رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت های پلیر ها از ادمین ها

Shollmaqz

ارسال‌های توصیه شده

دادا خدایی دقت کردین ک بیشتر البته بگم تمام شکایاتی که پلیر ها علیه ادمین ها کرده اند رد شده ....اقااااا اون یارو میگه من اصن میک ندارم ک بخوام چیزی بگم بعد بیام فش خانواده بگم که الان هم  Mute هستم لطفا پیگیری کنید من اصن میک هم ندارم عکس و فیلمم موجوده.....باز پایین میاد میگه شکایت رد شده به دلیل فحاشی Mute شدید :| دادا اگه پارتی چیزی دارین خو همینو رک بگین  وقتی Mute & Ban میکنین ما خودمونو پاره نکنیم اینقد پست شکایت و شاهد نذاریم جمع نکنیم که اخرشم بگی رد شد من خودم الان جلو 20 نفر Mute شدم که ادمینه فک کرده من اهنگ گذاشتم در صورتی که اصلا من جلو PaintBall داشتم با بچه ها حرف میزدم یه Playeri BOX Mosic گذاشته بود ....خودمم میدونم اینم رد میشه ولی در کل میگم این همه ادمین و سرپرست و نگهبان و این ور و اونور گذاشتی برای سرور و سایت که مشکل برطرف کنن دیگ ن این ک یارو از تمام لحظات بازی فیلم بگیره بذاره برای شکایت بگه ردخواست شما رد شد ..باو تو اون همه پشت حداقل یکی رو قبول کن ما بدونیم این بدبخت هم انتقامشو گرفت تمام پشت هایی ک میبینی اخرش (درخواست شما در شده است) ناموصن خودت بروو ببین نوبتی میبینی چی دارم میگم.یارو ادمینه میره pv میگه حالا ایندفه رو درخواستشو رد کن یا پولی میدیم یا چیزی یا رفیقیم ردش کن خ اونم میگ باشه دیگ بازیه رد مکنم عب نداره ..مطمن نیستم ک بخوام توهینی یا حرف دراری کنم کلانی میگم ....دیگ حرفی واسه گفتن ندارم ?‍♂️

تو کلا بازی رو بپاکی بری بهتر از اینه ک بی دلیل بدون منطق بن شی یا Mute شی و تمام زحماتت ب باد بره من ارزوم این بوده Helper شم که دست ادمینا درد نکنه منو 3 بار Mute کردن با 2 بار Ban که شاید برای Helperi انتخاب نشم دیگ اون همه زحمت ب چ دردی میخوره ?

نقل قول

https://s4.uupload.ir/filelink/O1wNXc8YhXSI_a5a7cff57f/gta_sa_2021-07-17_17-27-09-743_th60.mp4

همیشع به هوس ی غریبه میگیم عشق ورزیدن.....

ولی به دلواپسی مادر میگیم گیر دادن!!!!!!!

%5BAli_Reza84%5D.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...