رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل بیمه ماشین ها

DEANAMBROSE77

ارسال‌های توصیه شده

اقاجان گفتیم زندگی واقعی!

این بازیه باید یه فرقش داشته باشه با زندگی واقعی یا نه؟

در اصل وقتی ماشین تو واقعیت بیمه میکنید! یعنی بیمه اتش سوزی خسارت و....

یعنی ماشین اتیش بگیر یا هر داستانی بیمه جبرانشو میده 

ولی برعکس 

ما داریم هی بیمه میخریم خودمون شدیم بیمه خودمون خب این واقعا جالبه که بیمه مفهومی نداره!

الان هرچقدرم حرف بزنید وقتتون تلف میشه عزیزان بیخیال شید و لذت ببرید از باری =)

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

در 20 ساعت قبل، BullShark گفته است :

درحال حاضر قیمت بیمه ماشین های قدیمی و جدید هردو به اندازهی 0.05% قیمت استاندارد ماشین جدید شده.

برای مثال:

استاندارد بولت قدیمی: $1,115,000

استاندارد بولت جدید: $2,787,500

```````````````````````````````````````````````````

بیمه بولت قدیمی قبل از آپدیت: $11,150

بیمه بولت جدید قبل از آپدیت: $27,875

```````````````````````````````````````````````````

بیمه بولت بعد از آپدیت: 13,937$

فکر نمی کنم 2k بالا پایین برای کسی که همچین ماشین گرونی خریده تفاوت چندانی داشته باشه. پس این آپدیت برای کسایی که ماشینشون می ترکه سود هم داره

عزیز ما مشکلمون 1000$ یا 3000$ نیست  مشکل اینه ما ماشینی که خریدم 9.000.000$ الان 2.500.000$ هم ارزش نداره اینجوری در حق ما بی انصافی میکنید ما که بیکار نیستم بیشنیم این همه پول جم کنیم بعد بیاین با این قوانین یه هویتون این همه ضرر به ما بزنید ما وقتمونو گذاشتیم  واسه این کار  اخه چیکار با قیمت ماشینا دارین. هرکی به اندازه توانش ماشین میگره

• دوست دارم که 6
لینک به دیدگاه

در در 8/28/2017 در 13:07، Shayan گفته است :

سلام.

شما وقتی ماشینی رو به طریق Gold خرید میکنید، در اصل شما دارید با Gold مبلغی رو تهیه میکنید که برای اون ماشین مورد نیازه! (برای مثال: قیمت Infernus برابر 1,000,000$ هست و شما برای خرید Infernus حدود 1000 Gold خرج میکنید مثل این هست که با 1000 Gold پولی برابر 1,000,000$ گرفتید و اون ماشین رو تهیه کردید! (اینجا قیمت کمتر به نفع شما هست چونکه پول از /Shop گرون تر محاسبه میشه!))

حالا به همین دلیل، مشکلی بوده که رفع شده (درمورد بیمه ماشین های گلدی!) و هیچ کجا از فروشگاه و وبسایت و انجمن و ... درمورد این امکانی که درصورت خرید ماشین گلدی شما بیمه کمتری هزینه خواهید کرد قید نشده!

درمورد ماشین های قدیمی: دوستان حتماً فقط و فقط یک دلیل برای گرونی ماشین های قدیمی بوده که اون هم قیمت بیمه کمتری بوده که درنظر گرفته میشده! حالا با این آپدیت جلوی گرونی بیهوده ماشین های قدیمی گرفته شده، همچنین بیشتر RP هست تا اینکه ماشین قدیمی از جدید ارزون تر باشه! توی شرکت های بیمه هم که برید هرچقدر مدل ماشین قدیمی تر باشه قیمت بیمه بیشتر هست! ولی اینجا برای شما یکسان در نظر گرفتیم! این آپدیت هم کمکی به بهبود وضعیت بد اقتصاد سرور بوده! 

موفق باشید.

دوست عزیز کیو داری گول میزنی؟ اره اره این فقط یه مشکل بوده  که ماشینای گلدی بیمشون انقد بوده.اگر مشکل بود چرا از 1 سال پیش شایدم بیشتر درستش نکردین؟ مگه برای شما کاری داره؟ این سیاست شماس عزیز.

اومدی کاری کردی ملت رفتن ماشین گلدی خریدن به امید ای ن بیمه کم. خخخخخخ حالا نه میتونیم بفروشیم نه با بیمش حال کنیم و یه رانندگی آروم باهاش داشته باشیم.

