رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی دلیل - فرحان

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FaRHaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام بنده دمه هاوس ملیسا بودم و رفتم داخل اسلیپ زدم اومدم بیرون ملیسا /q کرد که فرحان گوتو میکنه میگه ایجاده مشکل میکنی و بن میده !!! شورشو در اورده چند ساعت پیشم فحش داد با گولد خودمو آن جیل کردم رسیدگی نمیکنید ؟؟؟ چندبار ایشون باید اشتباه کنند ؟

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_183.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا که رفتید sleep زدید؟ دروغ تا چه حد؟ بنده از همه ی کارهاتون فیلم و مدرک دارم و همرو تحویل Manager دادم!
دوما کی فحش دادم؟؟؟؟؟ میشه مدرکی چیزی ارائه بدید واسه این حرفتون؟ Ajail شدنتون هم واسه شکایتی هست که ازتون داخل Forum شده و این هم لینک و بنا به این قانون که:

نقل قول

اکانت هایی برای ساختن شکایت برای بازیکن ها و ایجاد مشکل برای همیشه از سرور محروم خواهند شد همچنین در اکانت اصلی هم تاثیر دارد.

کسی که با multi هم ایجاده مشکل کنه رو اکانت اصلی هم تأثیر داره!! شما که با اکانت اصلیتون این کار رو کردید!
در ضمن دلیل اینکه 500 دقیقه Ajail شدید هم بنا به این قانون هست که:

نقل قول

مجازات ها بر اساس شدت عمل افزایش می یابند.

یعنی حساب هم کنین شما باید بیشتر از 500 دقیقه Ajail می شدید.
در ضمن ما کاری رو بدون مدرک انجام نمی دیم! شما با کارهاتون برای یک Player دیگه ایجاده مشکل کردید!

• دوست دارم که 6

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما.

تشکر ویژه ای میکنم از ادمین @FaRHaN. شما به روش های گوناگون باعث به هم ریختن نظم سرور میشید و شدید!
که اکثر ادمین ها به خصوص @Mohammadreza @Microb @Shayan در جریان هستند! ریپورتهای زیادی از شما میرسه.

یک سوال: خسته نشدید از این همه شکایت بی مورد علیه دیگران؟ بهتر نیست تجدید نظر کنید در مورد نحوه بازی کردن خود؟

سعی کنید در شکایت های خودتون ادب رو هم رعایت کنید.

امیدوارم اگر آنبن شدید در نحوه بازی خود تجدید نظر کنید و سعی داشته باشید که تنها بازی خود را انجام بدید (+100 ارسال دارید! خیلی از لیدر ها هنوز به این درجه نرسیدند، واقعا چقدر شکایت؟)و سرتون تو کار خودتون باشه.

موفق باشید. یاحق

• دوست دارم که 6
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، laststorm گفته است :

رفتم داخل اسلیپ زدم اومدم بیرون ملیسا /q کرد

از اون مکالمه ای که با تلفنتون داشتین میشه عکس بزاری ؟ ثابت کن کاری نکردی فقط اسلیپ بودی :)

HamidReza.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MohammadMoltafet گفته است :

با سلام خدمت شما.

تشکر ویژه ای میکنم از ادمین @FaRHaN. شما به روش های گوناگون باعث به هم ریختن نظم سرور میشید و شدید!
که اکثر ادمین ها به خصوص @Mohammadreza @Microb @Shayan در جریان هستند! ریپورتهای زیادی از شما میرسه.

یک سوال: خسته نشدید از این همه شکایت بی مورد علیه دیگران؟ بهتر نیست تجدید نظر کنید در مورد نحوه بازی کردن خود؟

سعی کنید در شکایت های خودتون ادب رو هم رعایت کنید.

امیدوارم اگر آنبن شدید در نحوه بازی خود تجدید نظر کنید و سعی داشته باشید که تنها بازی خود را انجام بدید (+100 ارسال دارید! خیلی از لیدر ها هنوز به این درجه نرسیدند، واقعا چقدر شکایت؟)و سرتون تو کار خودتون باشه.

موفق باشید. یاحق

دوست عزیز اولا شما وقتی در شکایت ازتون اسم برده نشده دخالت نکنید و خودتونو کاسه داغ تر از آش نکنید تو هر موضوع !

نصفه شکایتا بنده تایید شده و طرف ای وی گرفته ، شما مشکلی داری ؟ من شکایتم از تورم پس گرفتم وگرنه تا الان ای وی میگرفتی دوست عزیز.

شایانو من خودم اسکرینشو دادم تو تلگرام به دانیال از توهیناش  !!! میکروبم مدرک توهینش هست و من با اقای متروپلکس هیچ گونه مشکلی ندارم جو ندید لطفا

اها بله ، کله سرور دیگه میدونند این موضوعو که !

