رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

وانتد بی دلیل به وانتد C-6

SerGeY

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Emanoel.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaCaVel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: %5BART%5DVIKING.png

• توضیحات: درود 

اولا که من و یک شخص دیگر در حاله فرار بودیم که مکاول با هایدرا به ما حمله کرد متاسفانه فیلم از اون قسمت نگرفتم

نقل قول

- به هیچ وجه نباید Hunter و Hydra وارد LS شود مگر اینکه مجرم در هواپیما یا هلیکوپتر در بالای شهر LS باشد.

بعد از اون ایشون با من درگیر  بودن من از بانک دزدی کرده بودم و وانتد 6 بودم که پاک شد 5 شد با وانتد 5 مکاول با من درگیر شد حتی با کمبت شات گان با من درگیر شد که کشتمش بعد 1 وانتد کیل کاپ داد

که فک نکنم به کسی که از بانک دزدی کرده و وانتد c-6  هست نباید وانتد داد.

با تشکر رسیدگی شه.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8304155342/bandicam_2017_08_21_11_02_29_719_75.avi.html

Capture.JPG

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

• در قوانین درج نشده که به شخصی که حق تسلیم شدن ( C-6 ) ندارد نمیشه وانتد داد!
  • مدارک از زدن با وسیله Hydra باید ارائه کنید.
  • در فیلم شما کاملا معلوم هست و بنده نیازی به مدرک ندارم که من رو کشتید.

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

با سلام.

يعني كسي كه از بانك دزدي ميكند به هيچ وجه نميتونه وانتد هاش رو پاك كنه!!؟

چون يا وانتد بدليل فرار از دست پليس runner

يا attack cop

يا kill cop يا به دليل DM وانتد ميگيره؟

تا حالا همچين چيزي مشاهده نشده يا اگرم شدم كسي كه به C-6 وانتد داده از طرف ليدر FW گرفته!

يا اينكه اگرم كار شما درست بوده بايد با پليس هايي كه به c-6 ها وانتد ندادن برخورد شه!

• دوست دارم که 3

.Vertigo..png

لینک به دیدگاه

جواب خوبی بود، ممنون بابت پاسخگویی
جوابی که دادین واقعا در رابطه با رنک شما سازگار بود، انتظاری بیش تر نبود!

دوما من جواب سوالم رو میخام!
یک فرد که از بانک دزدی میکنه نمیتونه جلو پلیس دفاع کنه؟
wanted پشت wanted 
Attack cop, kill cop, ram on cop car, keeping weapons به خاطره همش wanted میگیره، یک 7 8 تا وانتد  O.o

• دوست دارم که 2

.Vertigo..png

لینک به دیدگاه

در ضمن اقای دانیال مکاول وقتی یک شکایتی میشه.
زود عصبی نشید همانطور که داخل فروم هست نباید تبعیض و پارتی بازی باشه
جواب هایی که شما میگین: "به شما مربوط نمیشه".

ما نه دنبال جنگ و دعوا هستیم نه دنبال دیموت کردن یک نفر دیگه ما فقط جواب سوال میخایم
داخل کادر کارکنان پارتی بازی هم میشه ولی اینو باید با جواب قانع کننده و همراه با مدارک اراعه دهید
نه اینکه همش میگین:

با این جملات شکایات بسته میشود؟
هماهنگ شده است (کار .. صحیح است) یا به شما مربوط نیست!
اگه قضیه roll playe و اخلاق خارج از زندگی نیست! ایا دادگاه های تو واقعیت ام همینطوری پاسخ مردم رو میدن؟.