پولش حرومه ... باور کن

• دوست دارم که 1

نه میگم;

بله ماله عروسه.

MehrawD.png

لینک به دیدگاه

من این همه انلاین بودم و پول جمع کردم که بیام یه cheetah oldبخرم بعد شانس ما هفته ای بعدش ابدیت اومد کلی ضرر کردم

اخه این انصافه 

اگه میشه یه فکری برای ماشین های اولد هم بکنید

@Ali

لینک به دیدگاه

باسلام به همی دوستان خوب 

ولا من ممنونیم از  اپدیت شما و بسیار خوب هست قسمت بیمه ها جای تشکر داره واقعا ک لطفا و زحمت کشیدید.

دوستانی که نا راضی هستن  و قبلا ماشین های Gold Old داشتن دیگه همه یکسان شده و این کار عالی رو انجام دادید دمتون گرم لایک به کارتون???

آرمـــــــــــــــــ#DeaThrowHaCkeR#ــــــــــــــــانے

ویرایش شده توسط ArMaN1398
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، BullShark گفته است :

برای ماشین های گلدی هم بیمه ی نامحدود داخل فروشگاه قرار داده شده 

خب دوسته گلم برایه اونم باید پول بدیم ! اینو حداقل با گولد میخریدی بیمش کمتر بود کلن همه چیو پولی کردید :../ فک کنم با همین کاستوم اسکین و پوله چینج نیم پوله 7 ماهه هاستریه یارو در اومده بعد همه چیم هم گرون کردین هم پولی :/ مثله اینه بری تو یه سایتی برا هر جاش دو سه تومن بدی تا یه بخششو ببینی خب چ فایده ک همه چیو پولی میکنید : / 

لینک به دیدگاه

به نام خدا ماهم امدیم نا رضایتی خودمونو برسونیم

اول حال نداشتم پست بدم ولی منی که میحواستم 100هزارتومن گلد بگیرم

بدم یه infrenus بگیرم الان دلم می سوزه به حالم و افکار اینده من کمی خراب شده

من فقط می گم بیمه ماشین ها مثل قبل شه

من نه ماشینی دارم که گولدی باشه و نه Old  فقط دم میسوزه به حال افکار اینده ام و دوستان حاضر در جمع

میدونم lowlevel باشم شاید یا وراجی می کنم ولی این انصاف نیست طرف 100 هزار تومن داده ماشین گلدی گرفته الان بهش می گن که

گلدی با معمولی فرقی نداره!

به نظر من دل طرف راضی نباشه این پول حلال نیست.

بنده فقط نطرم رو مطرح کردم یا حق!

MoHaMMAD.NiCE <3

ArSaCia For fun

از جنگ و دشمنی دوری کن بازی هست هم وطن.

ویرایش شده توسط MoHaMMaDandNiCE
  • دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

نصف سرور اینحا کامنت دادن که بیمه ماشینا گلدی و قدیمی رو مثل اول کنید هنوزم فکر میکنید کار درستی کردید؟ @BullShark @Shayan @Ali  @Danial

لینک به دیدگاه

در در 8/29/2017 در 13:06، MiladMonster گفته است :

عزیز ما مشکلمون 1000$ یا 3000$ نیست  مشکل اینه ما ماشینی که خریدم 9.000.000$ الان 2.500.000$ هم ارزش نداره اینجوری در حق ما بی انصافی میکنید ما که بیکار نیستم بیشنیم این همه پول جم کنیم بعد بیاین با این قوانین یه هویتون این همه ضرر به ما بزنید ما وقتمونو گذاشتیم  واسه این کار  اخه چیکار با قیمت ماشینا دارین. هرکی به اندازه توانش ماشین میگره

در 7 ساعت قبل، error8 گفته است :

من این همه انلاین بودم و پول جمع کردم که بیام یه cheetah oldبخرم بعد شانس ما هفته ای بعدش ابدیت اومد کلی ضرر کردم

اخه این انصافه 

اگه میشه یه فکری برای ماشین های اولد هم بکنید

@Ali

شما این پست بنده رو بخون، روش فکر کن بعد مقایسه کن ببین کار شما که رفتی ماشین 2.5 میلی رو 9 میل خریدی درست بوده یا کار ما:

