رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بخوانید

Shahrookh

ارسال‌های توصیه شده

به نام خدا

سلام و درود بی کران خدمت همه دوستان عزیز که دارید این تاپیکو میخونید.

چند تا پیشنهاد خوب میخوام بگم با اینکه میدونم میره تو قسمت پیشنهاد ها و همین جور خاک میخوره و نه تنها اجرا نمیشه بلکه شاید اصن خونده هم نشه.

۱ مکانیکی که بلد نیست ماشین خودشو تعمیر کنه

خوب نظر من اینه که کسانی که در فکشن ttc فعالیت میکنن با برداشتن جاب مکانیک ب تونن ماشین خودشونو تعمیر کنند این قابلیت جذابیت خیلی بیشتری به این فکشن میده

۲ دکتری که نمیتونه خودشو درمون کنه

اینم که معلومه چی میخوام بگم نظر من اینه که مدیک ها بتونن به خودشون heal بدن که این هم موجب جذابیت بیشتر این فکشن میشه.

۳ چراغ های بی خاصیت

خوب همون طور که میدونید خاموش بودن چراغ ماشین در شب از ماموران پلیس جریمه داره ولی چیزی که باعث میشه که آدم توجهی به خاموش یا روشن بودن چراغ ماشینش کنه بی خاصیت بودن این چراغ هاس. در بعضی از جاده در شب که خیلی تاریکه و چراغ ماشین کاملا هیچ تاثیری نداره کار کمی برای راننده سخت میشه.

۴ مارک کردن

به نظر من وقتی کسی سوار ماشین شخص راننده میشه جایی رو که رو نقشه واس خودش مارک کرده یا اینکه کسی رو فایند کرده رویه نقشه شخص راننده هم بیاد این هم پیشنهاد جالب و خوبی هست هم به تاکسی رونا کمک خوبی میکنه.

۵ اسم

به نظر من اسمی که که برای همه در بالایه نقشه هست با توجه به رفتن به هر فکشن آن بازیکن رنگ اون فکشن بشه اسم بالایه نقشه اون شخص.

در آخر هم چن تا نکته بگم 

۱ از مدیریت میخوام که به دوستانی کلیپ هایی رو درست و آماده میکنند توجه بیشتری داشته باشن و یا حتی در بازی به اونها جوایزی بدن.من چند تا فیلم جدیدی که عزیزان آماده کرده بودن رو به چند نفر نشون دادم اون چند نفر هم خیلی حال کردن با این فیلم ها هم میشه گفت علاقه مند شدن ب play دادن تو سرور.

۲ بی این همه پیشنهادای خوبی که داری میشه توجه داشته باشید و بگید اصن میخواید این پیشنهاد هارو جدی بگیرید اگه نه که ملت دیگه تاپیک پیشنهاد ندن.

@Alii

@SFC

و همه دوستانی که این تاپیک رو میخونید لطفا راجب همه موضوع ها نظر بدین.

یا علی خدافظ.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من خدایی نمیدونم این چ مدل صحبت کردنه 

پلی میدن

مایک بده

گو بک میدم

برو اسلش ایت بده 

و ... 

بگو اومدن بازی کنن @_@

البت پیشنهاداتت خوب بود ولی منتضر نباش علی بیاد جواب بده 

از پشت پرده نگاه میکنه میخنده و میره 

ولی بهش فکر هم میکنه

اگر ک فوروم این امکان که لیست بازدید کنندگان دیده شه داشتباشه میبینی همه پیشنهادارو نگا میکنه علی

• دوست دارم که 1

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۷/۷ در 09:43، DHOOMAN گفته است:

من خدایی نمیدونم این چ مدل صحبت کردنه 

پلی میدن

مایک بده

گو بک میدم

برو اسلش ایت بده 

و ... 

بگو اومدن بازی کنن @_@

البت پیشنهاداتت خوب بود ولی منتضر نباش علی بیاد جواب بده 

از پشت پرده نگاه میکنه میخنده و میره 

ولی بهش فکر هم میکنه

اگر ک فوروم این امکان که لیست بازدید کنندگان دیده شه داشتباشه میبینی همه پیشنهادارو نگا میکنه علی

?

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Shahrookh گفته است:

همه مُردن ؟

چه موافق چه مخالف! آخرش با تاخیر و حداقل 2سال دیگه رسیدگی میشه و نظر دادن به پیشنهادات ی کار بیهودست چون انگیزه و درک بهتر رو برای انجام دهنده کم و زیاد نمیکنه

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

پیشنهادات تکراری است نظرم + هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

مورد 1: این مورد بروزرسانی شده است.

مورد 2: این مورد تکراری است.

مورد 3: در تمامی ساعات، همیشه جاده و محیط بازی مشخص است، و این مورد جزء محدودیت های خود بازی است که جوری شبیه سازی بدون کاربرد کافی است. هر چند تا جای ممکن ما به آن بهبود بخشیده‌ایم.

مورد 4: این مورد بروزرسانی شده است.

مورد 5: این مورد بروزرسانی شده است.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...