• دوست دارم که 2

.Vertigo..png

لینک به دیدگاه

درود

• تنها کسانی حق ارسال پاسخ در بخش شکایت را دارند که ( شاکی، شخص شکایت شده و شاهدین ) باشند در غیر این صورت به آنها مربوط نمیشه و اخطار دریافت میکنند
  • شخص شاکی زبان داره و میتونه حرف بزنه نیازی به شما نیست
  • جواب سوال اینجا جاش نیست باید جای دیگه ای مطرح کنید
  • شما میگید یک شخص اگر از بانک دزدی کنه هیچگاه بعد از اون وانتدی دریافت نخواهد کرد خوب این حرف رو بر اساس قوانین ثابت کنید چون حرفی بیش نیست 
  • بر فرض بگیریم که وانتد شخص 1 شده و من تازه وارد سرور شدم و نمیدونم که به چه دلیل وانتد گرفته منو میکشه باید نگاهش کنم؟ وانتد ندم چون از بانک دزدی کرده؟
  • زمان گذاشته شده برای کاهش وانتد به دلیل فرار از دست پلیس هست و نه برای مبارزه هر چه بیشتر فرار کنید وانتد شما کمتر میشود و در نهایت 0 اما شما جرم دیگه انجام بدید برخورد خواهد شد.
  • بنده نه عصبانی شدم از این شکایت و نه چیز دیگه برام جالب بودن که شخصی که اداعای بلد بودن قوانین و درخواست لیدری NG رو داشت شکایت کرده 
  • داخل تیم کارکنان پارتی بازی میشه چرای فقط حرف میزنید ثابت کنید این حرف رو تهمت نزنین
  • در دادگاه های عالی هر جایی پس از بررسی عدله ها و حرف های طرفین قاضی حکم نایی بر اساس آنها اعلام میکند ( مثال: رای دادگاه: بر اساس قانون..... شخص مورد نظر به جرم .... یا بی گناه است )
  • تمامیه شکایت های اینجا نسبت به مدارک و حرف های طرفینی که در شکایت زدند جواب داده خواهد شد چه جواب قانع کننده ی دیگه ای باید بدم شما بگو یاد بگیریم استفاده کنیم

ویرایش شده توسط Danial
  • دوست دارم که 7
لینک به دیدگاه

نقل قول

شخص شاکی زبان داره و میتونه حرف بزنه نیازی به شما نیست

چه حرفی بزنم وقتی حتی حق با منه و تمام این مدت تو سرور این قانون بوده که به شخص وانتد c-6  نباید وانتد دیگری داد!

اما شما قدرت داری و حرف زدن و زبون داشتن من یا هرکسه دیگه قدرتی جلوی شما رنک دار ها نداره.

در ضمن میتونید از لیدر های اقلیت های ویژه سوال کنید و همینو میگن: به وانتد c-6  نباید وانتد دیگری داد!

باشد تا همه ما رستگار شویم.

• دوست دارم که 5
لینک به دیدگاه

سلام این موضوع به من ربطی نداره ولی برام سوال شده و مطمینا سوال خیلیا هست چون قبلا از لیدر ها پرسیدم گفتن وانتد ها c-6 نمیشه وانتند داد الان میشه بطور قعطی بگید میشه وانتد داد یا نه چون سوال خیلی از افراد شده مطمینا

لینک به دیدگاه

حق با شما نیست!

شما شکایت کردی رسیدگی میشه پس قدرت حرف زدن رو داری!

لیدر های دسته ویژه اگه شما حرفی زدید اینجا بگید! @legionkiller @Ho3einmz

بنا به حرف نیست عزیز بنا بر قانون هست و من 3 سال هست که فقط در دسته ویژه هستم از رنک 1 تا لیدر و ادمین ناظر و..... هیچ وقت همچین چیزی نبوده

شما با مدرک حرف بزن و قانون این هایی که میگی ادعایی بیش نیست!

باشد که شما رستگار شوی 

ویرایش شده توسط Danial
  • دوست دارم که 5
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • مؤسس

با سلام.

جواب Danial درست می باشد.

همچین چیزی در قانون درج نشده و زمانی که با پلیس درگیر می شوید معمولاً سطح تعقیب شما پایین نمی آید و تنها فرار است که موجب این حرکت می شود.

شکایت رد شد.

تاپیک بسته شد.

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...