رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل - Shayan

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Shayan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات:  خدایی حرفی ندارم مدرک توهینشو دادم منیجر میگه تهمت به ادمین بن میکنه ، اینم برای خودش که چشمانشو باز کنه و توهینشو ببینه من حرفی ندارم =))

• مدارک (فیلم یا عکس): 

sa_mp_184_Copy.png

tohin.jpg

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

توهینی مشاهده نمیشه و فقط تهدید هست، تهدید هم قانونی براش (ادمین به بازیکن) معین نشده و در نتیجه آزاد است و شکایت شما بی دلیل!

با توجه به ادعای اینکه بنده به شما توهین کردم محروم شدید.

+ با آرزوی خوردن هویج.

• دوست دارم که 1

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Shayan گفته است :

با سلام.

توهینی مشاهده نمیشه و فقط تهدید هست، تهدید هم قانونی براش (ادمین به بازیکن) معین نشده و در نتیجه آزاد است و شکایت شما بی دلیل!

با توجه به ادعای اینکه بنده به شما توهین کردم محروم شدید.

+ با آرزوی خوردن هویج و موز.

چـقد تو فانی :((

دوست عزیز ، فحشت نکشم بچه ، توهین نیست تو جایی که شما زندگی میکنید؟

مطمعنم همینو تو سرور بتون میگفتم بن میدادید :))) حاضرم سر زندگیم شرط ببندم ;DD

+ با ارزوی خوردن بادمجون و خیار

ویرایش شده توسط laststorm
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، laststorm گفته است :

چـقد تو فانی :((

دوست عزیز ، فحشت نکشم بچه ، توهین نیست تو جایی که شما زندگی میکنید؟

مطمعنم همینو تو سرور بتون میگفتم بن میدادید :))) حاضرم سر زندگیم شرط ببندم ;DD

+ با ارزوی خوردن بادمجون و خیار

فان بودن و نبودن من به هیچ وجه به شما مربوط نمیشه!

دوست عزیز لطفا به پندی که بهتون دادم توجه کنید، بنده برای شما ذکر کردم:

(ادمین به بازیکن) 

در قوانین برای بازیکن به ادمین محرومیت در نظر گرفته شده، اون مورد هم به هیچ وجه توهین نیست.

قوانین رو بهتر بخونید تا سر زندگیتون بیهوده شرط نبندید!

پ.ن: بنده مانند شما حس بیناییم دچار مشکل نیست.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Shayan گفته است :

فان بودن و نبودن من به هیچ وجه به شما مربوط نمیشه!

دوست عزیز لطفا به پندی که بهتون دادم توجه کنید، بنده برای شما ذکر کردم:

(ادمین به بازیکن) 

در قوانین برای بازیکن به ادمین محرومیت در نظر گرفته شده، اون مورد هم به هیچ وجه توهین نیست.

قوانین رو بهتر بخونید تا سر زندگیتون بیهوده شرط نبندید!

پ.ن: بنده مانند شما حس بیناییم دچار مشکل نیست.

دوست نسبتا محترم " بچه " به پلیر بگی توهین سطح پایینه _ 1 _+

شما نگفتی فحشت نکشم ، گفتی فوشه ........ نکشم بهت !

طبق قوانین تیم کارکنان همه ادمینا موظف به رعایت زبان هستند و کوچکترین بی احترامی باعث مجازات شما خواهند شد ، شمایی که حس بینایی قوی داری نمیدونی اینارو ؟

یه توهین دیگم تو همین پست کردی :)) 

به هر صورت من مدرکو به منیجر دادم و همین که چند روز پیش پست زدم نسبت به توهین شما و اکسپت نکردی رجکت کردی همین کافیه :))))))

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، laststorm گفته است :

دوست نسبتا محترم " بچه " به پلیر بگی توهین سطح پایینه _ 1 _+

شما نگفتی فحشت نکشم ، گفتی فوشه ........ نکشم بهت !

طبق قوانین تیم کارکنان همه ادمینا موظف به رعایت زبان هستند و کوچکترین بی احترامی باعث مجازات شما خواهند شد ، شمایی که حس بینایی قوی داری نمیدونی اینارو ؟

یه توهین دیگم تو همین پست کردی :)) 

به هر صورت من مدرکو به منیجر دادم و همین که چند روز پیش پست زدم نسبت به توهین شما و اکسپت نکردی رجکت کردی همین کافیه :))))))

از چه زمانی تاحالا واژه "بچه" توهین محسوب میشه؟

متسفانه بنده در اسکرین شات ها سه نقطه و سانسوری مشاهده نمیکنم!

