رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکل بیمه ماشین ها

DEANAMBROSE77

ارسال‌های توصیه شده

سلام

متاسقانه در این اپدیت جدید کسایی که ماشین قدیمی داشتن ارزش ماشین هاشون کلا پایین اومده و ارزشش مثل ماشین جدید شده و این فقط کسایی که ماشین قدیمی داشتن ضرر کردن و همچنین کسایی که ماشین رو با طلا خریدن لطفا مثل اولش کنید خیلی ضرره برای بسیاری از پلیر ها و یا حداقل هزینه ای ک برای ماشین قدیمی رو پرداختیم بدید همه چیزای این اپیت عالی بود همین بیمه ماشینا برای کسایی که ماشین گلدی یا قدیمی داشتن خیلی ضرر کردن خواهشن مثل اولش کنید همه شاکی هستن خوده من کلی ضرر کردم لطفا چیزی رو بزارید ک پلیرا ها میخان این بیمه ها خراب کرده اپدیتو بی زحمت درستش کنید

• دوست دارم که 7
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ببینید دوست عزیز اینکه شما رفتی یک ماشین رو گرون خریدی هیچ ربطی به ما نداره.

در زندگی واقعی هم ماشین های قدیمی ارزون تر خرید و فروش میشن.

اما با این حال قیمت تمامی بیمه ها به 0.5% قیمت استاندارد ماشین تقلیل یافت.

لطفا از جوسازی و درخواست های غیر معقول خودداری کنید!

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

چیمیگی برادر درخواست غیر معمول؟ چجوری اینهمه مدت اینجوری بوده الان میگی درخواست غیر معمول؟ جو نیست همه اینو میخان چه ربطی به زندگی واقعی داره :| پس تو زندگی واقعی Buff و این چیزا هست؟

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

والا ما هم همین مشکلو داریم اخه چیکار با بیمه ماشینا قدیمی داشتین الان بولتی که ما خریدیم 9میل دیگه 2میل هم ارزش نداره ما این همه انلاین بودیم چقدر از حجم اینترنت مصرف شد تا این پولو در اوردیم دل خوش کردیم یه ماشین قدیمی داریم بعد میاین این همه زحمتی که کشیدیمو نا دیده گرفتین و این ضررو به بدترین شکل ممکن وارد کردین.واقعا اگه اینجوری بمونه درست نشه  به خودم لعنت میگم که این همه وقتمو گذاشتم واسه این گیم....

• دوست دارم که 7
لینک به دیدگاه

در جواب با شما باید بگم که این واقعن نا عادلانست ما رفتیم به خاطر بیمه کم ماشین های Gold ای رفتیم هزینه کردیم بعد شما با چه رویی میای میگی که به ما ربطی نداره میخواستین هزینه نکنین.این پول الکی به دست نیومده که اینجوری بخواد از دست بره. واقعا ما کسایی که با Gold خریدیم ماشینو مال باخته ایم در حا حاضر.

اگر واقعا میخوایید سرور رو آپدیت کنین تا وضعیتش بهبود پیدا کنه این کارا رو بذارید کنار. این واقعا نا عادلانست

بیمه turismo Gold قبل از آپدیت ها 63$ بود و همه هم به خاطر همین میخریدن ماشین گلدی چیزی حدود 60 هزار تومان gold نیاز داشت! حالا شده 14k! این انصافه؟

#این_جو_سازی_نیست_گرفتن_حقه

• دوست دارم که 6

نه میگم;

بله ماله عروسه.

MehrawD.png

لینک به دیدگاه

سلام.

شما وقتی ماشینی رو به طریق Gold خرید میکنید، در اصل شما دارید با Gold مبلغی رو تهیه میکنید که برای اون ماشین مورد نیازه! (برای مثال: قیمت Infernus برابر 1,000,000$ هست و شما برای خرید Infernus حدود 1000 Gold خرج میکنید مثل این هست که با 1000 Gold پولی برابر 1,000,000$ گرفتید و اون ماشین رو تهیه کردید! (اینجا قیمت کمتر به نفع شما هست چونکه پول از /Shop گرون تر محاسبه میشه!))

حالا به همین دلیل، مشکلی بوده که رفع شده (درمورد بیمه ماشین های گلدی!) و هیچ کجا از فروشگاه و وبسایت و انجمن و ... درمورد این امکانی که درصورت خرید ماشین گلدی شما بیمه کمتری هزینه خواهید کرد قید نشده!

