رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بروزرسانی عظیم سیستم جدید Rob و فرار از زندان!

Ali

ارسال‌های توصیه شده

• پاسخ 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بنده هم با نظر چند نفر از دوستان که گفتن کاری کنید از Biz ها و House یا هر اینتریوری بشه دزدی کرد موافقم. و امیدواریم این اتفاق بیوفته و عالی میشه.

Reality is wrong, Dreams are for Real

Sajjadᶳᵘᵡᶤᴹᵘ

PicsArt_12_19_02_45_51.jpg

SuXiMu.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...

سلام خیلی خوشحالم که سرور این قدر زود در حال پیشرفت شده.
سیستمه خیلی خیلی جالبیه ولی یه پیشنهاد دارم که میتونه راب رو به دنیای واقعی نزدیکتر کنه. 
از اونجا که دسته متوسط تو سرور نقش خیلی مهمی ندارند پیش نهاد میکنم امتیاز راب زدن رو کلا به اعضای دسته متوسط ها بدید 
چون دسته متوسط تنها کاری که میتونه انجام بده وار زدن و turf گرفتنه و اخر کار هم یه میتینگ و بدون هیچ زحمتی کلی حقوق میگرند در صورتی که فقط دسته متوسط بتونه از بانک دزدی کنه هم کار برای پیلس ها سخت میشه و هم این که دیگه هر کسی نمیتونه 3 4 تا از دوستاشو برداره بره راب اینجوری بازیکنا تشویق میشند که به دسته متوسطها بیان و رهبر های دسته متوسط تشویق میشند که بازیکنان فعال رو قبول کنند و اکانت های مولتی از دسته متوسط بیرون میره و قطعا وضعیت وار ها هم بهتر میشه. مثلا من میام واسه اعضای دسته ام تو جلسه ی هفتگی یه روزی رو مشخص میکنم که مثلا فلان بازیکنا روزه دوشنبه باید یه راب با هم بزنن اینجوری  دسته متوسط تو سرور یه کار جالب پیدا میکنه و دیگه تنها دغدغه ی بازیکنای یه دسته متوسط turf نمیشه.
تو دنیای غیر مجازی قطعا مردم عادی یا هر کس دیگه ای جرات دزدی از بانک رو ندارند و اگر هم انجام بدن حتما شکست میخورند.
لطفا به پیشنهاد من فکر کنید چون واقعا دسته متوسط داره تو سرور واسه همه بی معنی میشه و افرادی که  این دسته رو دوست دارن ممکنه از سرور دل زده  
بشن 
ولی در کل آپدیت باحالیه ایول.

ویرایش شده توسط Night
  • دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

در در 17/12/2017 در 07:55، Night گفته است :

سلام خیلی خوشحالم که سرور این قدر زود در حال پیشرفت شده.
سیستمه خیلی خیلی جالبیه ولی یه پیشنهاد دارم که میتونه راب رو به دنیای واقعی نزدیکتر کنه. 
از اونجا که دسته متوسط تو سرور نقش خیلی مهمی ندارند پیش نهاد میکنم امتیاز راب زدن رو کلا به اعضای دسته متوسط ها بدید 
چون دسته متوسط تنها کاری که میتونه انجام بده وار زدن و turf گرفتنه و اخر کار هم یه میتینگ و بدون هیچ زحمتی کلی حقوق میگرند در صورتی که فقط دسته متوسط بتونه از بانک دزدی کنه هم کار برای پیلس ها سخت میشه و هم این که دیگه هر کسی نمیتونه 3 4 تا از دوستاشو برداره بره راب اینجوری بازیکنا تشویق میشند که به دسته متوسطها بیان و رهبر های دسته متوسط تشویق میشند که بازیکنان فعال رو قبول کنند و اکانت های مولتی از دسته متوسط بیرون میره و قطعا وضعیت وار ها هم بهتر میشه. مثلا من میام واسه اعضای دسته ام تو جلسه ی هفتگی یه روزی رو مشخص میکنم که مثلا فلان بازیکنا روزه دوشنبه باید یه راب با هم بزنن اینجوری  دسته متوسط تو سرور یه کار جالب پیدا میکنه و دیگه تنها دغدغه ی بازیکنای یه دسته متوسط turf نمیشه.
تو دنیای غیر مجازی قطعا مردم عادی یا هر کس دیگه ای جرات دزدی از بانک رو ندارند و اگر هم انجام بدن حتما شکست میخورند.
لطفا به پیشنهاد من فکر کنید چون واقعا دسته متوسط داره تو سرور واسه همه بی معنی میشه و افرادی که  این دسته رو دوست دارن ممکنه از سرور دل زده  
بشن 
ولی در کل آپدیت باحالیه ایول.

اگه موضوع اینه که سرور به واقعیت نزدیک شه، چطوره اینکارو کنیم.

بهتره DM واسه دسته متوسط آزاد باشه البته با محدودیت هایی. مثلا در طول روز نهایتا 3 بار بتونه DM بکنه. به این دلیل که دسته متوسط بزرگترین تشکیلات تبهکاری سازمان یافته تو دنیاس، خیلی الکیه اگه نتونه یکی رو همینطوری بکشه، یه Civil رو. دسته متوسط خیلی چیز باحالیه تو سرور، ولی متاسفانه جز یه وار دادن سر یه تورف، دیگه کاری نداره انجام بده، کل هفته رو باید بره تو سرور با ماشینش دور بزنه. الان که دیگه رقابت های اجباری هم برگزار نمیشه کلا لیدرا با دو تا از رفیقاشون میرن وار بقیه اعضا هم که انگار نه انگار .. دسته متوسط الان فقط یا باید ساب لیدر باشی یا خود لیدر، ممبر به درد نمیخوره.

(( ببخشید اگه خیلی رک وتند بود ))

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

سلام. من یک دوتا مورد هست که باید بگم: 1.زمان این اپدیت عظیم رو لطفا اعلام کنید

2.خواهشا توضیحات بیشتری راجع به cmd های این راب ها و فراز از زندان بگذارید

باتشکر

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...

ALI دمت گرم عالیهههههههههههههههههههههههههههههه

Fly without wings                                                                                                                                                                                                                       

Mr_MmD.png  

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...

slm key farar az zendan miad??

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...