بی احترامی ای هم نسبت به شما در بازی انجام نشده، فقط تهدید هست.

مجددا ذکر میکنم تهدید بازیکن توسط ادمین براش قانونی درنظر گرفته نشده و بلعکس اون فقط در قوانین ذکر شده.

دلیل رد شدن پست شما نیز به منیجر داده شده! اگر مدارک توهین رو دادید چرا مجدداً شکایت میکنید؟

+موفق باشید.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Shayan گفته است :

از چه زمانی تاحالا واژه "بچه" توهین محسوب میشه؟

متسفانه بنده در اسکرین شات ها سه نقطه و سانسوری مشاهده نمیکنم!

بی احترامی ای هم نسبت به شما در بازی انجام نشده، فقط تهدید هست.

مجددا ذکر میکنم تهدید بازیکن توسط ادمین براش قانونی درنظر گرفته نشده و بلعکس اون فقط در قوانین ذکر شده.

دلیل رد شدن پست شما نیز به منیجر داده شده! اگر مدارک توهین رو دادید چرا مجدداً شکایت میکنید؟

+موفق باشید.

دوست عزیز ادمین به پلیر بگه بچه توهینه قوانین تیم خودتون تیم استاف نوشته کوچیکترین بی احترامی هم ای وی داره اینو نمیدونی واقعن بعد این همه ادمینی لیدری که داشتی اقای Jugger  ! ؟
بزارید منیجر تصمیم بگیره در مورد این موضوع و خودتونو با این حرفا پروفسور نشون ندید.

در ضمن از شما 4 شکایت شده در کل تو فروم دوتاش پس گرفته شده یکیش هم رایدر کرده که مدرکش کامل بود از C-7 بودنش شما مجازات میشدی پس فک نکن خطاهات کمه به فکر اصلاحشون باش.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، laststorm گفته است :

دوست عزیز ادمین به پلیر بگه بچه توهینه قوانین تیم خودتون تیم استاف نوشته کوچیکترین بی احترامی هم ای وی داره اینو نمیدونی واقعن بعد این همه ادمینی لیدری که داشتی اقای Jugger  ! ؟
بزارید منیجر تصمیم بگیره در مورد این موضوع و خودتونو با این حرفا پروفسور نشون ندید.

در ضمن از شما 4 شکایت شده در کل تو فروم دوتاش پس گرفته شده یکیش هم رایدر کرده که مدرکش کامل بود از C-7 بودنش شما مجازات میشدی پس فک نکن خطاهات کمه به فکر اصلاحشون باش.

سابقه 3سال حضور بنده در تیم مدیریت گویای همه چیز هست! نیازی به خود پرفسور بینی مانند شما ندارم و فقط دارم باهاتون صحبت میکنم، متسفانه ژن انتقاد در شما خشکانده شده! 

اصلاحیات خطاهای من هم به هیچ وجه به شما مربوط نیست! شکایت رایدر هم اگه توان تجزیه و تحلیل داشته باشید و پاسخ منو بخونید قانع خواهید شد (که البته در این مورد برای شما صدق نمیکنه!)

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Shayan گفته است :

سابقه 3سال حضور بنده در تیم مدیریت گویای همه چیز هست! نیازی به خود پرفسور بینی مانند شما ندارم و فقط دارم باهاتون صحبت میکنم، متسفانه ژن انتقاد در شما خشکانده شده! 

اصلاحیات خطاهای من هم به هیچ وجه به شما مربوط نیست! شکایت رایدر هم اگه توان تجزیه و تحلیل داشته باشید و پاسخ منو بخونید قانع خواهید شد (که البته در این مورد برای شما صدق نمیکنه!)

دوست عزیز بنده حرفای شما در اون شکایتو خوندم منطقی صحبت کردید اما نظر شما مهم نیست نظر منیجر بوده که به دلیل ندادن مدرک شکایتو رد کرده مطمعن باش C-7 بود شکایتش قبول میشد.

