رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Delete Account - Disable Account

Leyt

ارسال‌های توصیه شده

باسلام و درود،

گاهی وقتا یک مشکل برای یک نفر پیش میاد که به هر دلیلی بخواد اکانتشو Disable یا Delete کنه تا از UCP قابل مشاهده نباشه و شاید بخواد با اون اسم از لول 1 شروع کنه و تاریخچه ای نداشته باشه،

باید یک قابلیت به UCP یا بازی اضافه شه که بتونیم اکانتمون رو برای مدت محدودی غیرفعال یا به کل حذف کنیم!

برای اینکه سوء استفاده ای هم صورت نگیره میتونید برای غیرفعال یا حذف اکانت یک کد تایید به شماره ای که روی اکانت سیو شده ارسال کنید؛

یا میتونید در WUCP یک قابلیت Privacy اضافه کنید تا با فعال کردن یک تیک اکانت Hide بشه برای عُموم، @Ali.

ویرایش شده توسط iLeytoM
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 ساعت قبل، iLeytoM گفته است:

باسلام و درود،

گاهی وقتا یک مشکل برای یک نفر پیش میاد که به هر دلیلی بخواد اکانتشو Disable یا Delete کنه تا از UCP قابل مشاهده نباشه و شاید بخواد با اون اسم از لول 1 شروع کنه و تاریخچه ای نداشته باشه،

باید یک قابلیت به UCP یا بازی اضافه شه که بتونیم اکانتمون رو برای مدت محدودی غیرفعال یا به کل حذف کنیم!

برای اینکه سوء استفاده ای هم صورت نگیره میتونید برای غیرفعال یا حذف اکانت یک کد تایید به شماره ای که روی اکانت سیو شده ارسال کنید؛

یا میتونید در WUCP یک قابلیت Privacy اضافه کنید تا با فعال کردن یک تیک اکانت Hide بشه برای عُموم، @Ali.

خیلی موافقم.

خیلی عالی میشه خودمم تو فکرش بودم پیشنهاد بدم

savaki.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

متأسفانه اینجا جایی نیست که پاک کردن اکانت ها عواقب کم یا بدون عواقب باشه. اکانت ها در اینجا دارای اموال و اطلاعات خیلی زیاد، حجیم و پیشرفته ای هستند.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۴ در 14:06، Ali گفته است:

متأسفانه اینجا جایی نیست که پاک کردن اکانت ها عواقب کم یا بدون عواقب باشه. اکانت ها در اینجا دارای اموال و اطلاعات خیلی زیاد، حجیم و پیشرفته ای هستند.

خوب آقا علی یکی نمیاد که اکانت مارو دیلیت کنه

ما خودمون تصمیم میگیریم که دیلیت کنیم

و طبیعتا قبل از دیلیت دارایی هامون رو به اکانت اصلیمون انتقال میدیم

savaki.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، 0STAD گفته است:

خوب آقا علی یکی نمیاد که اکانت مارو دیلیت کنه

ما خودمون تصمیم میگیریم که دیلیت کنیم

و طبیعتا قبل از دیلیت دارایی هامون رو به اکانت اصلیمون انتقال میدیم

حق گفتی

• دوست دارم که 1

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۳ در 16:20، iLeytoM گفته است:

به دلایلی پیشنهاد نباید اجرا بشه روی سرور. یه دلیلشو من میگم: بیا فرض بگیریم شما بخوای از یه نفر شکایت کنی. باید بری تو اطلاعات اکانت طرف و لینک عکس اطلاعات کاربرشو برداری و بزاری توی فرم شکایت. وقتی این قابلیت نباشه مشکلات زیادی پیش میاد.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۶/۶ در 22:10، MrSlh گفته است:

به دلایلی پیشنهاد نباید اجرا بشه روی سرور. یه دلیلشو من میگم: بیا فرض بگیریم شما بخوای از یه نفر شکایت کنی. باید بری تو اطلاعات اکانت طرف و لینک عکس اطلاعات کاربرشو برداری و بزاری توی فرم شکایت. وقتی این قابلیت نباشه مشکلات زیادی پیش میاد.

خو عزیز من اگه طرف اکانت خودشو دلیت زده و طبیعتاً باید از لول 1 شروع کنه و حالا شکایت کردن از فردی که لول 1 هست زیاد برای شما مهمه؟

با نظر @iLeytoM کاملا موافقم!

