رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از - Matrix

MashruB

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iMoBiN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaTriX.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سلام یکی بهم فوش داده بود و چون مسعول شکایات دیموت شده و معلوم نیست کی بک بخوره ریپورت دادم گفتم مدرک و میدم تو مجازات کن گفت الان ادمین کمه نمیتونم مگه وقتی ادمین ۰ سرور اف میشه؟ ۲تا ادمین بود ۱ هاستر بعد نیم ساعت بحث گفت مدرک و بده رسیدگه میشه ۲دقیقه طول نکشید که مدرکو اپلود کردم دادم گفتم برو چک کن مجازات کن بعد گفت رسیدگه میشه بعد که گفتم الان رسیدگه کن کیک داد.

از کی تا حالا شکایت از یکی که فحاشی کرده تو ریپورت کیک داره؟

یعنی نمیتونست به جای نیم ساعت بحث بره ۱دقیقه فروم چک کنه؟ 

فقط امده ادمینی تا cmd بزنه پلیر براش مهم نیست

تو مدرک هم کالا واضح بود فحاشی یعنی ۱دقیقه اگه alt tab میکردو میرفت فروم تموم بود ولی بجاش منو کیک داد تا راحت بشه 

الان شکایت و رد میکنید میگید فروم شکایت کن ولی الا مسعولی نداره و معلوم نیست کی بیاد من هم ریپورت دادم که هیچ جای قوانین ریپورت ننوشته شکایت از پلیر کیک داره میتونست ریپورت و ببنده به جای کیک

• مدارک (فیلم یا عکس) : ag-sa-3040_mwu.jpg

اینم مدرک شکایت از Sairon که فحاشی کاملا واضحه 

ag-sa-3035_3pld.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

درود

اوقات به کام:

@MashruB، شکایت شما تایید / رد شد.

باتوجه به مدارک ارسالی و طبق گقته ی ادمین مربوطه به دلیل کم بودن تعداد ادمین های حاضر در سرور

ادمین مربوطه خواستار آن شددند که مدارک را ارسال کنید که در موقع مناسب مدارک را بررسی کنند.

با این حال اخطار های لازمه به ادیمن مربوطه داده شد.

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...