رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پشت گوش انداختنِ مجازاتِ بازیکنِ خاطی توسط EBi

Mohammadhasan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Plato.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Ebi.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: مثه روز روشنه

• توضیحات: با سلام !!!!

دیروز @iSalaR شکایتی مبنی بر اشتباه لیدر ADINA  در بخش شکایات لیدر انجام دادند که بند هایی از آن مورد قبول واقع شد و بند هایی از آن مورد قبول واقع نشد یکی از بند های مورد قبول Spam لیدره مربوطه بود

ebii.PNG

حال سوال من اینجاست نزدیک به یک روز از این شکایت میگزره و ادمین EBi هنوز هیچ مجازاتی بر روی ایشون اعمال نکرده و همه میدونیم زیر پا گذاشتن قوانین سرور توسط leader علاوه بر مجازات نوشته شده در قوانین عمومی یک SV  هم دریافت میکنند. 

SV.PNG

حال تا اونجایی که بنده از قوانین اطلاع دارم مجازات Spam  پانزده دقیقه Mute هستش شاید ایشون به یه جمله عزیزم تکرار نشه اکتفا کردن کسی چه میدونه :)

mute.PNG

ثانیا: ایشون در متن نوشتن مجازات شد هر دانش اموزِ کلاس پنجمی هم میدونه فعل شد برای زمان گذشته (ماضی) و کار انجام شده استفاده میشه نه برای مجازات انجام نشده.

اگر دلیل ایشون نداشتن وقت باشه که حرف بیهوده ایه چون ایشون  40 خط توی جواب شکایت نوشتن چندین ساعت هم در سرور در حال انجام وظیفه بودن و این کار بیشتر از 10 ثانیه وقتشونو نمیگیره ولی از قرار معلوم  این شکایت چندان اهمیتی براشون نداشته.  اگه ایشون وقت ندارن یا هر چیز دیگه شما که ادعای نظارت کامل بر کار ادمین ها دارید این کار رو انجام بدید @SFC

در پایان خواستاره Mute هرچه سریع تره لیدرِ مربوطه و دادن  SV  به ایشان هستم .

• مدارک (فیلم یا عکس): _

• دوست دارم که 5

شب فراق نداند که تا سحر چند است
مگر کسی که به زندان عشق در بند است

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود فراوان:

شاکی گرامی @Plato شکایت شما رد شد.

پ.ن:  ادمین مربوطه منتظر تاییدیه از طرف من بودند.

پ.ن: بازیکن خاطی مجازات شدند.

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

• هاها 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...