رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Legionkiller - kick

TRBoy

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ali_GI.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LegionKilleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: ------

• توضیحات: با سلام خدمت مدیریت محترم، من در تاریخ 13/5/96 درخواست استعفا از FBI دادم و در تاریخ 14/5/96 درخواست بنده تایید شده و باید با FP 10 کیک میشدم ولی من تا امروز (23/5/96) کیک نشده بودم و هروقت در (r/) به لیدر میگفتم کیک کنه منو جوابی نمیداد تا اینکه امروز بنده با FP 60 کیک شدم و نمیدونم مشکل ایشون چیه که وقتی باید 8 روز پیش بنده رو با FP 10 کیک میکردن این کارو نکردن و الان با مجازات کامل منو کیک کردن!!! من از مدیریت درخواست دارم که FP های بنده رو پاک کنن و با لیدر برخورد کنن

• مدارک (فیلم یا عکس): 

لینک درخواست استعفا

لینک قبول شدن استعفا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام  
بنده به شما  تو میتینگ  اخطار دادم  که اصلا انلاین نمیشید  و فقط هر دو روز انلاین میشید که  کیک نشید  و بعد از اون گفتی میرم و استعفا میدم  که بعد از چند ساعت اومدیم و حرف زدیم و قرار شد من یه فرصت دیگه به شما بدم ( که در اون لحظه مدیریت در چنل تیم اسپیک بودن و از ماجرا خبر دارن)
و بعد از این قضیه بنده صبر کردم تا بیای ببینم این استعفا رو قراره پس بگیری یا خیر  که بنده 2-3 روز وایسادم و خبری از شما نشد که حتی از ممبر های فعالمم پرسیدم گفتم ایشونو ندیدین؟ که همه گفتند خیر
و  بنا با صحبت هایی که منیجر محترم فرمودند کسانی که فعالیتی ندارند  و  مثل شما فقط انلاین میشن که کیک نشن شما حق دارید کیک کنید تک تک  لیدر ها هم میتونن بیان و شهادت بدن
و شما کیک شدید به دلیل کمکاری نه  برا پست استعفا چون پست استعفای شما قرار بود بنا به صحبت هامون  پس گرفته شه( اگر یادت باشه دو نفر بودید که بعد از میتینگ باهاتون صحبت کردم ) 
و از ممبر های  فعال خودم مثل king- sahar  و ساب لیدرم matris  میتونید  صحت این مطالب رو سوال کنید
با آرزوی موفقیت  روز افزون  برای شما دوستان

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه

بله من قبول دارم کم کار بودم و فعالیتم کم بود ولی وقتی با شما بعد از میتینگ صحبت کردیم قرار شد به من یک فرصت دیگه بدید اما من بعد از دادن فرصت توسط شما درخواست استعفا دادم و این یعنی من تصمیم گرفته بودم که از اقلیت خارج شم پس شما باید منو به دلیل درخواست استعفا کیک میکردید نه فعالیت کم! وقتی من استعفامو پس نمیگیرم یعنی درخواستم سرجاش هست!

لینک به دیدگاه

بله من قرار شد به شما فرصت بدم برای اینکه شما کار کنید نه اینکه فرصت بدم که بری استعفا بدی
اگر قرار باشه شما بری پس به دلیل کم کاری کیک میشی

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...