درمورد ماشین های قدیمی: دوستان حتماً فقط و فقط یک دلیل برای گرونی ماشین های قدیمی بوده که اون هم قیمت بیمه کمتری بوده که درنظر گرفته میشده! حالا با این آپدیت جلوی گرونی بیهوده ماشین های قدیمی گرفته شده، همچنین بیشتر RP هست تا اینکه ماشین قدیمی از جدید ارزون تر باشه! توی شرکت های بیمه هم که برید هرچقدر مدل ماشین قدیمی تر باشه قیمت بیمه بیشتر هست! ولی اینجا برای شما یکسان در نظر گرفتیم! این آپدیت هم کمکی به بهبود وضعیت بد اقتصاد سرور بوده! 

موفق باشید.

• دوست دارم که 2

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما خودتو با چی گول میزنی؟

عین این میمونه شما از امکانات VIP استفاده کنی به کیفیت عادی!

ما اومدیم Gold ماشین خریدیم که هزینه بیمه از بین بره تقریبا مثل Vip امکاناتمون باشه  !

با این اپدیت شما کاری کردید  علاوه بر نخریدن ماشین Gold کم کردن خرید و فروش gold ضرر بزرگی به سرور بزنید چیزی بگید که با منطق جور در بیاد

نمیدونم جمهوری اسلامی ارساکیا فلان میگه قانون ها در حال تغییرن نباید که اب خوردنمونم با قانون باشه یسری مساعل هست که بستگی به خودت داره نه قانون

به هر حال همه ضرر کردن 

• دوست دارم که 7
لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، mohamadTIGGER گفته است :

دوست عزیز شما خودتو با چی گول میزنی؟

عین این میمونه شما از امکانات VIP استفاده کنی به کیفیت عادی!

ما اومدیم Gold ماشین خریدیم که هزینه بیمه از بین بره تقریبا مثل Vip امکاناتمون باشه  !

با این اپدیت شما کاری کردید  علاوه بر نخریدن ماشین Gold کم کردن خرید و فروش gold ضرر بزرگی به سرور بزنید چیزی بگید که با منطق جور در بیاد

نمیدونم جمهوری اسلامی ارساکیا فلان میگه قانون ها در حال تغییرن نباید که اب خوردنمونم با قانون باشه یسری مساعل هست که بستگی به خودت داره نه قانون

به هر حال همه ضرر کردن 

این امکان هزینه بیمه کمتر اصلاً و ابداً از ابتدا هم نباید به عنوان امکانی قرار میگرفت و سهواً مشکلی بوده که رفع شده!

خرید وسیله نقلیه با Gold فقط یک مزیت داشته، دارد و خواهد داشت: خرید ماشین با پول کمتر نسبت به خرید پول از /Shop!

موفق باشید.

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

با سلام منم تو این مدت یه اینف اولد گرفتم نمیدونستم بی ارزش شده هرچی اد میدادم میگفتن دیگ بدرد نمیخوره او اینا فقط تنها شانسی که اوردم یه بنده خدایی که از اپدیت خبر نداشت اومد ماشین رو خرید به نظر من مثل اولش کنید اینفرنوس اولد ای که 14 میل ارزش داشت یا بولت که 7.5 8 ارزش داشت دیگه هیچی ارزش نداره! همه ای اپدیت ها عالی بود ولی این اپدیت رو اصلا خوشم نیومد! با تشکر.

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

والا منم پریدم وسط بحث ولی صحبت من چیزه دیگه ای هست من یه مانستر دارم گلدی یه اینفرنوس و یه NRG-500 گلدی که میخواستم یدونه دیگه هم بخرم این وضعیت پیش اومد اقلا بیمه رو که زدید داغون کردید ولی اقلا اگه الان گلدی با معمولی فرقی نداره پس قیمتی که به ماشین فروشی (Dealer ship) میدیم هم باید با ماشین معمولی یکی باشه و بشه به بقیه هم فروخت ماشین گلدی رو و در ضمن من با اون شرایط رفتم گلد خریدم کلی هزینه کردم اون ماشینو خریدم تازه گلد هم که ارزون نیست گرونه شایان جان و ... قصد تمسخر یا ... رو به هیچ وجه ندارم خیلی هم به حرف هایی که میزنی اعتقاد دارم و اکثرا پست هات رو که میخونم خیلی خوب جواب میدی ولی الان جدی این اپدیت خیلی روی اعصاب هست من با اون شرایط ماشین رو خریدم نه این شرایط اگر که به ماشین معمولی یکی شده پس الان باید بتونم ماشین گلدی رو مثل ماشین معمولی به قیمت 10 میل که مانستر هست بفروشم!
اگر هم 10 میل نمیشه نصف این قیمت رو که میشه؟
اپدیت هاتون عالی بود مخصوصا سیستم Rob که اپدیتی بود که همگی خوشحال شدن واقعا.