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

من داشتم در مورد disable کردن اکانت صحبت میکردم. و در مورد دلیت کردن اگه ینفر مثلا به اسم Mr123 جرمی انجام بده و بعد اکانتشو دلیت کنه و بعد از اون ینفر با اسم Mr123 اکانت بسازه چی؟ ممکنه به جای نفر قبلی مجازات بشه. ممکنه اینجا شما بگید اسم اکانت های دلیت شده رو نباید کسی بتونه بزاره. در این صورت یوزری هست که نه برای کسیه و نه شما میتونید بزاریدش و این کمی اذیت کنندس.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۶/۶ در 22:10، MrSlh گفته است:

سوء استفاده از این قابلیت: تعلیق یا Hardware Ban و رفع تعلیق و آنبن فقط با پرداخت 22,500 گلد

در در ۱۴۰۰/۶/۱۰ در 21:39، MrSlh گفته است:

من داشتم در مورد disable کردن اکانت صحبت میکردم. و در مورد دلیت کردن اگه ینفر مثلا به اسم Mr123 جرمی انجام بده و بعد اکانتشو دلیت کنه و بعد از اون ینفر با اسم Mr123 اکانت بسازه چی؟ ممکنه به جای نفر قبلی مجازات بشه. ممکنه اینجا شما بگید اسم اکانت های دلیت شده رو نباید کسی بتونه بزاره. در این صورت یوزری هست که نه برای کسیه و نه شما میتونید بزاریدش و این کمی اذیت کنندس.

همین الان هم شما هر اسمی بخواید بزارید رو اکثراً گذاشتن رو اکانت لول 1!

ثانیاً شما به هیچ وجه نباید بتونید نام کسی رو بزارید، ممکنه طرف ادمین بوده باشه و دلیت اکانت کنه وقتی شما اسمشو بزارید خیلی از بازیکنان شمارو اشتباهی میگیرن!

به هرحال پیشنهاد رد شد، موفق باشید.

ویرایش شده توسط iLeytoM
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

باسلام و درود،

خیلی عالیه خودمم مشکل رو دارم یک اکانت مولتی ساختم که میخوام اسمش رو تو اکانت اصلیم بزارم ولی نمیشه 

لینک به دیدگاه

باسلام و درود،

نظر خوبی هستش ولی الان مثلا من رمز اکانت شما رو دارم که لول ۱۰۰ هستش خب میتونم خیلی آسون پاک کنم 

موافق نیستم !   

(خدا همیشه پشت همه هست به کارت ادامه بده)?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Pedar گفته است:

نظر خوبی هستش ولی الان مثلا من رمز اکانت شما رو دارم که لول ۱۰۰ هستش خب میتونم خیلی آسون پاک کنم 

موافق نیستم !   

لینک به دیدگاه

شما میای به خرابکاری سرور یا یک کار اشتباهی میکنی و اکانتت رو سریعا پاک میکنی.

کی جوابگو میشه؟

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۸/۱۶ در 13:05، Shahrooz گفته است:

شما میای به خرابکاری سرور یا یک کار اشتباهی میکنی و اکانتت رو سریعا پاک میکنی.

کی جوابگو میشه؟

در در ۱۴۰۰/۶/۲۴ در 02:11، iLeytoM گفته است:

سوء استفاده از این قابلیت: تعلیق یا Hardware Ban و رفع تعلیق و آنبن فقط با پرداخت 22,500 گلد

لینک به دیدگاه

باشه

Do not post what you think

Don't do it 

Do not post emotional moments

Bilie Eliesh

هر چیزی که فکر میکنی رو پست نکن.

انجامش نده.

صحنه های احساسی رو پست نکن.

بیلی آیلیش 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۶/۳ در 16:20، illusion گفته است:

باسلام و درود،

Awli

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

نظرم + هست.

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

با پیشنهاد شما مخالف ام, ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (-) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

با سلام

نظر بنده ( - ) می باشد.

اما در این مورد

نقل قول

یا میتونید در WUCP یک قابلیت Privacy اضافه کنید تا با فعال کردن یک تیک اکانت Hide بشه برای عُموم، @Ali.

بنده قبلا پیشنهاد ارسال کردم و تایید شده.

خصوصی سازی برخی موارد UCP

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد - می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...