رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انتقاد- دیر تایید کردن پست ها

amirVERTIGO

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
AmirPOK3R.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:
با سلام و خسته نباشید خدمت کلیه کارکنان مجوعه آرساکیا.
این پست فقط یک انتقاد هست نه شکایت! جای دیگر هم پیدا نکردم که انتقاد خودم را مطرح کنم.
همینطور که مشاهده میکنید، پست های انجمن خیلی دیر تایید می شود و حتی نمیدانیم مسئول تایید چه کسی هست.
فقط اگر بشه پست ها را سریع تر تایید کنید این مجموعه بیشتر از هزار تا بازیکن داره ولی خیلی کم رسیدگی میشه، به طور مثال من برای یک اقلیت پست گزاشتم اینقدر دیر تایید شد که لیدر دیموت شد. این مشکل خیلی از بازیکنان هست، خواهشا پشت گوش نندازید و رسیدگی بشه ممنون.

• مدارک (فیلم یا عکس): فکر نکنم نیازی به مدرک باشه

• دوست دارم که 8

.Vertigo..png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

و همچنان پست بنده از دو شنبه تایید نشده.
 ایا مسئولی وجود نداره؟ جالبه داخل سرور این همه ادمین هست (در حدی که تیم ادمین جا نداره!)
ولی با این حال بازم هر یک هفته پست ها تایید میشود!!!!!
 جالب تر از این موضوع این هست که هر وقت /report مپرسی چرا پست ها تایید نمیشه، میگن: تا اخر امروز تایید میشه!

لطفا احساس مسئولیت داشته باشید، اگر هم مرخصی میگیرید حداقل یک نفر دیگرو مسئول کنید. این همه ادمین هست!

Untitledsdasd.png

ویرایش شده توسط POK3R
بهتر شدن نوشته ها
  • دوست دارم که 6

.Vertigo..png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت منیجر محترم و دوستان گرامی بله دقیقا من هم صحبت های آقای AmirPok3r رو قبول دارم و به ویژه دسته متوسط خیلی دیر Accept میشه از منیجر محترم درخواست رسیدگی دارم با تشکر یاحق          -->Shayankerman<-- bandicam_2017_08_17_23_23_13_448.jpg@Danial

ویرایش شده توسط Example
  • دوست دارم که 4

.NeVeR.png

! Never Say Never  !

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

با سلام

پست شما به دلیل پست اشتباه در جای اشتباه تایید نشد با این بنده تایید کردم تا جواب برای همه واضح بشه.

* ناظمان انجمن به دلیل اینکه بازیکنان مزاحم آنها میشوند برخی از نمونه ها: ( پست ما رو تایید میکنی؟ | تایید کن | پست | من پست گدذاشتم چرا تایید نمیکنی | پست هضویت گذاشتم تایید کن و.... ) 

* ناظم بخش دسته متوسط چند روز مرخصی بودند و جایگزین یکم دیر تر به پست ها به دلیل برخی از مشکلات رسیدگی میکرد.

* ناظمان انجمن از تیم ادمین نیستند و ادمین ها وظیفه ی دیگه ای دارند 

* این موضوع هرچه سریع تر رفع خواهد شد. و مشکلی در این موضوع نخواهیم داشت

با تشکر، بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...