رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ارسال‌های توصیه شده

در 7 ساعت قبل، RealGodFather گفته است:

همش بد بود ؟ ?

الان سرور آسفالتش خراب میشه ، یا گل و گیاهش کم میشه من نظرم این بود که شهردا بشه مثل یه رییس جمهور و فکشن های سازمانی زیر نظرش باشه 

ممنون بابت نظر ❤️ 

نگفتم بد بود 

متوسط بود

خوب خود فکشنا مسئول داره 3 تا مسئول داره در حال حاضر 

فقط همون اخریه بد بود که ریپلی زده بودم وگرنه بقیش متوسط بود

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در 8 ساعت قبل، RealGodFather گفته است:

آقا این تاپیک رد شده یا قبول شده

تمامی پیشنهادات در صف هستند و به ترتیب از قدیمی ترین به جدید ترین خوانده می شوند. لطفاً صبور باشید.

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۵ در 06:58، RealGodFather گفته است:

@DHOOMAN شرمنده دادا زیاد تو اسم ماشین ها حرفه ای نیستم :)

@hoseyfi ممنونم بابت نظرت ❤️

@N0B0DY بله از طریق سمپ نمیشه اما میشه خود فایل های GTA SA رو ویرایش کرد و این کار رو سرور انجام بشه ( فقط کسی که ماد رو نصب میکنه براش اسم ماشین ها عوض میشه ) 

@Plato ممنون بابت نظرت ❤️

@Farab منتظرم ببینم @Ali یا @Meli اوکی میکنن پیشنهادو که هماهنگ شده باشه ، اگه اوک شد کار 2 یا 3 روزه درستش میکنم و توی آموزش ها قرارش میدم :)

@alirezags7 بله از این لحاظ درست میفرمایید میشه برای این مشکل CMD اضافه کرد که اگه میدیکی OnDuty نبود پلیر بزنه و ری اسپام شه ولی اگه میدیکی حضور داشت ارور بده که مدیک در شهر وجود داره.

@Arshiyaii❤️

میشه برای سرور ماد ریخت البته فقط تو لانچر اگه Ali بخواد Import کنه و برا همه شو بشه

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Ali گفته است:

تمامی پیشنهادات در صف هستند و به ترتیب از قدیمی ترین به جدید ترین خوانده می شوند. لطفاً صبور باشید.

باتشکر از پاسخ دهی شما ، منتظر هستم بدرود

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۵/۳۰ در 09:33، Ali گفته است:

دوستان شرکت کنید.

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

نظرم با نظر @hoseyfi یه چیزه.?

• هاها 1

افتخر بعروبتی .... فانا          

عربی

#الاحواز_عربیه                                                                                 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۵/۳ در 08:03، RealGodFather گفته است:

**بسم الله الرحمن الرحیم**
با سلام به تمامی پلیر های عزیز و تیم مدیریتی سرور بزرگ آرساکیا گیم ، دوستان در اینجا یک تاپیک ایجاد کردم تا یک سری مواردی که به پیشرفت سرور کمک میکنه و باعث بهتر شدن کیفیت سرور میشه به شما عزیزان اعلام کنم ، پس لطفا با حوصله و دقت بخوانید تک تک نظر های شما دارای ارزش و به پیشرفت سرور بسیار بسیار کمک میکنه.

1.ساخت ماد برای سرور :                                                                                                                                                                                             

دوستان همونطور که میدونید بعضی از بخش های سرور به صورت Non_RP فعال هست. به طور مثال : ما در شهر LS دیسکو داریم ، اما در دیسکو موزیک پخش نمیشود. به همین منظور بنده با مشورت با 2 ادمین عزیز @iNViSiBIe و @SaLiOne میخاستم نظرتون رو راجع ساخت ماد فعال کردن صدای دیسکو با استفاده از فایل های صدای بازی GTA SanAndreas بدونم ، ماد هم به این صورت هست که بعد از ساخت مانند روش نصب نرم افزار Samp به Installer ماد آدرس نصب بازی GTA رو میدید و ماد رو نصب میکنید به همین راحتی.

