رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت Amir بن اشتباه

AllEYSONME

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Tupac.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سلام مگه قانون نداریم که اول میوت بعد سی روز بن بعدش پرمنت بن من تاحالا یبارم نه خودم نه مولتیام بن نشدن که SFC امده پرمنت بن کرده اگرم بهونش اینه که بر اساس شدته اول از همه من باید اول 30 روز بن میشدم مثل علی بزرگ جیمسون و خیلیا دیگ اول 30روز بن شدن بعدش پرمنت بن شدن ایشون امده منو الکی پرمنت بن کرده لطفا رسیدگی بشه اینم قانونی که خود علی گزاشته و SFC مثل همیشه داره دور میزنه قوانین سرور رو

• مدارک (فیلم یا عکس): 
bandicam-2021-10-28-13-55-58-362.jpg
bandicam-2021-10-28-13-58-10-964.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

درود

اوقات به کام:

طبق قوانین مکتوب شده در انجمن در صورت به اشتراک گذاری حساب کاربری با فردی که سابقه بعدی دارد، در صورت اعمال مجازات، آن حساب کاربری هم به عنوان حساب های کاربری آن فرد حساب شده و مجازات روی حساب کاربری شما هم اعمال می شود.

نقل قول

به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی در نظر داشته باشید چه صاحب اکانت باشد چه هر شخص دیگری که دسترسی به اکانتتان داشته از مجازات کم نمی شود، همچنین در نظر داشته باشید که برخی از اعمال وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک فرد از بازی محروم شود و در صورتی که شما اکانتتان را در اختیار آن فرد قرار داده بودید اکانت شما هم به عنوان یکی از اکانت های آن فرد محسوب می شود و ممکن است مجازات بر روی اکانت شما به عنوان اکانت آن فرد هم اعمال شود (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل فرمایید)

مروری بر تاریخچه محرومیت از صحبت و محرومیت از سرور شخصی که با آن حساب کاربری خود را به اشتراک گذاشته اید:

مدارک

مدارک ارسال شده تنها قسمتی از تاریخچه فردی است که شما اقدام به اشنراک گذاری حساب خود با آن فرد نموده اید.

تا پاسخ مدیریت بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...