نقل قول

اینکه شما بری Infernusه 3 میلیونیه 5 بیمه با تعداد دفعات ترکیدن 0 و کیلومتر 0 رو بجاش 6 میلیون اضافه تر بدی که فقط بیمش 20k ارزون تر باشه نشون می ده که در این تصمیم شما تفکری دخیل نبوده. چرا که بعد از 300 بار ترکیدن Infernusه New مبلغ 9 میلیون هزینه شده. (یعنی شما انقدر مهارت رانندگیت پایینه که بیشتر از 300 بار ماشینت می ترکه؟)

حالا این دوستمون که می گن 14 میلیون خریدن واقعا جای تامل داره که شما پول 550 تا بیمت رو پیش پیش می دی؟

حتی با این حال هم این تصمیم از نظر اقتصادی منطقی و عقلانی نیست. چرا که همون 6 میلیون یا 11 میلیون رو شما می تونی بگذاری بانک و سودش رو برداشت کنی.

ما در مقابل کسانی که بدون فکر جنس گرون خریدند مسئولیتی نداریم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد ماشین های گلدی هم قیمت بیمه ی نامحدودی که داخل فروشگاه اضافه شده در مقابل قیمت خود ماشین مبلغ واقعا ناچیزیه

• دوست دارم که 2

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، BullShark گفته است :

شما این پست بنده رو بخون، روش فکر کن بعد مقایسه کن ببین کار شما که رفتی ماشین 2.5 میلی رو 9 میل خریدی درست بوده یا کار ما:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در مورد ماشین های گلدی هم قیمت بیمه ی نامحدودی که داخل فروشگاه اضافه شده در مقابل قیمت خود ماشین مبلغ واقعا ناچیزیه

ما در مقابل کسانی که بدون فکر جنس گرون خریدند مسئولیتی نداریم!!!!

این حرف شما خیلی خنده داره!!!

ما بدون فکر خریدیم یا مسئولان بدون فکر اینکارو کردند؟؟

• دوست دارم که 5
لینک به دیدگاه

با سلام

نکات اجمالی در مورد تغیرات اخیر ذکر میکنم لطفا به دوستان خود اطلاع دهید!

• بنده بار ها و بار ها گفتم چرا بازیکنان ماشین ها رو به قیمت بسیار بالایی خریداری میکنند و اشتباهی بیش نبود!
  • آیا ماشین هایی که شما به قیمت بالا خریدید از قیمت سرور خریداری کردید؟ آیا مجموعه ماشین به این قیمت به شما داده؟
  • مثالی میگم: من یک ماشین به اسم Tampa دارم میخوام به قیمت 1,000,000$ بفروشم شاید کسی دوست داشته باشه بخره به کسی مربوط نیست در صورتی که این قیمت خیلی بالا است.
  • مثال دیگه: قیمت بیمه ی Infernus مدل جدید (New) تقریبا 33,500$ هست اگر 100 عدد بیمه خریداری کنید به قیمت 3,350,000$ تمام میشود که با قیمت خود ماشین برابر خواهد شد! اما شما Infernus مدل قدیمی (Old) به قیمت بالای 8,000,000$ خریداری میکنید که 30% بالاتر از قیمت Infernus مدل جدید با 100 بیمه هست در اصل شما مدل قدیمی بدون بیمه خریدید چرا که ارزون تر است اما 100 عدد بیمه آن بر اساس قیمت قدیم به 1,250,000$ تمام خواهد شد پس باز هم بالاتر از مدل جدید با 100 عدد بیمه خریداری کردید 

در صورت داشتن سوال در همین جا پرسش فرمایید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Danial گفته است :

• بنده بار ها و بار ها گفتم چرا بازیکنان ماشین ها رو به قیمت بسیار بالایی خریداری میکنند و اشتباهی بیش نبود!

مثلا ماشینSULTAN بیمه الانش فک کنم 10 کا باشه و قیمت همین ماشین در وقتی که ماشینا قدیمی بیمشون فرق میکرد 8 کا بود خب پس کسایی که ماشین قدیمی داشتن ضرر کردن و حالا فقط 1 ضرر نیست 2 تا ضرر هست مثلا هر بیمه بپره جا 8 کا باید 10 کا بدیم و مورد بعدیش اینه که قیمتش افتاده دیگه ارزش نداره یعنی هرکی ماشین قدیمی داره ک خریده از 2 جهت ضرر کرده حداقل مقداری که ضرر کردن رو بهشون پرداخت کنید مثلا یکی INFERNUS قدیمی خریده 9 میل و قیمت استاندارد الانش 3 میل خورده ای هست اون مبلغ رو یعنی 6 ملیون بهشون پرداخت کنید چون از همیشه ماشین ها قدیمی بوده یک نفر که ماشینو میخره از کجحا بفکرش برسه نکنه یه وخت قیمتش بیفته چون 2 ساله اینجوریه مدیریت در ضورتی که میخاست این کار رو درست کنه باید از همون روزی که قیمتا بالا رفت این کارو انجام میداد تا کسایی مثل من الان ضرر نکنن در کل بهترین راه اینه مقدار پولی که طرف ضرر کرده بهش برگشت داده بشه