ماد بعدی هم خودم شک دارم اما گفتم بگم ، ما داخل ماشین های سرور آهنگ نداریم به صورت عادی اما اگر اکانت بازی پرمیوم باشه میشه با استفاده از دستور carradio/ (اگه اشتباه ننوشته باشم) به آهنگ گوش داد.به شخصه وقتی از این دستور استفاده میکنم بازی لگ سرور میگیره و پینگم میره بالا برای همین از UserTruck استفاده میکنم . میشه مثل ماد بالا صدای بازی GTA SanAndreas رو ویرایش کرد و آهنگ های رادیو ها رو فعال کرد.البته این مشکل بنده ممکنه از نت خودم هم باشه ولی نظرتون برام مهمه.

مادبعدی درمورد اسکین های سرور ، این ماد رو بیشتر پلیر ها بلدن که میشه اسکین ها رو عوض کرد ، برای همین میشه اسکین های مخصوص سمپ دوستان تأکید میکنم اسکین های مخصوص سمپ که باعث افت FPS نمیشن رو جایگزین اسکین های استاندارد بازی کرد. که به بهتر شدن کیفیت کارکتر ها و ماشین ها کمک میکنه.

ماد بعدی درمورد فینگلیش کردن منو بازی و تغییر نام ماشین های سروره ، اگه ماد اسکین قبول بشه و بر روی سرور اعمال بشه مثلا ما به جای Infernus اسکین لامبورگینی رو در لانچر گزاشتیم(نمیدونم تو سمپ هم همینطوره یا نه) و زمانی که پلیر در ماشین میشینه سیستم بازی مینویسه Infernus ولی در صورتی که ماشین لامبورگینیه برای همین میشه نام ماشین هارو به نام واقعی شون تغییر داد که موقع نشستن اسم واقعی ماشین نمایان بشه.(ماد مهمی نیست اما به روند طبیعی تر شدن بازی کمک میکنه)

نکته : اگر خدا خواست و عمری باقی بود و این پیشنهاد قبول شد بنده شروع به ساخت ماد ها میکنم و از همه لحاظ ماد رو برسی میکنم اگر مشکل FPS ایجاد شد انتشارش رو لغو میکنم.

سیستم بنده به عبارت زیر است:

CPU : Core2 Quad Core 1.8 Ghz

Ram : 2GB

Graphic : XFX 9500GT 512 MB

Windows : Se7en 32 Bit

2. رفع برخی از مشکلات سرور                                                                                                                                                                                 مشکل تعداد خرید ماشین : تیم مدیریتی عزیز هر اکانت داخل بازی فقط دو عدد ماشین میتونه خریداری کنه. اگه امکانش وجود داره لطف کنید حداکثر تعداد خرید ماشین رو 4 عدد کنید که هر اکانت بتونه یک قایق و یک هلکوپتر و یک موتور و یک ماشین بخره به عبارتی بتونه تمامی وسیله های نقلیه سرور رو داشته باشه اما فقط یک دونه.

مشکل مردن : دوستان این مورد درسته که بر روی سرور Rp اسکریپت میشه اما به شخصه نظرم اینه که هر چیزی که به طبیعی تر شدن روند بازی کمک میکنه اضافه بشه و زیاد به اصول و قوانین استانداردی که معلوم نیست از کجا اومده پایبند نباشیم.اگر مثل Rp زمانی که به تارگتمون شلیک کنیم و تارگت زخمی بشه و روی زمین بیفته و حدود 15 دقیقه صبر کنه تا پزشک های شهر برای مداوا بیان به طبیعی تر شدن روند بازی کمک میکنه . باعث میشه که ترس از شلیک داخل بازی به وجود بیاد مثل دنیای واقعی و اگر در سرقتی شهروندی حضور داشت به عنوان گروگان گرفته بشه و پلیس در شلیک هاش بیشتر دقت کنه تا شهروندی به اشتباه کشته نشه.

مشکل نیوز ریپورتر : اگه امکانش وجود داره علاوه بر تبلیغات سرور گزارش های ویژه ای نیز ارائه بده یعنی مثلا زمانی که در جایی DM یا DB یا Kamikaze صورت میگیره اعلام کنه که شهروندان در اون منطقه نیان مثل دنیای واقعی. یا مواردی که مثل دنیای واقعیه چون خبرنگار وظیفش اطلاع رسانی وضعیت شهر به شهروندانه.

