوایم برگردیم به اون دوران و SFC یه اشتباه ریزی کرده @Sepehr فهمیده} https://uupload.ir/view/inshot_۲۰۲۱۱۱۱۵_۱۳۵۷۱۲۰۱۴_3qeq.mp4/

سم سوم:{ زمانی که یه نفر با user track player و /carradio 1 در ارساکیا خواننده میشه} https://uupload.ir/view/vid-20211112-wa0027_4vpd.mp4/

سم چهارم:{این سم رو لینکش فقط خوشگلای سرور میبینن اگر چیزی نیومده شما خوشگل سرور نیستین}

به نظر من سم 2 بهتر بوده ول درکل عالی

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!
?Francium.png?

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه

?????????????

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۸/۲۴ در 14:21، AliHerfei گفته است:

سم سوم:{ زمانی که یه نفر با user track player و /carradio 1 در ارساکیا خواننده میشه} https://uupload.ir/view/vid-20211112-wa0027_4vpd.mp4/

امیر وقتی کات میکنه @SFC

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...