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، BullShark گفته است :

اگه این بی فکری ما هست چرا 2 ساله که قیمتا اینجوریه؟

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

سلام میکنم دوباره 

دانیال جان حرف شما کاملا درسته ولی

یه مشکل دیگه هست 

منی که هاترینگ گلد دارم (از سرورم خریدمش نه از پلیر)

۱۰۰$ پول بیمه میدادم 

الان باید ۷۰۰۰۰ ۸۰۰۰۰ک پول بیمه بدم 

ابنو میخواین چی کار کنین؟؟؟

واسه بیمه نامحدودم که هر ۱ دونه ۱۰۰ تا تقریبا گلم میخواد که اگه ۱۰۰ تا بیمه بگیریم میشه ۱۰۰۰۰ که مبلغ خیلی زیادی رو باید پرداخت کنیم 

و 

فکر نکنم برای ما سوود کرده باشه 

اما حالا اگه میخواین بیمه میاشن گلد با پول ماشین عادی برابر باشه 

بابد stane رو هم عوض کنین ینی منی که ماشین گلد دارم استانی ۱۰ک هستش 

چون بیمش با ماشین هاترینگ عادی برابره 

باید استانش هم ۱۳ میل بشه و قابل خریدو فروش بشه 

اینجووری نه سیخ میسوزه نه کباب 

در پناه حق

S.shadow.fight.F

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

در در 8/28/2017 در 13:07، Shayan گفته است :

سلام.

شما وقتی ماشینی رو به طریق Gold خرید میکنید، در اصل شما دارید با Gold مبلغی رو تهیه میکنید که برای اون ماشین مورد نیازه! (برای مثال: قیمت Infernus برابر 1,000,000$ هست و شما برای خرید Infernus حدود 1000 Gold خرج میکنید مثل این هست که با 1000 Gold پولی برابر 1,000,000$ گرفتید و اون ماشین رو تهیه کردید! (اینجا قیمت کمتر به نفع شما هست چونکه پول از /Shop گرون تر محاسبه میشه!))

حالا به همین دلیل، مشکلی بوده که رفع شده (درمورد بیمه ماشین های گلدی!) و هیچ کجا از فروشگاه و وبسایت و انجمن و ... درمورد این امکانی که درصورت خرید ماشین گلدی شما بیمه کمتری هزینه خواهید کرد قید نشده!

درمورد ماشین های قدیمی: دوستان حتماً فقط و فقط یک دلیل برای گرونی ماشین های قدیمی بوده که اون هم قیمت بیمه کمتری بوده که درنظر گرفته میشده! حالا با این آپدیت جلوی گرونی بیهوده ماشین های قدیمی گرفته شده، همچنین بیشتر RP هست تا اینکه ماشین قدیمی از جدید ارزون تر باشه! توی شرکت های بیمه هم که برید هرچقدر مدل ماشین قدیمی تر باشه قیمت بیمه بیشتر هست! ولی اینجا برای شما یکسان در نظر گرفتیم! این آپدیت هم کمکی به بهبود وضعیت بد اقتصاد سرور بوده! 

موفق باشید.

لااقل در بروز رسانیِ بعدی قابلیت فروش ماشین های Goldـی رو هم اضافه کنید!

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Danial گفته است :

با سلام

نکات اجمالی در مورد تغیرات اخیر ذکر میکنم لطفا به دوستان خود اطلاع دهید!

