رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

BullShark - سو استفاده از رنک

SamaNBrave

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: WesT.KiNg.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BullSharK.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ----

• توضیحات: سلام بنده از ادمین محترم سرور BullShark شکایت دارم ! دلیل:من در حال FTP بودم در نزدیکی محله CJ ایشون یه بار اومد Kill شد - خانه که ایشون Rent کرددن فکر کنم ته Richman است و سوال دارم ایشون چطوری از ته Richman به محل CJ با کمتر از 15 ثانیه میان ؟ و همچنین با دوچرخه روی پل 4 راه بودم و از پل پریم پایین ایشون باز هم کمتر از چند ثانیه به من رسید این بار با Bullet مگه ماشین هم می پره ؟ - در واقع من فیلم اشیون از 20:14 تا 20:16 و همچنین 20:29 تا 20:32 ایشون رو میخوام

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8282084950/avc_wmplayer_2017_01_11_20_41_29_442.mp4.html

مدرک 2 :http://s9.picofile.com/file/8282085068/avc_wmplayer_2017_01_11_20_43_38_335.mp4.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، SamaNBrave گفته است :

• توضیحات: سلام بنده از ادمین محترم سرور BullShark شکایت دارم ! دلیل:من در حال FTP بودم در نزدیکی محله CJ ایشون یه بار اومد Kill شد - خانه که ایشون Rent کرددن فکر کنم ته Richman است و سوال دارم ایشون چطوری از ته Richman به محل CJ با کمتر از 15 ثانیه میان ؟ و همچنین با دوچرخه روی پل 4 راه بودم و از پل پریم پایین ایشون باز هم کمتر از چند ثانیه به من رسید این بار با Bullet مگه ماشین هم می پره ؟ - در واقع من فیلم اشیون از 20:14 تا 20:16 و همچنین 20:29 تا 20:32 ایشون رو میخوام

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8282084950/avc_wmplayer_2017_01_11_20_41_29_442.mp4.html

مدرک 2 :http://s9.picofile.com/file/8282085068/avc_wmplayer_2017_01_11_20_43_38_335.mp4.html

خب با سلام

در این لحظه فکر کردن جایز نیست.شما خیلی راحت با مراجعه به Agsa.arsacia.ir و مراجعه به پنل بنده می تونید محل دقیق خونه و ماشین های بنده رو ببینید.پس فکر نکن روشت رو عوض کن

عکس زیر نشون میده خونه ی من پشت HQ PD هست و موتوره بنده هم همینجا پارک شده

http://uupload.ir/files/ngim_bandicam_2017-01-12_15-06-02-466.jpg

برای شکایت دوم هم فیلمی که شما دادی فکر نکنم ماشین پرنده ی بنده رو نشون بده

خب حالا همونطور که داخل عکس مشخصه شما زمانی که راب زدین بنده شما رو find کردم به نقطه که رسیدید از دستور /relog استفاده کردید.اگر دلیلی غیر از رسیدن سریعتر به mountain bike داشتید  با مدرک ارائه توضیح بدید.همونطور که در قوانین هست بیرون رفتن از بازی زمانی که پلیس دنبال شماست مجاز نیست

در عکس زیر که فیلمش هم موجود هست من دیدم شما از C-bug استفاده کردید.اگر برای دفاع از خودتون فیلمی مربوط به همین لحظه دارید لطفا همینجا ارائه بدید

http://uupload.ir/files/apex_bandicam_2017-01-12_15-08-37-354.jpg

در صورت نیاز تمامی مدارک به صورت سانسور نشده به موسس ارائه میشه

با تشکر

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با توجه به مدارک، شواهد و تاریخچۀ ادمین ها، ادمین BullShark هیچگونه Teleport ای انجام نداده.

در مورد ماشینی که می فرمایید هم شما باید مدرک بدید نه اینکه از طرف مقابل بخواید که از ماشین سواریش فیلم بده!