ولی الان خیلی ها ضرر کردن با این اپدیت من دشمنی با کسی ندارم قصد تمسخر ضایه کردن جو دادن هم ندارم حرف دل خودم رو زدم اگر که میشه یه جواب منطقی به ما بدید که راضی شیم اگر اقلا نمیخواد برداشته شه علی جان یکاری کنه که ما پول واقعی خرج کردیم حال کنیم جای ضرر.

با تشکر
#NavidQuick

• دوست دارم که 1

hla.pnghelper.png

Navid.png

لینک به دیدگاه

خب اگر قرار باشه ماشین ها همه یکسان باشه، یک لول 10 ام میتونه در عرض یک ماه اینف بخره

ما تلاش کردیم با 9میل اینف اولد خریدیم حال شما میگین ارزش نداره؟
خب یکی از ارزش های اکانت، ماشین ها و اسکیل ها هستن.

حالا ما که به کنار اونایی که گلدی میخرن دیگه نه میتونن ماشین بفروشن نه میتونن از بیمه کمتر سود ببرن. همه بازیکنان نوع قبلی را بیشتر میپسندند
و تفاوت ارزش های گلدی و جدید و قدیم یکی از ارزش هایی بود که بازیکن تا لول 30 40 تلاش برای ماشین اولد میکرد ولی الان دیگه اونجورش نیست.

اگر برگرده به سبک قدیم بهتر میشد.
@Ali

.Vertigo..png

لینک به دیدگاه

در در 8/25/2017 در 10:19، DEANAMBROSE77 گفته است :

چیمیگی برادر درخواست غیر معمول؟ چجوری اینهمه مدت اینجوری بوده الان میگی درخواست غیر معمول؟ جو نیست همه اینو میخان چه ربطی به زندگی واقعی داره :| پس تو زندگی واقعی Buff و این چیزا هست؟

من نگفتم معمول، گفتم معقول. معمول یعنی اون رسمی که درون جامعه رواج داره، ولی معقول به معنای اون چیزی هست که عقل حکم می کنه. اینکه شما بری Infernusه 3 میلیونیه 5 بیمه با تعداد دفعات ترکیدن 0 و کیلومتر 0 رو بجاش 6 میلیون اضافه تر بدی که فقط بیمش 20k ارزون تر باشه نشون می ده که در این تصمیم شما تفکری دخیل نبوده. چرا که بعد از 300 بار ترکیدن Infernusه New مبلغ 9 میلیون هزینه شده. (یعنی شما انقدر مهارت رانندگیت پایینه که بیشتر از 300 بار ماشینت می ترکه؟)

حالا این دوستمون که می گن 14 میلیون خریدن واقعا جای تامل داره که شما پول 550 تا بیمت رو پیش پیش می دی؟

حتی با این حال هم این تصمیم از نظر اقتصادی منطقی و عقلانی نیست. چرا که همون 6 میلیون یا 11 میلیون رو شما می تونی بگذاری بانک و سودش رو برداشت کنی.

پس لطفا جو الکی ایجاد نکنید!

ویرایش شده توسط BullShark
  • دوست دارم که 2

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، BullShark گفته است :

من نگفتم معمول، گفتم معقول. معمول یعنی اون رسمی که درون جامعه رواج داره، ولی معقول به معنای اون چیزی هست که عقل حکم می کنه. اینکه شما بری Infernusه 3 میلیونیه 5 بیمه با تعداد دفعات ترکیدن 0 و کیلومتر 0 رو بجاش 6 میلیون اضافه تر بدی که فقط بیمش 20k ارزون تر باشه نشون می ده که در این تصمیم شما تفکری دخیل نبوده. چرا که بعد از 300 بار ترکیدن Infernusه New مبلغ 9 میلیون هزینه شده. (یعنی شما انقدر مهارت رانندگیت پایینه که بیشتر از 300 بار ماشینت می ترکه؟)

حالا این دوستمون که می گن 14 میلیون خریدن واقعا جای تامل داره که شما پول 550 تا بیمت رو پیش پیش می دی؟

حتی با این حال هم این تصمیم از نظر اقتصادی منطقی و عقلانی نیست. چرا که همون 6 میلیون یا 11 میلیون رو شما می تونی بگذاری بانک و سودش رو برداشت کنی.

پس لطفا جو الکی ایجاد نکنید!

