رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از - Amir

iMoBiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iMoBiN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام من از Mr.Sadman شکایت کرده بودم به دلیل کیک بی دلیل که باید قبول میشد هیچ جای قوانین ننوشته پرسیدن اینکه چطور ایونت ها صلاحدید ادمین ها باشد کیک داره ولی امیر شکایتو رد کرد و طبق این قانون که خود @Ali گذاشته 

نقل قول

ادمین ها موظف هستند که Eventها را در صورتی که شرایط قبول شدن دارند هر چه رسیع تر Accept کنند و در صوریت که یک Event که شرایط قبول شدن دارد را بدون دلیل موجه تا 1 دقیقه پس از ثبت آن قبول نکنند و نام انهآ  در /Admins باشد و AFK نباشند یک عدد SV دریافت خواهند کرد و در صورت تکرار موجب Demote خواهد شد.

که امیر اینم رد کرد و گفت "حضور داشتن ادمین مربوطه در بازی به معنای بی کار بودن آن ها نیست." ادمین ها وقتی من ایونت میزارم کار دارن ولی وقتی بقیه میزارن بیکارن و طبق قانون به بیکار یا کار داشتن ربطی نداره و اینکه ایونت من کاملا درست بود و قبلش از ادمین ها پرسیده بودم 

ag-sa-3094_56ji.jpgag-sa-3093_0o3.jpgag-sa-3092_9yk3.jpg

بعد اینکه هم ایونت یکه دیگه بعد از 10 دقیقه اکسپت شد ریپورت دادم بودنم مشکل ایونت من چی بود که اکسپت نشد؟ که یا کیک دادم یا خودشون q/ دادن

ag-sa-3124_w6j5.jpgag-sa-3129_ften.jpg

• مدارک (فیلم یا عکس): 

داخل توضیحات هست و این شکایت

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1

بی نیاز

از هر نیاز 

iMoBiN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

درود

اوقات به کام:

توضیحات لازمه برای پشتیبان و موسس مجموعه ارسال شد.

+پیروز و سربلند باشید.

+تا پاسخ مدیریت بسته شد.

• دوست دارم که 2

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...