بله سه سال هستید اما توهین خودتونو نمیبینید و قوانین استافو میزنید زیرش :))))

دوست محترم در قوانین استاف ذکر شده حق هیچ گونه بی احترامی ندارید و مجازات داره میخوای به هر کی بگو توهین محسوب میشه حرفت

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، laststorm گفته است :

دوست عزیز بنده حرفای شما در اون شکایتو خوندم منطقی صحبت کردید اما نظر شما مهم نیست نظر منیجر بوده که به دلیل ندادن مدرک شکایتو رد کرده مطمعن باش C-7 بود شکایتش قبول میشد.

بله سه سال هستید اما توهین خودتونو نمیبینید و قوانین استافو میزنید زیرش :))))

دوست محترم در قوانین استاف ذکر شده حق هیچ گونه بی احترامی ندارید و مجازات داره میخوای به هر کی بگو توهین محسوب میشه حرفت

اولاً، استف درست هست نه استاف!

دوماً، به این منظور بگیریم که قبول میشد، به شما چه ربطی داره؟!

سوماً، کلمه "فحش رو بهت میکشم" بار تهدیدی داره و توهین محسوب نمیشه!

چهارماً، درمورد کلمه "بچه": بیاید یک کمی زبان فارسی یاد بگیریم.

کودَک یا بچه به انسان خردسال (دختر و پسر) گفته می‌شود. برابر دیگر کودک در زبان فارسی واژه بچه می‌باشد.
واژه کودک از ریشه واژه پهلوی kuk به معنای کوتاه می‌باشد و با واژه‌های کوتاه و کوچک هم خانواده می‌باشد.

اون کلمه توهین آمیزی که در ذهن شما است، (بچه + کلمه ای دیگر)! مسلماً با کلمه "بچه" خالی برابر نیست و هیچگاه کلمه "بچه" توهین محسوب نمیشه!

یک سوال:

آیا پدری که فرزندش را "بچه" ام خطاب میکند، به او توهین کرده؟

افرادی که "بچه" دار میشوند، مصداق توهین آمیز دارند؟

"بچه" ها در کوچه بازی می کنند، توهین محسوب میشود؟

پنجماً، اگر باز هم در ذهن شما کلمه "بچه" بار توهین آمیز دارد - که ندارد!، به نظر شما چرا بنده (به قول شما به شما "توهین" - که در اصل "تهدید" است) کرده ام؟

اخلاق و رفتار اون لحظه شما گویای تمامی تعلیم و تربیت شما هست!

همه این ها بیش از 5بار به شما گفته شده، ولی باز هم در مقابل آن مقاومت می کنید، در صورت پاسخ مجدد بنده به شما پاسخی نخواهم داد و جواب بنده همین است!

- یا حق!

• دوست دارم که 3

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Shayan گفته است :

اولاً، استف درست هست نه استاف!

دوماً، به این منظور بگیریم که قبول میشد، به شما چه ربطی داره؟!

سوماً، کلمه "فحش رو بهت میکشم" بار تهدیدی داره و توهین محسوب نمیشه!

چهارماً، درمورد کلمه "بچه": بیاید یک کمی زبان فارسی یاد بگیریم.

کودَک یا بچه به انسان خردسال (دختر و پسر) گفته می‌شود. برابر دیگر کودک در زبان فارسی واژه بچه می‌باشد.
واژه کودک از ریشه واژه پهلوی kuk به معنای کوتاه می‌باشد و با واژه‌های کوتاه و کوچک هم خانواده می‌باشد.

اون کلمه توهین آمیزی که در ذهن شما است، (بچه + کلمه ای دیگر)! مسلماً با کلمه "بچه" خالی برابر نیست و هیچگاه کلمه "بچه" توهین محسوب نمیشه!

یک سوال:

آیا پدری که فرزندش را "بچه" ام خطاب میکند، به او توهین کرده؟

افرادی که "بچه" دار میشوند، مصداق توهین آمیز دارند؟

"بچه" ها در کوچه بازی می کنند، توهین محسوب میشود؟

پنجماً، اگر باز هم در ذهن شما کلمه "بچه" بار توهین آمیز دارد - که ندارد!، به نظر شما چرا بنده (به قول شما به شما "توهین" - که در اصل "تهدید" است) کرده ام؟

اخلاق و رفتار اون لحظه شما گویای تمامی تعلیم و تربیت شما هست!

همه این ها بیش از 5بار به شما گفته شده، ولی باز هم در مقابل آن مقاومت می کنید، در صورت پاسخ مجدد بنده به شما پاسخی نخواهم داد و جواب بنده همین است!

- یا حق!