دوست عزیز شما از این دید نگاه میکنید که مهارته طرف در رانندگی پایینه ( که فک نکنم مهارته رانندگی کسی تو سرور پایین باشه ) از این دیدم نگاه نمیکنید که یک عده میرن بالای ساختمون و صبح تا شب کارشون دی ام رویه ماشین هایه ما هست و تهشم بعده یه هفته تو فروم جواب میدین . 

شما فک کن بیمت 0 شده یعنی باید 20 کا پوله بیمه بدی که وقتی ماشین قدیمی داشته باشی هزینه نصف میشه از این دیدم نگاه کنید فک نکنم خودتون اصلن  گولد داده باشید ماشین بخرید که این حرفو میزنید در ضمن شما که میگید به ما ربطی نداره اینم در نظر داشته باشید بدونه پول دادنای ما اقتصاد سرورتون پایین تر میشد و تهش بسته میشد و سرور بدون پلیر میشد. هر اپدیتی میشه پلیر باید راضی باشه نه ادمین ، شما تو یه فروشگاه میری فروشگاه بد باشه و راضی نباشی خرید نمیکنی بقیم همینطورن یکم عاقلانه فکر کن

ویرایش شده توسط SasanRandy
لینک به دیدگاه

اقای bullshark شما خودتم میدونی که حرف من و همه دوستانی که کانت دادن درسته ولی داداش منم ادمین رنک 5 بودم سکوت میکردم شما درسته نمیتونی کاری کنی ولی کم کمش میتونید ب مدیریت بگید درستش کنه واقعا خیلی خراب شده قیمتا خود شما داری میبینی ک همه میخان ماشینا گلدی و قدیمی مثل اول شه پس چرا مثل اول نمیکنید ببین اون فردی که ماشین با گلد خریده کلی پول داده ک اونو بخره حق داره که بیمش کم باشه و اون شخصی که ماشین قدیمی داره بازم باید قیمتا مثل اول شه لطفا وقتی برای خودت مشکلی نداره فک نکن درک کردن این موضوع غیر منطقی و خیلی الکی و بی مورد برای بقیه کار اسونیه  شاید خیلی اط اعضای تیم staff اینو بخان ولی اقا نمیتونن این حرفو بگن قبول داری شما؟ منم جاشون بودم نمیگفتم ولی جاشون نیستم پس میگم اقا علی لطفا قیمتارو مثل اول کن 

@Ali

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Shayan گفته است :

سلام.

شما وقتی ماشینی رو به طریق Gold خرید میکنید، در اصل شما دارید با Gold مبلغی رو تهیه میکنید که برای اون ماشین مورد نیازه! (برای مثال: قیمت Infernus برابر 1,000,000$ هست و شما برای خرید Infernus حدود 1000 Gold خرج میکنید مثل این هست که با 1000 Gold پولی برابر 1,000,000$ گرفتید و اون ماشین رو تهیه کردید! (اینجا قیمت کمتر به نفع شما هست چونکه پول از /Shop گرون تر محاسبه میشه!))

حالا به همین دلیل، مشکلی بوده که رفع شده (درمورد بیمه ماشین های گلدی!) و هیچ کجا از فروشگاه و وبسایت و انجمن و ... درمورد این امکانی که درصورت خرید ماشین گلدی شما بیمه کمتری هزینه خواهید کرد قید نشده!

درمورد ماشین های قدیمی: دوستان حتماً فقط و فقط یک دلیل برای گرونی ماشین های قدیمی بوده که اون هم قیمت بیمه کمتری بوده که درنظر گرفته میشده! حالا با این آپدیت جلوی گرونی بیهوده ماشین های قدیمی گرفته شده، همچنین بیشتر RP هست تا اینکه ماشین قدیمی از جدید ارزون تر باشه! توی شرکت های بیمه هم که برید هرچقدر مدل ماشین قدیمی تر باشه قیمت بیمه بیشتر هست! ولی اینجا برای شما یکسان در نظر گرفتیم! این آپدیت هم کمکی به بهبود وضعیت بد اقتصاد سرور بوده! 

موفق باشید.

الان مثلا جلو قیمتا الکی رو گرفتید بنظرتون مردم راضین؟ اینو میدونم خود شمام راضی نیستی ولی مجبوری قبول کنی اقا ما همون قیمتا بیهوده رو میخایم 

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

بنده خودم 4 5 تا ماشین قدیمی دارم (ولی قبل از زمانی که قیمت ها به صورت غیر منطقی بره بالا خریدم). من هم دوست دارم ارزش ماشین هام بالا باشه ولی شما یک دلیل منطقی بیار که چرا ماشین Old رو با قیمت های فضایی خریدید؟

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، BullShark گفته است :

بنده خودم 4 5 تا ماشین قدیمی دارم (ولی قبل از زمانی که قیمت ها به صورت غیر منطقی بره بالا خریدم). من هم دوست دارم ارزش ماشین هام بالا باشه ولی شما یک دلیل منطقی بیار که چرا ماشین Old رو با قیمت های فضایی خریدید؟

دلیله منطقی نداره هر کی دلیله منطقیه خودشو داره یکی برایه شکله ماشین میخره یکی برایه پز دادن یکی برا بیمه میخره چون میدونه صبح تا شب ممکنه دی ام بشه توسطه سه تا پلیره کودک و بی کار.

