رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ArSaCiA 4 EvEr

teimoor

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت بازیکنان ArSaCiA Game خب من میخواستم خیلی سریع بگم که میتونید مود جاذبه دریفت ماشین ها یا حتی turbo/ رو به در biz های تیونینگ قرار بدید تا ماشین ها جذاب تر شوند ولی مثلا اگر پلیس دید توربو داریم باید بهمون تیکت بده یا jail کنه.
و یا مثلا یه چیزی که من توی خیلی سرور ها دیدم بتوینم ماشینمون رو برای اجاره یا همون rentvehicle/ تا بتوینم ازش پول در بیاریم و کار های بیشتری مثل رساندن پیتزا یا مثلا تجارت گر که مثلا سهام میخریم و اونجوری هم بتونیم سود بکنیم . ممنون که وقت گذاشتید تا بخونین (اگه واقعا خوندین) /:
?cash ziade ein hatami?
?teimoor_bimokh.png ?

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۸/۲۳ در 09:02، teimoor گفته است:

رساندن پیتزا

رساندن پیتزا مال سرور MTA هست نه SAMP داداش الکی پیشنهاد نده?

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

بد نیست

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۸/۲۳ در 09:02، teimoor گفته است:

با سلام خدمت بازیکنان ArSaCiA Game خب من میخواستم خیلی سریع بگم که میتونید مود جاذبه دریفت ماشین ها یا حتی turbo/ رو به در biz های تیونینگ قرار بدید تا ماشین ها جذاب تر شوند ولی مثلا اگر پلیس دید توربو داریم باید بهمون تیکت بده یا jail کنه.
و یا مثلا یه چیزی که من توی خیلی سرور ها دیدم بتوینم ماشینمون رو برای اجاره یا همون rentvehicle/ تا بتوینم ازش پول در بیاریم و کار های بیشتری مثل رساندن پیتزا یا مثلا تجارت گر که مثلا سهام میخریم و اونجوری هم بتونیم سود بکنیم . ممنون که وقت گذاشتید تا بخونین (اگه واقعا خوندین) /:
?cash ziade ein hatami?
?teimoor_bimokh.png ?

nicee

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

نظرم + هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

این مورد تکراری است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...