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، BullShark گفته است :

خب با سلام

در این لحظه فکر کردن جایز نیست.شما خیلی راحت با مراجعه به Agsa.arsacia.ir و مراجعه به پنل بنده می تونید محل دقیق خونه و ماشین های بنده رو ببینید.پس فکر نکن روشت رو عوض کن

عکس زیر نشون میده خونه ی من پشت HQ PD هست و موتوره بنده هم همینجا پارک شده

برای شکایت دوم هم فیلمی که شما دادی فکر نکنم ماشین پرنده ی بنده رو نشون بده

خب حالا همونطور که داخل عکس مشخصه شما زمانی که راب زدین بنده شما رو find کردم به نقطه که رسیدید از دستور /relog استفاده کردید.اگر دلیلی غیر از رسیدن سریعتر به mountain bike داشتید  با مدرک ارائه توضیح بدید.همونطور که در قوانین هست بیرون رفتن از بازی زمانی که پلیس دنبال شماست مجاز نیست

در عکس زیر که فیلمش هم موجود هست من دیدم شما از C-bug استفاده کردید.اگر برای دفاع از خودتون فیلمی مربوط به همین لحظه دارید لطفا همینجا ارائه بدید

http://uupload.ir/files/apex_bandicam_2017-01-12_15-08-37-354.jpg

در صورت نیاز تمامی مدارک به صورت سانسور نشده به موسس ارائه میشه

با تشکر

1-بنده هم بلدم یه /Park یه جا جدید و یه /Rentroom جدید کنم شما House MaCaVeL کرایه کرده بودید

2-اون C-bug نیست بلکه من دارم Gun رو عوض میکنم اگه فیلم خودتون رو مورد نضر قرار بدید میبینید

3-راجبه ماشین پرنده باس بگم که شما از پل بالا 4راه به نزدیکی Jaill با کمتر از 15ثانیه میرسید تو Ss خودتون معلوم هست

4-شما میتونستی بعده FTP به من بگید فیلم اینجا رو بده نه الان که به علت نداشتن حافظه پاک شده ولی من هم موقع FTP هم بعدش  ازتون درخواست فیلم با تایم مورد نظر رو کردم شما هم جواب ندادید

5-بنده هیچ /Relog ندادم شما از /Q یا /Relog من مدرکی داری ؟!

ویرایش شده توسط SamaNBrave
تکمیل
لینک به دیدگاه

• مؤسس
نقل قول

1-بنده هم بلدم یه /Park یه جا جدید و یه /Rentroom جدید کنم شما House MaCaVeL کرایه کرده بودید

لطفاً مدرک ارائه دهید.

در 5 ساعت قبل، SamaNBrave گفته است :

2-اون C-bug نیست بلکه من دارم Gun رو عوض میکنم اگه فیلم خودتون رو مورد نضر قرار بدید میبینید

کسی که فیلم باید بده شما هستید.

نقل قول

3-راجبه ماشین پرنده باس بگم که شما از پل بالا 4راه به نزدیکی Jaill با کمتر از 15ثانیه میرسید تو Ss خودتون معلوم هست

در این مورد @BullShark باید توضیح بده.

نقل قول

4-شما میتونستی بعده FTP به من بگید فیلم اینجا رو بده نه الان که به علت نداشتن حافظه پاک شده ولی من هم موقع FTP هم بعدش  ازتون درخواست فیلم با تایم مورد نظر رو کردم شما هم جواب ندادید

شما شکایت کردید بعد میگید مدارک پاک شده؟

نقل قول

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

نقل قول

اسکرین شاتی که من دادم برای زمانیه شما rob/ رو زدید. یعنی قبل اینکه من رو بکشی و من دوباره بیام سراغت (تایمی که شکایت کردی). یعنی من قبل اینکه شما از بانک دزدی کنی خونم پشت HQ PD بوده

درواقع بیش از 4 ماه هست که من این خونه رو اجاره کردم و favier nervous taha vampire و ... که خودشونم هم داخل همین خونه هستند با خبرند

همچنین داخل مدرکی که به موسس مجموعه دادم بعد از کشته شدن از هیچ CMD ادمینی و یا تلپورت هکی استفاده نکردم