ویرایش شده توسط SasanRandy
لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، SasanRandy گفته است :

دوست عزیز شما از این دید نگاه میکنید که مهارته طرف در رانندگی پایینه ( که فک نکنم مهارته رانندگی کسی تو سرور پایین باشه ) از این دیدم نگاه نمیکنید که یک عده میرن بالای ساختمون و صبح تا شب کارشون دی ام رویه ماشین هایه ما هست و تهشم بعده یه هفته تو فروم جواب میدین . 

شما فک کن بیمت 0 شده یعنی باید 20 کا پوله بیمه بدی که وقتی ماشین قدیمی داشته باشی هزینه نصف میشه از این دیدم نگاه کنید فک نکنم خودتون اصلن  گولد داده باشید ماشین بخرید که این حرفو میزنید در ضمن شما که میگید به ما ربطی نداره اینم در نظر داشته باشید بدونه پول دادنای ما اقتصاد سرورتون پایین تر میشد و تهش بسته میشد و سرور بدون پلیر میشد. هر اپدیتی میشه پلیر باید راضی باشه نه ادمین ، شما تو یه فروشگاه میری فروشگاه بد باشه و راضی نباشی خرید نمیکنی بقیم همینطورن یکم عاقلانه فکر کن

درحال حاضر قیمت بیمه ماشین های قدیمی و جدید هردو به اندازهی 0.05% قیمت استاندارد ماشین جدید شده.

برای مثال:

استاندارد بولت قدیمی: $1,115,000

استاندارد بولت جدید: $2,787,500

```````````````````````````````````````````````````

بیمه بولت قدیمی قبل از آپدیت: $11,150

بیمه بولت جدید قبل از آپدیت: $27,875

```````````````````````````````````````````````````

بیمه بولت بعد از آپدیت: 13,937$

فکر نمی کنم 2k بالا پایین برای کسی که همچین ماشین گرونی خریده تفاوت چندانی داشته باشه. پس این آپدیت برای کسایی که ماشینشون می ترکه سود هم داره

• دوست دارم که 3

لینک به دیدگاه

با سلام!

من یک عدد NRG-500 گلدی دارم و وقتی آپدیت اومد یهو گفتن قیمته بیمه ها همه یکسان شده!!!

من به امیده اینکه قیمته گلدی بیمش پایین تره خریدم و تا اومدیم لذت ببرم یهو ضده حال خوردم و از آقای علی @Ali تقاضا دارم که بیمه ماشین هایه گلدی رو بیارن یکم پایین تر (حداقل از ماشین هایه عادی پایین تر) تا بتونیم ما که اینقد هزینه گلد کردیم یکم سود ببریم!

با تشکر

P4rs4

ParSAW.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، BullShark گفته است :

چون قیمتش این هس قبل اینکه قیمتارو خراب کنن

در هم اکنون، BullShark گفته است :

بیمه بولت بعد از آپدیت: 13,937$

فکر نمی کنم 2k بالا پایین برای کسی که همچین ماشین گرونی خریده تفاوت چندانی داشته باشه. پس این آپدیت برای کسایی که ماشینشون می ترکه سود هم داره

میتونید قیمت ماشینا قدیمی رو نصف قیمت بیمه الان کنیید که مثلا بولت بشه 7 کا یا sultan بشه 5 کا هم کسایی که ماشین جدید دارن سود میکنن هم کسایی که ماشین قدیمی و هم خود شما که 5 تا قدیمی داری و یه فکری برای کسایی ک اونهمه پول دادن تا ماشین گلدی بخرن هم بکنید بدون اون افراد شاید حتی سرور وجود نداشت ک خرج خودشو در بیاره 

@Ali

ویرایش شده توسط DEANAMBROSE77
لینک به دیدگاه

بنظرتون این کار بیمه ماشین ها اولد و گلدی کاره درستی بود اینهمه میومدن کامنت بدن که این کار خوب نیست؟ لطفا منطقی باشید تینم کار همش ضرره

@Shayan @BullShark

@Ali

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...