شرط اولا ما رعایت ادب هست و در صحبت های خود از واژه های مناسب استفاده کنید. شما در همین پست دو سه تا توهین به من کردید که همشونو به منیجر خواهم داد در پیام خصوصی !

2- لحن داریم تا لحن دوست عزیز ، قوانین تیم به قول شما استف نوشته که ادمین هلپر و لیدر حق کوچیک ترین تهدید و بی احترامی و نداره و مجازات میشه ! 

3- اگر مدرک دارید که بنده در اون لحظه به شما توهین یا حرکتی کردم بگید ، بنده جلو دوستم جک یه rap4/ زدم که در عکس معلومه چه ربطی به شما داشت؟

4- بله لازم نیست جواب بدید اما بنده شکایتم از این نیست که توهین کردید شما بندرو به علت تهمت به ادمین دیروز بن دادید یعنی کسی که از ادمینی به علت چیت شکایت میکنه طرف میاد به دلیل تهمت به ادمین بنش بده ؟ بنده به حدس و گمان گفتم که مدارک ایشون و توهینشونو برای منیجر فرستادم و واقعا هم فرستادم دروغی ندارم که

5- بنده فاز شما دوست عزیزو درک نمیکنم بندرو به علت تهمت به ادمین بن میدید تهمت هم نبوده گفتم توهین کرده مدارکشو فرستادم و ازش شکایت کردم این کجاش تهمت حساب میشه ؟ هر نوع تهدیدی یا توهینی ای وی داره .

6-مثال های شما واقعا خنده دار هست ، خودتون میگید پدر - کوچه شما به گفته خودتون در کل کل به من گفتید فحشه نکشم بنده هم در پست قبل نگفتم که نقطه چین کردید میگید+ مگر من با شما شوخی دارم ؟ همچنین ذکر شده شوخی های احمقانه  ممنوع هست - توهین چه به شوخی چه به جدی ممنوع هست ،  اینارم تو قوانین نوشته درسته ؟ 

Foshe 

Nakesham Bache

اون خط اولش که نوشتید فوشه قصد شما یه چیز دیگه بوده وگرنه چرا اینو گفتید ؟ میتوانستید بگید فحش نکشمت که بازم ای وی داره.

@Shayan

در ضمن شما ادمین هستید این حرفارو ادمین به پلیر میزنه ؟ من موندم شما چطور وارد تیم استف و لیدری شده بودید 

+ در پناه حق

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، laststorm گفته است :

شرط اولا ما رعایت ادب هست و در صحبت های خود از واژه های مناسب استفاده کنید. شما در همین پست دو سه تا توهین به من کردید که همشونو به منیجر خواهم داد در پیام خصوصی !

2- لحن داریم تا لحن دوست عزیز ، قوانین تیم به قول شما استف نوشته که ادمین هلپر و لیدر حق کوچیک ترین تهدید و بی احترامی و نداره و مجازات میشه ! 

3- اگر مدرک دارید که بنده در اون لحظه به شما توهین یا حرکتی کردم بگید ، بنده جلو دوستم جک یه rap4/ زدم که در عکس معلومه چه ربطی به شما داشت؟

4- بله لازم نیست جواب بدید اما بنده شکایتم از این نیست که توهین کردید شما بندرو به علت تهمت به ادمین دیروز بن دادید یعنی کسی که از ادمینی به علت چیت شکایت میکنه طرف میاد به دلیل تهمت به ادمین بنش بده ؟ بنده به حدس و گمان گفتم که مدارک ایشون و توهینشونو برای منیجر فرستادم و واقعا هم فرستادم دروغی ندارم که

5- بنده فاز شما دوست عزیزو درک نمیکنم بندرو به علت تهمت به ادمین بن میدید تهمت هم نبوده گفتم توهین کرده مدارکشو فرستادم و ازش شکایت کردم این کجاش تهمت حساب میشه ؟ هر نوع تهدیدی یا توهینی ای وی داره .

6-مثال های شما واقعا خنده دار هست ، خودتون میگید پدر - کوچه شما به گفته خودتون در کل کل به من گفتید فحشه نکشم بنده هم در پست قبل نگفتم که نقطه چین کردید میگید+ مگر من با شما شوخی دارم ؟ همچنین ذکر شده شوخی های احمقانه  ممنوع هست - توهین چه به شوخی چه به جدی ممنوع هست ،  اینارم تو قوانین نوشته درسته ؟ 

Foshe 

Nakesham Bache

اون خط اولش که نوشتید فوشه قصد شما یه چیز دیگه بوده وگرنه چرا اینو گفتید ؟ میتوانستید بگید فحش نکشمت که بازم ای وی داره.