• آیا ماشین هایی که شما به قیمت بالا خریدید از قیمت سرور خریداری کردید؟ آیا مجموعه ماشین به این قیمت به شما داده؟
  • مثالی میگم: من یک ماشین به اسم Tampa دارم میخوام به قیمت 1,000,000$ بفروشم شاید کسی دوست داشته باشه بخره به کسی مربوط نیست در صورتی که این قیمت خیلی بالا است.
  • مثال دیگه: قیمت بیمه ی Infernus مدل جدید (New) تقریبا 33,500$ هست اگر 100 عدد بیمه خریداری کنید به قیمت 3,350,000$ تمام میشود که با قیمت خود ماشین برابر خواهد شد! اما شما Infernus مدل قدیمی (Old) به قیمت بالای 8,000,000$ خریداری میکنید که 30% بالاتر از قیمت Infernus مدل جدید با 100 بیمه هست در اصل شما مدل قدیمی بدون بیمه خریدید چرا که ارزون تر است اما 100 عدد بیمه آن بر اساس قیمت قدیم به 1,250,000$ تمام خواهد شد پس باز هم بالاتر از مدل جدید با 100 عدد بیمه خریداری کردید 

در صورت داشتن سوال در همین جا پرسش فرمایید.

با تشکر

خوب این حرف شما شامل ماشین های new and old  میشه...

الان مثلا من 100تومن دادم برای اینف خودم که ترکیدنش حدود 400 میشه ولی الان دست بهش نمیزنم چون میدونم اگه بترکه به جا 90$ باید حدود 16کا بدم!!!!

فکری کنین برای کسایی که با گلد ماشین خریدن....

با تشکر

• دوست دارم که 5
لینک به دیدگاه

اگه میشه یه رای گیری بزاریم که قیمت بیمه ماشین های gold new old مثله اولش بشه 

خب اگه بیمه ماشین مثل اولش بشه. همه میان ماشین gold خرید می کنند

و همه اونایی که ماشین gold old راضی باشند

لطفا کاری کنید که نه سیخ بسوزه نه کباب

@Ali

@Danial

@Shayan

@BullShark

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Danial گفته است :

@Danial من به شخصه یادمه یک بار خوده شما ad داده بود که 6 تا sulan old برای فروش

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، error8 گفته است :

@Ali

@Danial

@Shayan

@BullShark

من با ایشون موافقم رای گیری کنید...

• دوست دارم که 5
لینک به دیدگاه

نقل قول

@Ali

@Danial

@Shayan

@BullShark

منم موافق هستم با

milad.monster@

error8@

ویرایش شده توسط MoHaMMaDandNiCE
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در در 9/1/2017 در 03:18، error8 گفته است :

@Ali

@Danial

@Shayan

@BullShark

موافقم رای گیری کنید

لینک به دیدگاه

سلام 

در واقعیت شما مبلغی به طور دوره ای به شرکت بیمه دهنده خود میدید که اگر خدایی نکرده حادثه ای رخ بده خسارت وارد شده رو بیمه جبران کنه 

در بازی : 

در اصل بیمه ای وجود نداره ما خودمان تمام مبلغ خسارات وارد شده رو میدیم و بیمه کاملا بی معنی هستش 

به نظر بنده اگه بیمه هارو طوری کنید که افراد به جایه اینکه برای هربار ترکیدن ماشین مبلغی رو پرداخت کنن به صورت دوره ای مبلغی معین نسبط به قیمت ماشین پرداخت کنن 

مثال من یه ماشین دارم برای بیمش هر دو هفته یکبار 40k میدم اما مطمئن هستم که اگه توی اون دو هفته ماشین ام تخریب شه ، هزینه ای بابت بیمه پرداخت نمی کنم 

البته این نوع از بیمه باید تعداد معینی از  خسارات رو جبران کنه

به طور مثال طرف مانستر میخره بیمه دو هفته رو پرداخت می‌کنه و چون میدونه بیمه هزینه رو میده کل سرور رو با اون ماشین به هم میریزه 

لطفاً خودتون تجزیه و تحلیل کنید که اگه بیمه اینجوری بشه چقدر به سود پلیر ها هستش و چقدر سرور رو به واقعیت نزدیکتر می کنه 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، vector گفته است :

در بازی : 

در اصل بیمه ای وجود نداره ما خودمان تمام مبلغ خسارات وارد شده رو میدیم و بیمه کاملا بی معنی هستش 

شما وقتی ماشینت منفجر میشه، مبلغ 0.5% قیمت استاندارد رو پرداخت می کنی و ماشینت مثل روز اول می شه. یعنی 99.5%ش رو بیمه پرداخت کرده.

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

سلام

به نظر من باید در مورد قیمت بیمه ی ماشین های گولدی تجدید نظر بشه چون منصفانه نیست که بازیکنای قبل از این اپدیت بیان با عقیده ی بیمه ی ارزان قیمت کلی پول بدن و اینجوری رکب بخورن!

لطفا در مورد ماشین های گولدی بیشتر فکر کنید و حداقل یه فرقی بزارید با ماشین های معمولی.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...