رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بهترین سوپروایزر یا منیجر تاریخ آرساکیا

Reject

ارسال‌های توصیه شده

راستش اول که تاپیک رو دیدم گفتم واردش نشم بهتره ولی از روی کنجکاوی اومدم و نظرات همه رو خوندم تا جایی که حرف از پارتی بازی شد.
خب هر کسی از سمت خودش به این موضوع نگاه میکنه و خب طبیعیه که خیلیا با مواردی برخورد کرده باشن که ظاهرش شبیه پارتی بازی باشه ولی توی این مدت کوتاهی که داخل تیم کارکنان حضور داشتم متوجه شخصیت نسبتا حمایتگر امیر شدم که سعی میکرد تا حدی که قوانین بهش اجازه میدن بعضی از موارد رو نادیده بگیره، فرصت دوباره بده و با توجه به چیزی میبینه، بدون صدمه زدن به فرد اشتباهش رو درست کنه؛ بدون فرق گذاشتن، بدون پارتی بازی و تا حدی که قوانین و مدیریت بهش این اجازه رو بدن.
البته یک نکته هست که شاید خیلیا بهش توجه نکردن؛ الان تیم ادمینی فرد دیگه‌ای که شرایط و تجربیات لازم برای سرپرستی رو داشته باشه نداره! منظور من فقط ادمین‌های لول 4 و 5 ما نیست، هیچکس از تیم ادمینی صلاحیت لازم برای سرپرستی تیم کارکنان در دوره‌ی بعدی رو نداره در حال حاظر شایسته ترین فرد برای سرپرستی، سرپرست فعلی هست.
در مورد نظر سنجی نظر شخصی خودم @RealSlimShady هست. ?‍♂️

ویرایش شده توسط MetalHeart

زنـבه ام هرچـہ زـבے تیغـہ بـہ شریاט نرسیـב
                                      خیز برבار ببینم خطرے هم בاری؟ ??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 13 ساعت قبل، SFC گفته است:

عرشیای عزیز

یه پیام دارم واسه

?

@Hello

♛ ??? ♛

انسان به گریه و عشق احتیاج داشت ؛

خداوند حسین ‹ع› را آفرید:)

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Asir.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Pirouzi.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Metadun.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/RedRooM.png

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، SFC گفته است:

بی شک کار در کنار سرپرست هایی مثل شما باعث رفع خستگی می شه

وقتی می بینم بازیکنی به سوالش رسیده و جوابی بدون چون و چرا از سمت شما گرفته باعث نجدید قوای مجدد و ادامه دادن تو این اوقات میشه

@Alireza

@ORTEGA

@EBi

@SaLiOne

و عرشیای عزیز

و تمامی دانسته هامو هم مدیون احسان و کامیاب عزیز هستم

@Markeloff

@RealSlimShady

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Solo is better                       

Arshiya.png 

Namju.png

لینک به دیدگاه

@Ali

آدمی مطمئن و مسلط به کار، ارزش قاعل شدن به حرف های پلیر های سرور از فرده تازه وارد تا تیم ادمین هاشون.

@Meli 

جدی و سخت.

@SFC

سوپروایزری که از اول ادمینیم باهاشم مغزه متفکر، همیشه دنبال راه حل برای برطرف شدن حتی کوچیک ترین و جزئی ترین مشکل، پیگیر و تو کار بشدت جدی، من اصلا درک نمیکنم چرا بهش میگن پارتی باز ولی واقعا همچین فردی نیست?، خوش اخلاق مهربون و جوجو آدم وقتی باهاش صحبت میکنه حال میکنه و راهنمایه خوب? و مرسی ازش بابت اینکه هوایه همه پلیر ها رو داره (بیشتر بگم پر رو میشه دیه بسه).

@Markeloff

داوشم احسان، زمانی که من لیدر بودم مسئولم بود، با توجه به شناخت کاملی که ازش دارم اول رفیق تک و مدیونشم، آدمی جدی، سخت و مسلط در کار در عین حال برخورد و اخلاق عالی و خیلیم گوگولی❤️?.

@RealSlimShady

تو مدت زمان سوپروایزری عمو کامیاب بنده لیدرش بودم بدی ای ازش ندیدم هرجام که هست موفق باشه و مرسی از اعتمادش که من تا الان به این جایگاه رسیدم.??

ویرایش شده توسط EBi

? 

Ebi.png

⚠️⚠️

ـــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ـ۸ـہـ۸ـــہـ۸ـــ.???????????ـــ۸ـہـ۸ـــہـ۸ــــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ــ

لینک به دیدگاه

هیچکی از @Spartan یادی نکرد ، چقدر دردناک ?

