رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از NeverDie دادن بی دلیل 80fp

Erman

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:ERMAN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:NeverDie.png 

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:.......

• توضیحات: با سلام،بنده طی مدتی کامپیوترم خراب شده بود و نمیتونستم بازی کنم در همین مدت که نمیتونستم بازی کنم جزو فکشن هم بودم،وقتی اومدم که مرخصی بذارم برای جلسه کهfwنگیرم دیدم که با 80fpاز فکشن کیک شدم! من توی اون زمان نزدیک 106 ساعت تایم پلی هم داشتم و نمیتونم به دلیل اینکه تایم پلی ندارم کیک شم! لطفا من رو به فکشن برگردونید و fpهامو صفر کنید و لطفا رنک 2 در فکشن هم برگردونید. سپاس

• مدارک (فیلم یا عکس): توضیحات گویاست.

لطفا رسیدگی کنید! SFC@

ویرایش شده توسط Erman
  • هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Erman
قانون:

نقل قول

- برای شکایت باید حتما سند و مدرک کافی برای اثبات داشته باشید، تمامی مدارک باید شفاف، واضح و دارای تاریخ، زمان، اسم بازیکن و اسم سرور باشند (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

نقل قول

- مدارک حداکثر برای 7 روز معتبر بوده و بعد از آن از اعتبار ساقط می شوند، همچنین مدارک باید توسط فرد شاکی گرفته شده باشد؛ به جز مواردی مانند تقلب، تجارت غیرقانونی و مودهای غیرمجاز (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

توضیحات: شما در تاریخ 26-09-2021 از اقلیت خارج شدید و در تاریخ 10-10-2021 شکایت کردید و از اعتبار ساقط می باشد.

نقل قول

- افرادی که 3 روز بدون گذاشتن درخواست مرخصی حضور نداشته باشند مشمول مجازات قرار می گیرند (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP

موفق و سربلند باشید.

• مرسی 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

درود

اوقات به کام:

شاکی محترم @Erman، شکایت شما رد شد.

عملکرد ادمین مربوطه صحیح می باشد.

شما هنگامی که در اقلیت حضور داشتید بیش از 3 روز بود که بدون درخواست مرخصی در سرور حضور نداشتید.

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...