نقل قول

بنده فیلم رو موظف نیستم به شما تحویل بدم چون اولا warn های ادمینی داخل فیلم وجود داره و شما صلاحیت دیدنشون رو ندارید. دوما قاضی به خودش مدرک نمیده. سوما اگر قرار باشه مدرکی ارائه بدم به مافوقم ارائه می دم

نضر ---> نظر

نقل قول

شما خودت مدرکی ندادی که ثابت کنه من از بالای پل تا زندان رو در عرض چند ثانیه طی کردم و بنده لازم نیست از طرز رانندگیم مدرکی بدم ولی یک فیلم آموزشی تهیه کردم که شما مسیرش رو یاد بگیری

http://uupload.ir/view/pynx_gta_sa_2017-01-13_12-18-34-575_xvid.mkv

راجبه ---> راجع به

نقل قول

نکته اول اینکه فرار کردن با این واژه ای که به کار می بری زمین تا آسمون فرق داره

نکته دوم اینکه بنده شک داشتم واقعا C-Bug بوده یا خیر. برای همین از این صحنه چشم پوشی کردم. ولی حالا که شما سر مسائل بیخودی که کاملا واضحه شکایت می کنی.موظفی برای کاری که کردی جواب پس بدی

نکته سوم من موظف نیستم به یک پلیر فیلمی بدم

نقل قول

عکس

عکس مورد بحث بصورت سانسور نشده برای موسس ارسال شد و کاملا مشخص شده که شما از relog/ استفاده کردید

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

در در 1/13/2017 در 12:51، BullShark گفته است :

عکس

تو این عکس فقط زده Target left the server مدرکی نیست که بنده Non Rp کردم اگه زده بود WesT.KinG has left the server(/Relog) یا /Q  حق با شما بود ی ولی ممکن این Crash یا Kicked/Banned باشه

نکته سوم من موظف نیستم به یک پلیر فیلمی بدم

بله من حق دیدن فیلم ندارم ولی در Sms که به شما دادم گفتم فیلم رو میخوام که شما فیلم رو نگه دارید و به شخص مربوطه بدهید ولی چون از من کسی فیلم درخواست نکرد بنده فقط اونجایی رو نگه داشتم که شکایت داشتم و بقیه رو حذف کردم

نکته دوم اینکه بنده شک داشتم واقعا C-Bug بوده یا خیر. برای همین از این صحنه چشم پوشی کردم. ولی حالا که شما سر مسائل بیخودی که کاملا واضحه شکایت می کنی.موظفی برای کاری که کردی جواب پس بدی

من داشتم Gun رو عوض میکردم و در یک Ss  به این شکل معلوم نیست C-bug یا نه شما فیلم رو به شخص مربوطه بدهید تا در صورتی که  خلاف قوانین سرور بود اقدامات لازم صورت بگیرد

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 19 ساعت قبل، SamaNBrave گفته است :

تو این عکس فقط زده Target left the server مدرکی نیست که بنده Non Rp کردم اگه زده بود WesT.KinG has left the server(/Relog) یا /Q  حق با شما بود ی ولی ممکن این Crash یا Kicked/Banned باشه

خب مگه ادمین مورد نظر کاری کردن در این باره؟

بله من حق دیدن فیلم ندارم ولی در Sms که به شما دادم گفتم فیلم رو میخوام که شما فیلم رو نگه دارید و به شخص مربوطه بدهید ولی چون از من کسی فیلم درخواست نکرد بنده فقط اونجایی رو نگه داشتم که شکایت داشتم و بقیه رو حذف کردم

فیلم ارائه داده شد و چک شد.

من داشتم Gun رو عوض میکردم و در یک Ss  به این شکل معلوم نیست C-bug یا نه شما فیلم رو به شخص مربوطه بدهید تا در صورتی که  خلاف قوانین سرور بود اقدامات لازم صورت بگیرد

باز هم در این باره ادمین کاری نکرد!

تاپیک بسته شد!

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...