رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

۳۲ مین پلی برای پی چک

Toxicel

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان همین طور که خودتون دارین می بینین سرور اپدیت داده .

و ما برای پی چک باید ۳۲ مین پلی بدیم ولی قبلا اگه ۳ یا ۵ مین اخر پلی میدادیم پی چک میگرفتیم . خب این کار برای خیلی از افراد سخته که بخوان ۳۲ مین پلی بدن تا پی چک بگیرن.

خیلی ها هستن که برای مولتی های خود هوس یا بیز خریدن و برای دریافت پی چک ۵ مین اخر ان میکردن تا پی چک بگیرن ولی الان باید ۳۲ مین پلی بدن برای پی چک .

بجای اینکه سرور با اپدیتاش بهتر بشه داره بد تر میشه.

@Ali . @Meli

............................

@HamedBhn@JanGi

@Bnjamin @Scorpro 

@RudeKid

@J0KeR

@Mary

@iNepTuN

@iToXiC

@iHeNriK

@Olden

@Rasputin

@Alireza

دوستانی هم که تگ نشدن نظر بدن با تشکر 

.RuDeBoY..png

ویرایش شده توسط RuDe
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نابود شده سرور!!

دیگه به درد نمیخوره!

امیدوارم هرچه زودتر به شکل اولش برگرده!

و اما نیمه شبی من خواهم رفت

از دنیایی که مال من نیست , از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند...

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه

بله لطفا بعضی این چیز ها شو درست کنید 

مثل مشت میزنی وانتد میده و .. 

ممنون از شما 

مرسی :)

:acigar:

QolBeR.png

✼  ҉      جایی که برادر به برادر نکند رحم! بیگانه برای تو برادر شدنی نیست.     ҉    ✼    

👑

d166442_Picsart_24-02-23_19-23-32-796.jp

لینک به دیدگاه

موافقم خیلی بد شده

به جا اینکه اپدیت بدین چیزایی بهتری بیارید

چیزای بهتر میبرید

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه

سلام
بله منم با این موضوع مخالفم اما از یک طرف یک سری افراد سوء استفاده کردن از این موضوع (3 دقیقه برای Pay check) و بیشتر Biz ها و SBiz ها رو گرفتن، فازشون که قابل درک نیست چون طرف 5 تا بیز رو با هم از چند سال پیش خریده و پلی هم نمیده، (فقط 20 ساعت در ماه) واقعا نمیدونم واسه چیشه ?

در در ۱۴۰۰/۵/۱۲ در 20:11، RuDe گفته است:

خیلی ها هستن که برای مولتی های خود هوس یا بیز خریدن و برای دریافت پی چک ۵ مین اخر ان میکردن تا پی چک بگیرن ولی الان باید ۳۲ مین پلی بدن برای پی چک .

بجای اینکه سرور با اپدیتاش بهتر بشه داره بد تر میشه.

بله دوست عزیز چنین افرادی باعث شدند که این آپدیت الان صورت بگیره.

در واقع با بیشتر شدن تعداد پلیر ها، یک سری چیز ها باید تغییر کنه، هدف یک پلیر به غیر از خریدن ماشین های مورد علاقش، بالا بردن لول، داشتن یک تجارت با درامد مناسب، داشتن خانه ی خوب و از همه مهم تر عضویت در فکشن مورد علاقش و ... چی میتونه باشه؟
متاسفانه همه ی اینا باعث یک سری محدودیت ها از جمله سخت شدن کار پلیر ها برای افزایش تایم پلی برای جلو گیری از Abuse میشه، که به طور کلی روند پیشروی Arsacia game طوری هست  که به جای آپدیت های جذاب و سر گرم کننده برای پلیر ها، به سمت ایجاد محدودیت های طاقت فرسا میره و چیزی جز ناراحتی و انرژی منفی برای پلیر ها نخواهد داشت.
امیدوارم که فاندر گرامی @Ali تصمیمات عادلانه تری برای ما پلیر ها در آینده بگیره.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

are in kheyli sakhte vase kasayi ke to acc mulishon khone daran

@0STAD

اگر ڪسی را دوست داری،

هوایش را داشته باش اما

اگر برای پر ڪردن

تنهایی خود، او را میخواهی!

هوایی اش نڪن ..!

شاید دیگر، به هیچ هوایی

غیر تو عادت نڪند ..

samurayi.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Olden گفته است:

سلام
بله منم با این موضوع مخالفم اما از یک طرف یک سری افراد سوء استفاده کردن از این موضوع (3 دقیقه برای Pay check) و بیشتر Biz ها و SBiz ها رو گرفتن، فازشون که قابل درک نیست چون طرف 5 تا بیز رو با هم از چند سال پیش خریده و پلی هم نمیده، (فقط 20 ساعت در ماه) واقعا نمیدونم واسه چیشه ?

