رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن FaRHaN

30Pi0

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FirsTM4N.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام اقای فرهان در مسابقه از من درخواست فیلم کرد و من بعد از 15دقیقه اپ کردم لینک دادم و او در جواب گفت فیلم بی کیفیت است اقای فرهان می خوای برم 1080 بگیرم یا HD حال کنی ؟ ما که پول نت نداریم تازه من در پینت بال بسیار fps lagg هستم

• مدارک (فیلم یا عکس): 
http://uplod.ir/yhozh4rc5vbm/Film_FirstM4n.rar.htm

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، دوسته عزیز فیلم دادید با FPS 5 بعدش هم فیلمی که چیزی توش قابل تشخیص نباشه مورد قبول نیست!
بعد یک سؤال، چرا 2 قسمت شده فیلمتون و دقیقا قسمت دومش بعد از این هست که گفتم فیلم حتما داشته باشید؟؟

ویرایش شده توسط FaRHaN

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، FaRHaN گفته است :

با سلام، دوسته عزیز فیلم دادید با FPS 5 بعدش هم فیلمی که چیزی توش قابل تشخیص نباشه مورد قبول نیست!
بعد یک سؤال، چرا 2 قسمت شده فیلمتون و دقیقا قسمت دومش بعد از این هست که گفتم فیلم حتما داشته باشید؟؟

گلم اگه مشخص نباشه بن داره ؟ قانون جدیده ؟ تازه فیلم کامل است بهونه هم نداریم و می توانید به دقیقه نگاه کنید . بندیکم تا یه حدی فیلم می گیرد . تازه می تونستید یه پیام بدید که فیلم مشخص نیست و من فیلم با fps 10 بفرستم

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، 30Pi0 گفته است :

تازه می تونستید یه پیام بدید که فیلم مشخص نیست و من فیلم با fps 10 بفرستم

اتفاقا گفتم ولی جوابی که شنیدم این بود که: FPS از توی بندیکم تنظیم شده! 

در 23 ساعت قبل، 30Pi0 گفته است :

گلم اگه مشخص نباشه بن داره ؟ قانون جدیده ؟

پس اینجوری باشه همه چیت میزنن فیلم میدن با FPS 1 بعد میگن ما لگیم xD فیلمی که توش هیچی قابل تشخیص نباشه مورد قبول نیست، این رو از @Adrenaline که دیگه ادمین وار هستن و کارشون فیلم گرفتن و چک کردن هست هم بپرسید.

نقل قول

بندیکم تا یه حدی فیلم می گیرد

بندیکم بدون Crack تا 10 دقیقه فیلم میگیره و Paintball کلا 7 دقیقس. حالا اگر کسی فیلم هارو هم ببینه قشنگ متوجه تغییر سطح تیر اندازیتون در فیلم دوم میشه (یعنی بعد از اینکه گفتم فیلم رو آماده کن)
در ضمن تفنگ هایی مثل Deagle, Combatshotgun و... وقتی با این ها بهتون تیر میزنن شما بعضی وقت ها باید 
Stun بشید، حالا یا من حس می کنم نمی شید یا باز هم پایین بودن کیفت فیلم نشون نمیده Stun شدنتون رو...

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

1. شما به من هیچ پیامی ندادید اسکرین دارید بفرستید

2. اولن fps 5 بود دومن شاید شما نمی توانید تشخیص بدید(سابقه چیت داشتید)

3.استان: combatshotgun از دور استان نمیکنه و deagle و شاید بازیکنی lagg بوده(مربوط نیست)

لینک به دیدگاه

با سلام

فیلم شما دارا نواقص هست اگر فیلمی با کیفیت و فریم بالا تر دارید در همین جا به مدت 24 ساعت وقت دارید تا ارائه کنید در غیر این صورت شکایت بسته خواهد شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...