? ?ℕ ??? ℕ??? ?? 90'S ℍ?ℙ-ℍ?ℙ

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه

سطح تاپیک?

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Palycity گفته است:

سطح تاپیک?

سطح!

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!
?Francium.png?

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Universe گفته است:

مدت زیادی سوپروایزر نبود و به چشم نیومد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Universe گفته است:

?

?Francium.png?

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۶/۲۵ در 13:15، AliAgent گفته است:

منطقی ترین سوپروایزری که دیدم - رو اعصابش یخورده مسلط نبود برای همین بین یه عده ی کمی محبوبیتش پایین اومد.

من ب خواطر اخلاقش دوسش داشتم ?

البته الانم دارم?

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

0.markeloff

1.Spartan 

2.shayan

3.Sfc

4.daniyan

5.mmd reza

6.amir hitler

7.kamyab

Spv baedi sv 

@Alireza salam, ?❤️

ویرایش شده توسط Omid

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۸/۱۵ در 14:58، ORTEGA گفته است:

به نظر شما وقت کافی برای اداره سرور دارن؟ پاسخگویی شبانه روز به سوالات تمام ادمینا هلپرا و لیدرا, رسیدگی به شکایت از ادمینا و خیلی مسائل دیگه ...

آهان یعنی همه کسایی که ادمین شدن و قبولش دارن از بکس SFC هستن؟ حتما منم برای اینکه ضایع نباشه تو بکسشم رفتم یه کلن دیگه زدم کسی نفهمه, طبیعی جلوه بدم ?

مگه فیس تو فیس قراره فوش بدین که بن یا میوت شین؟ شما به جای تاپیک زدن و شکایات بی مورد رو در رو مشکلتونو بهش بگید هیچ اتفاقی براتون نمیفته. نه بن میشین نه میوت.

400 تا پلیر دیگه ای که دنبال حاشیه نیستن و دارن از بازی لذت میبرن دستورات ادمینی دارن؟ لذت بازی رو فقط تو دستورات ادمینی میبینین؟

این روزا شکایات زیاد شده فقط اومدم بگم دنبال حاشیه نباشین. هیچ ناعدالتی یا پارتی بازی انجام نشده. شکایت هم کردید.

اگه باز هم فکر میکنین که توی make کردن ادمینا و لیدرا پارتی بازی صورت گرفته میتونین شکایت کنین که قطعا رد میشه چون همه ی این موارد رو با پشتیبان هماهنگ کردن.

ما رو چی میگی خوده ملی میگه میتونی لیدر شی و به مسئول ها بگو منم میگم میگن صلاحیت ندارید بد یک بچه 12 ساله لیدره این پارتی بازی نیست؟

Sfc اخرین کاری میتونه بکنه برام

FaRZaD :)

KiNGDiDeBaN.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۲۲ در 01:52، Reject گفته است:

بهترین سوپروایزر یا مدیریت آرساکیا از نظرتون کی بوده؟ از سال 2017 که خودم وارد سرور شدم میزارم به ترتیب اسم بدین هرکدوم بهتر بوده

Danial Macavel

Mohammadreza AdReNaLiNe

Shayan MMX

Amir Hitler

Ehsan Markeloff

Kamyab

Amir SFC

شاید بعضی دوستانو یادم رفته باشه اگر کسی هست که نزاشتم و بهترین بوده زمان خودش بگین

نظر خودم: رفیق دوست داشتنی و شیش خودم که از اول که وارد سرور شدم با هم بودیم @Markeloff بعدشم امیر هیتلر عزیزم که رو دستش نبوده و نیست @HiTLeR و همچنین @SFC عزیزم

@Markeloff عشق

ـــــــــــــــــ ❖ـــــــــــــــــ

NikooTine.png

??????

لینک به دیدگاه

@RealSlimShady هنوز به یادتم پسر حیف نموندی تو هم تو زمان خودت بهترین بودی ولی خب شاید تقدیر اینگونه بود...?

بقیه ادمینا زحمتکش، قانونمند و تلاشگر هستن ولی یکم بيشتر هوای همدیگرو داشته باشیم همیشه این بازیه و بازی خواهد موند.. @SFC @ORTEGA @Alireza

هیچ کس برتر از کسی نیست هممون انسانیم و جوری رفتار کنیم که بتونیم تو چشمای همدیگه نگاه کنیم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۲۲ در 01:52، Reject گفته است:

Ehsan Markeloff

درسته که من در اون موقه نبودم ولی فکر کنم @Markeloff بهتر بود.

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...