آخرین مورد هم مایور یا همون شهرداره که اگه امکانش وجود داره اضافه کنید که با استفاده از نظرسنجی توسط پلیر ها یک شهردار انتخاب بشه و بتونه فکشن های سازمانی مانند پلیس ها و نیوز ریپورتر و فکشن های مشابه رو کنترل کنه.(به عبارتی مسئولیت کنترل لیدر های فکشن های سازمانی رو داشته باشه)

در آخر که نظر شخصی بنده اینه که سرور Arsacia RPG یک فیلم سریالی بی پایان و تک تک  پلیر ها بازیگران اون هستن و هرکودومشون داستان متفاوتی دارن و هرکودومشون Spin-Off یکدیگرند

نظرتون رو لطفا اعلام کنید

دوستدار شما عزیزان

God___Father#

نخواندم

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۳ در 08:03، RealGodFather گفته است:

(نمیدونم تو سمپ هم همینطوره یا نه)

به سمپ دسترسی نداره علی ینی صاحب سرور نمیتونه مود بریزه برا سرو تو سمپ

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

ز

خوبه ی نیم نگاهی به پیشناهاد ها میکنی. امیدوار شدم

در در ۱۴۰۰/۶/۱۳ در 07:08، RealGodFather گفته است:

دوستان شرکت کنید.

هندونه زیر بقل بدبخت نکن ?

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، RiPMoHammaD گفته است:

به سمپ دسترسی نداره علی ینی صاحب سرور نمیتونه مود بریزه برا سرو تو سمپ

علی جان که به کل ماد سمپ دسترسی کامل ندارند تنها به بخش هایی که مربوط به سرور شخصیشونه دسترسی دارند و تا جایی که من میدونم فکر نکنم این امکان وجود داشته باشه تا به سمپ اسکین اضافه بشه اما شک داشتم برای همین نوشتم که نمیدونم.

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۳۰ در 12:06، RiPMoHammaD گفته است:

میشه برای سرور ماد ریخت البته فقط تو لانچر اگه Ali بخواد Import کنه و برا همه شو بشه

?

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، DHOOMAN گفته است:

هندونه زیر بقل بدبخت نکن ?

با گوشی بودم نمیشد پاک کرد نقل قول رو ??

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

#یادآوری

ماد ها در این گروه قرار گرفته است.

لطفا بازیکنان جدید شرکت کنن

@ArSaCiA @Meli 1 سال از وقتی که تاپیک رو زدم میگذره ایا تیم مدیریتی اجازه ساخت ویرایش و ماد رو به بنده میده(یک سری از ماد ها منتشر شده اما اگه علاقه مند نبودید گروه به طور کامل حذف میشه)

لطفا تأیید شدن یا رد شدن این تاپیک رو برام ارسال کنید.

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 5 ماه بعد...
در در ۱۴۰۰/۵/۳۰ در 02:07، Omid گفته است:

تمامی نظراتت بد نبود 

ولی اینکه بخواد شهردار بیاد توی کار فکشن دخالت کنه غیر منطقیه 

شما توی واقعیت پلیس زیر نظر شهرداریه؟ شهرداری وظیفش اینه که اسفالت و گلوگیاه بکاره و مالیات بگیره و....... نه اینکه بیاد به پلیس بگه چیکار کن چیکار نکن

شهردار اسمش روشه شهردار یعنی اداره شهر یعنی اسفالت خراب شد بری اسفالت کنی 

پلیس زیر نظر سازمان آجا هست(اگه اشتباه نکنم) پس این غیر منطقیه شهرداری که کارش مالیات گرفتنو ساخت‌وسازه بیاد به فکشنا بگه چیکار کن چیکار نکن

بدرود

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد

-

می باشد.

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • سرپرست کارکنان

نظر بنده درباره ی این پیشنهاد + می باشد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

درود، ممنون بابت پیشنهاد خوبتون.

در ۱۴۰۰/۵/۳ در 08:03، G0DFATHER گفته است:

وقتی از این دستور استفاده میکنم بازی لگ سرور میگیره

این مورد به دلیل عدم قدرت کافی اینترنت شماست متاسفانه.

اسم واقعی ماشین نمایان بشه

این موارد انجام شده.

اگه امکانش وجود داره لطف کنید حداکثر تعداد خرید ماشین رو 4 عدد کنید

این مورد بروزرسانی شده.

مشکل مردن

این مورد تکراری است.

مشکل نیوز ریپورتر

همچنان افراد خبرنگار میتوانند این کار را انجام دهند، در برخی موارد مشابه دیده شده که انجام میشود.

در آینده نیز مشتاق پیشنهادات و انتقادات ارزشمند شما هستیم.

COMFORTABILITY KILLS

لینک به دیدگاه

• Mohny موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...