@Shayan

در ضمن شما ادمین هستید این حرفارو ادمین به پلیر میزنه ؟ من موندم شما چطور وارد تیم استف و لیدری شده بودید 

+ در پناه حق

با توجه به اینکه در پست قبل هم مقاومت شما در این قبال رو ذکر کردم و گفتم نسبت به ادعای شما پاسخی نخواهم داد، به موارد ابتدایی شما کاری ندارم.

نه توی قوانین و نه توی هیچ جلسه ای تهدید بازیکن توسط ادمین ممنوع نبوده و نشده! 

مورد سوم هم نمیخواد خودتونو به کوچه علی چپ بزنید، یا فراموشی دارید یا خودتونو به فراموشی میزنید که در دو حالت انشالله موفق باشید!

شما توی تاپیک شکایت یک ادمین دیگر ادعای توهین من به شمارو داشتید، نه توی یک شکایت جداگانه، پس در نتیجه شما به دلیل تهمت به ادمین محروم خواهید شد!

ورود من به تیم استف و لیدری هم به هیچ وجه مجدداً به شما مربوط نمیشه!

+موفق باشید :)

• دوست دارم که 4

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Shayan گفته است :

با توجه به اینکه در پست قبل هم مقاومت شما در این قبال رو ذکر کردم و گفتم نسبت به ادعای شما پاسخی نخواهم داد، به موارد ابتدایی شما کاری ندارم.

نه توی قوانین و نه توی هیچ جلسه ای تهدید بازیکن توسط ادمین ممنوع نبوده و نشده! 

مورد سوم هم نمیخواد خودتونو به کوچه علی چپ بزنید، یا فراموشی دارید یا خودتونو به فراموشی میزنید که در دو حالت انشالله موفق باشید!

شما توی تاپیک شکایت یک ادمین دیگر ادعای توهین من به شمارو داشتید، نه توی یک شکایت جداگانه، پس در نتیجه شما به دلیل تهمت به ادمین محروم خواهید شد!

ورود من به تیم استف و لیدری هم به هیچ وجه مجدداً به شما مربوط نمیشه!

+موفق باشید :)

تو اون پست من گفتم مدرک توهین شایانو دادم به منیجر تصمیم گیری کنه. بن اشتباه AV داره. Dont Forget Homie

اها یعنی هر چی خواستن ادمینا به پلیرا میگن پلیرم گل و بلبل !

این مورد عادیه یه شکایته دیگه از نسترن شده بود که گفته بود به پلیرا آدم باشید که تشبیه به حیوانه اما منیجر برخوردی نکرد این که سهله !

@mohamadTIGGER

@jak من با شما بودم rap/ رو یا با این دوست عزیز ؟ مدرکی دارید بدید شایان ندارید تهمت الکی نزنید !

لینک به دیدگاه

@Danial اگر شکایت های من ایرادی داره به من بگید خوشحال میشم ، دانیال خودتم میدونی که شکایتا من الکی نبوده تا حالا 6 7 تا کردم به جز دوتاش یکیشم اخطار لفظی بوده اکسپت شده پس بی مورد نیست که ادمین های شما توهین و تهدید میکنند منو به علت شکایت های بی مورد بن میشی !

من از هر کیم شکایت داشته باشم قبلش سه چهار بار شکایتو مطالعه میکنم و اگر واقعا کار طرف اشتباه بود شکایتو میزنم.

من میلاد یا مستر محمد نیستم که همینطور زرتو پرت بشینم شکایت کنم تمام شکایت های بنده با دلیل بوده و هیچ وقت بدون دلیل کاریو انجام نمیدم فک نمیکنم شکایت از ادمین هلپر و لیدر اشکالی داشته باشه وقتی طرف واقعا اشتباه کرده !

به شایان هم اخطار بدید از کلام های درست استفاده کنه ایشون در این شکایت به من سه چهار توهین کردند

+ در پناه حق

لینک به دیدگاه

با سلام

طبق مشورت های بنده با موسس جواب شکایت به شرح ذیل است:

• شما حتما کاری کردید که ادمین مورد نظر با شما چنین برخوردی کرده است 
  • کار ادمین مورد نظر صحیح بوده

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...