رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بی مسئولیتی تیم کارکنان و مدیریت

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaCaVel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام خدمت کارکنان ، دراگ و مت های بنده تقریبن دو هفته پیش وقتی اسلیپ بودم Take شده توسط MehrShad333 ( اگر چه که دراگ و مت های چند نفر دیگم Take کردن ) اما خب ایشون کیک شدن و الان تکلیف دراگ و مت بنده چی میشه؟ بنده دو هفتس ریپورت میدم و یا مدیریت میگن فاندر باید بیاد یا یه چیزه بی خود تحویل میدند الان بنده به دراگ ها نیاز داشتم چون کم نبودن 2000G بودن تقریبن مت های بنده هم یک میلیون بود ! درخواست رسیدگی دارم. یعنی یه   agivedrugs/ اینقدر وقت گیره؟ تعداد دراگ و مت من = یه میلیون مت و 1778 دراگ

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_180.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بنده هیچ مشکلی با انتقاد ندارم اما حرف های شما در حد انجمن نبود و ناظم پست رو پنهان کرد 

طبق صحبت هایی که با شما کردم هیچ جوره نتونستین ثابت کنید مقدار Drug  و Materials  چقدر هست و صحبت هایی که با موسس کردم قرار شد خود ایشون پیگیری های لازم رو انجام بدند. نه من

دستوری به اسم agivedrugs/ نداریم اگر بود شخصا رسیدگی میکردم به دلیل نبود این دستور ها مجبور به پیگیری های موسس بود.

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Danial گفته است :

با سلام

بنده هیچ مشکلی با انتقاد ندارم اما حرف های شما در حد انجمن نبود و ناظم پست رو پنهان کرد 

طبق صحبت هایی که با شما کردم هیچ جوره نتونستین ثابت کنید مقدار Drug  و Materials  چقدر هست و صحبت هایی که با موسس کردم قرار شد خود ایشون پیگیری های لازم رو انجام بدند. نه من

دستوری به اسم agivedrugs/ نداریم اگر بود شخصا رسیدگی میکردم به دلیل نبود این دستور ها مجبور به پیگیری های موسس بود.

دوست عزیز من با مولتی به شما پیام دادم هیچی نگفتی نگفتی اسکرین بده چقدر دراگ داری من حتی گفتم از چت لاگ هم پیام دارم مشکلت چیه دقیقن؟؟؟ والا انگار شما با کله پلیرا مشکل داری بزنی بن کنی حالا موفق باشی:DD

بنده دراگ هامو از @kingester زمانی که دی تی بودم خریدم از خودشون بپرسین 

مت هامم از اقایه کاستوم خریدم(Custom )

چت لاگم به @Microb دادم

دیگه چه مدرکی بدم ؟ شما گفتید موسس اومد میدین اما الان دو ماهه مت و دراگ منو ندادید فازت چیه 

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

با سلام.

پاسخ شما در تاپیک http://forum.arsacia.ir/topic/2309-پارتی-بازی-هایه-جناب-macavel/ داده شده است.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...