در واقع با بیشتر شدن تعداد پلیر ها، یک سری چیز ها باید تغییر کنه، هدف یک پلیر به غیر از خریدن ماشین های مورد علاقش، بالا بردن لول، داشتن یک تجارت با درامد مناسب، داشتن خانه ی خوب و از همه مهم تر عضویت در فکشن مورد علاقش و ... چی میتونه باشه؟
متاسفانه همه ی اینا باعث یک سری محدودیت ها از جمله سخت شدن کار پلیر ها برای افزایش تایم پلی برای جلو گیری از Abuse میشه، که به طور کلی روند پیشروی Arsacia game طوری هست  که به جای آپدیت های جذاب و سر گرم کننده برای پلیر ها، به سمت ایجاد محدودیت های طاقت فرسا میره و چیزی جز ناراحتی و انرژی منفی برای پلیر ها نخواهد داشت.
امیدوارم که فاندر گرامی @Ali تصمیمات عادلانه تری برای ما پلیر ها در آینده بگیره.

بنده اصلا با حرف شما موافق نیستم . بعضی ها هستن پولشون میرسه میرن ۵ تا بیز میخرن . وقتی پول زیاد داره نمیتونه همینجوری بزاره تو بانکش که! . قبل اینکه حرفیو بزنی بش فکر کن.کلا تین اپدیت خوب نیست . وایستادن ۳ روز بگذرره از اول ماه که ادمینا تایمشونو بزنن . تمام

ویرایش شده توسط RuDe
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۱۵ در 12:50، RuDe گفته است:

بنده اصلا با حرف شما موافق نیستم . بعضی ها هستن پولشون میرسه میرن ۵ تا بیز میخرن . وقتی پول زیاد داره نمیتونه همینجوری بزاره تو بانکش که! . قبل اینکه حرفیو بزنی بش فکر کن.کلا تین اپدیت خوب نیست . وایستادن ۳ روز بگذرره از اول ماه که ادمینا تایمشونو بزنن . تمام

این حرفو بنده نمیگم، دلیلی هست که این آپدیت منتشر شده.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

یعنی خراب کرد سرور رو ?

ᴏɴᴇ ᴅᴀʏ ᴛʜᴇ ꜱᴏɪʟ ᴋɴᴏᴡꜱ ᴛʜᴇ ᴠᴀʟᴜᴇ ᴏꜰ ʀᴀɪɴ  ʙᴜᴛ ɪᴛ ᴡɪʟʟ ɴᴏᴛ ʀᴀɪɴ ᴛʜᴀᴛ ᴅᴀʏ               

Dnis.png

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۵/۱۵ در 12:50، Demir گفته است:

با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز

بنده داشتم مطالب طنز رو میدیدم که یهو این تاپیک رو دیدم و باز کردم 

1.ممنونم بابته این که تاپیک رو باز کردید واقعا تاثیر گذار بود خب دوست عزیز شما دارید سرور و تمامیه قوانین رو از یه دید میبینید (یعنی چی؟) یعنی اینکه اون پلیر ای که سال 2014 به سرور وارد  شده و اون موقع بی شک تمامیه biz و خونه ها ارزون بودند اومده +10تا biz رو گرفته و الان دیگه توی سرور انلاین نمیشه شما میگید باید این خونه و بیز ها رو نگه داره؟ خب بزار راحت تر بگم منی که مثلا 2019 وارد سرور شدم و الان دیگه هیچ تجارت و خونه ی خوبی رو نمیتونم بگیرم جالب هست؟ خوشی SA-MP مگه به چیه اگه اینجور میخواست پیش بره که کلا از 2014 اگه 20تا پلیر رو در نظر بگیری هر کدوم 5 تا Sbiz رو بگیرن الا یکی مثل من میتونستم بیز ای رو بگیرم؟ شما لطفا قبل اینه تاپیک باز کنید فکر اون 250 نفری که دارند روزی +5 ساعت بازی میکند باشید نه اونی که الان 5ساله پلی نمیده بعدش هم شما نه خیلی پول دارید که در رابطه با این مورد بخواید بحث کنید و هر جور دارم /Ucp رو میبینم چیز خاصی ندارد مهم نیست...!

بعید میدونم نیاز باشه بیشتر از این واسه شما توضیح بدم 

فقط: ((لطفا وقتی کسی میاد تاپیک شما و به شما احترام میزاره و نظر میده لطفا شما هم احترام خودتون رو نگه داریم و منطقی صحبت کنید))

@Olden

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، MaSiH گفته است:

1.ممنونم بابته این که تاپیک رو باز کردید واقعا تاثیر گذار بود خب دوست عزیز شما دارید سرور و تمامیه قوانین رو از یه دید میبینید (یعنی چی؟) یعنی اینکه اون پلیر ای که سال 2014 به سرور وارد  شده و اون موقع بی شک تمامیه biz و خونه ها ارزون بودند اومده +10تا biz رو گرفته و الان دیگه توی سرور انلاین نمیشه شما میگید باید این خونه و بیز ها رو نگه داره؟ خب بزار راحت تر بگم منی که مثلا 2019 وارد سرور شدم و الان دیگه هیچ تجارت و خونه ی خوبی رو نمیتونم بگیرم جالب هست؟ خوشی SA-MP مگه به چیه اگه اینجور میخواست پیش بره که کلا از 2014 اگه 20تا پلیر رو در نظر بگیری هر کدوم 5 تا Sbiz رو بگیرن الا یکی مثل من میتونستم بیز ای رو بگیرم؟ شما لطفا قبل اینه تاپیک باز کنید فکر اون 250 نفری که دارند روزی +5 ساعت بازی میکند باشید نه اونی که الان 5ساله پلی نمیده بعدش هم شما نه خیلی پول دارید که در رابطه با این مورد بخواید بحث کنید و هر جور دارم /Ucp رو میبینم چیز خاصی ندارد مهم نیست...!

فقط: ((لطفا وقتی کسی میاد تاپیک شما و به شما احترام میزاره و نظر میده لطفا شما هم احترام خودتون رو نگه داریم و منطقی صحبت کنید))

@Olden

?

?????????? ?? ????? ??? ????? ???? ?? ????? ????? ??? ???? ?????? price.png hla.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.pnghla.png

MonsterS

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۱۵ در 01:00، Olden گفته است:

سلام

کاملا موافقم
این اپدیت فکر خیلی خوبی بود برای جلوگیری از سو استفاده اما خب کار خیلی از پلیر ها رو سخت کرده

ویرایش شده توسط Brutalest

Federal Bureau of Investigations

Brutalest.png

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Brutalest گفته است:

کاملا موافقم
این اپدیت فکر خیلی خوبی بود برای جلوگیری از سو استفاده اما خب کار خیلی از پلیر ها رو سخت کرده

حالا میتونست یه کم ملایم تر باشه (به جای 40 دقیقه، 30 دقیقه باشه) و از اون طرف 15 ساعت تایم پلی برای Take نشدن بیز یا خونه بین 20-25-30 ساعت باشه.

Olden.png

4UBqAC.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

@Olden

سلام و درود . 

حرف شما درست ، اگر شما برای مثال ۱۰ میل داشته باشی(که نداری) و بخوای بای بدی میزاری بانک ؟ خیر میری بیز یا ماشین میخری که اگر یک روزی برگشتی ی چیزی داشته باشی . پس با این حساب نمیشه گفت ک هرکی میخواد بای بده نباید  چیزی داشته باشه . میتونه پولشو داره میره میخره تایمشو میزنه و نگه میداره . 

میرسیم به قسمتی که شما میگی که من چیز دارم یا خیر . من این تاپیک رو نزدم که بخوام اموال رو به رخ کسی بکشم . ایا شما /giftcards و حساب بانکی من رو چک کردین؟ مولتی های منو چک کردین؟ پس بهتره در باره چیزی که نمی دونی صحبتی نکنی... (باز هم میگم من نه میخوام اموال رو به رخ بکشم نه با کسی کل بندازم) اگر هم بخاطر طرف داری از @Olden اومدی که جواب من رو بدی ، من و ایشون با هم اوکی هستیم و دیروز هم ازش هوس خریدم ...

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Demir گفته است:

سلام و درود . 

حرف شما درست ، اگر شما برای مثال ۱۰ میل داشته باشی(که نداری) و بخوای بای بدی میزاری بانک ؟ خیر میری بیز یا ماشین میخری که اگر یک روزی برگشتی ی چیزی داشته باشی . پس با این حساب نمیشه گفت ک هرکی میخواد بای بده نباید  چیزی داشته باشه . میتونه پولشو داره میره میخره تایمشو میزنه و نگه میداره . 

میرسیم به قسمتی که شما میگی که من چیز دارم یا خیر . من این تاپیک رو نزدم که بخوام اموال رو به رخ کسی بکشم . ایا شما /giftcards و حساب بانکی من رو چک کردین؟ مولتی های منو چک کردین؟ پس بهتره در باره چیزی که نمی دونی صحبتی نکنی... (باز هم میگم من نه میخوام اموال رو به رخ بکشم نه با کسی کل بندازم) اگر هم بخاطر طرف داری از @Olden اومدی که جواب من رو بدی ، من و ایشون با هم اوکی هستیم و دیروز هم ازش هوس خریدم ...

...!

عزیز دل جوابت رو بدم شاخ میشی (تا درود دیگر بدرود :)

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MaSiH گفته است:

...!

عزیز دل جوابت رو بدم شاخ میشی (تا درود دیگر بدرود :)

هع منم حرفی نداشتم همینو میگفتم . 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ در 17:50، negin19 گفته است:

سرور مثل قدیم دیگه نیست من هم بخاطر همین چیزا از سرور رفتم?‍♀️

...!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...