در ضمن ، بنده از هر کی دلم بخواد میتوانم شکایت کنم ، اگر مدرکی دارید از من :) شکایت کنید :)

100 ارسال من یا بخش اعضا بوده یا درخواست عضویت ، به شمائم مربوط نمیشه ، پس لطفا در موضوعی که به شما ربط نداره دخالت نکنید

فک نمیکنم بنده با یه تماس الکی تو بازی بن شم اونم در خانه کسی که هیچ ادمینی نیست !

لینک به دیدگاه

بنده حرف جناب محمد ملتفت و فرحان رو تایید میکنم، شما دیشب موقع درگیریه ما با وانتد 6 وارد خونه شدید و به وانتد شلیک میکردید که بهونه ای برای شکایت از ما باشه [با دلیل کمک گرفتن از شهروند عادی].
گذشته از این موارد شما همین هفته با اکانت SpeedNeverـتون به من /sms های توهین/تهمت آمیز میدادید که ادمین MaTriS زحمت این مورد هم کشیدن!
شما اگه مشکلی داری چرا به خودمون نمیگی؟ ما که بلایی سرت نیاوردیم دوست عزیز :) جاتم تنگ نکردیم تو تیم استف/فکشن چون سطح و لولت به این حرفا نمیرسه!
یه تکونی به خودت بده مشکلتو با ما حل کن...

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، laststorm گفته است :

شایانو من خودم اسکرینشو دادم تو تلگرام به دانیال از توهیناش  !!! 

صرفا جهت پاسخ به این حرف شما!

شما به چه حق توی شکایت یک ادمین دیگه بنده رو Mention می کنید؟ بنده به شما توهینی کردم؟ خوشحال میشم خود بنده اسکرین شاتشو ببینم!

اسکرین شات به دانیال دادید که دادید، به چه دلیل اونو توی تاپیک مطرح میکنید؟

همچنین درمورد شکایت شما از ادمین @FaRHaN، بنده در اون لحظه شاهد عمل شما بودم. ایجاد مزاحمت ایجاد مزاحمته! ربطی به اینکه ادمین اونجا هست یا نیست نداره. یعنی اگه ادمین تو سرور نبود هرکاری خواستید میتونید بکنید؟

پ.ن: خیلی زود خوبی های ادمین هارو نسبت به خودتون فراموش می کنید!

با آرزوی شفاعت.

• دوست دارم که 7

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Shayan گفته است :

صرفا جهت پاسخ به این حرف شما!

شما به چه حق توی شکایت یک ادمین دیگه بنده رو Mention می کنید؟ بنده به شما توهینی کردم؟ خوشحال میشم خود بنده اسکرین شاتشو ببینم!

اسکرین شات به دانیال دادید که دادید، به چه دلیل اونو توی تاپیک مطرح میکنید؟

همچنین درمورد شکایت شما از ادمین @FaRHaN، بنده در اون لحظه شاهد عمل شما بودم. ایجاد مزاحمت ایجاد مزاحمته! ربطی به اینکه ادمین اونجا هست یا نیست نداره. یعنی اگه ادمین تو سرور نبود هرکاری خواستید میتونید بکنید؟

پ.ن: خیلی زود خوبی های ادمین هارو نسبت به خودتون فراموش می کنید!

با آرزوی شفاعت.

دوست عزیز و گرامی ، بنده هیچ وقت خوبی های ادمینو فراموش نمیکنم و اتفاقان دو برابرشو انجام میدم !!

اقای متروپلکسو اقای آرسنال واقعن تو بازی در لطف من خوبی کردند و من سعی دارم دو برابرشو براشون انجام بدم!

متروپلکسو که نگم چیکار کرده بهتره ولی اقای آرسنال باعث آن بن شدن من و بررسی فیلم من در زمان بنم شد و هیچ وقت نمیزنم زیرش ، شکایتم کردم پس گرفتم ازش و حل شده موضوع !!

شمارو یادم نمیاد خوبی کرده باشی ، بدیات بهتره خوبیاته  ، نمونش رو اسم نمیبرم ولی شمایی که میگی خوبی کرده جوابتم بشنو دوست عزیز

جناب میکروب هم خیلی کار ها در حق من کردند  و نمیزنم زیرش و مشکلات من تو بازیو همش ایشون رسیدگی میکنند اما بعضی ادمینا هم هستن که با کارایی که میکنن سعی دارن بقیرو بی دلیل بن بدند که همه میدونن اینو .

آره من چندتا نمونه میگم به عنوان حرف آخرم

فلان ادمین پری شب یکیو بن میده ، طرف میگه فیلم ندارم ایشون به دلیل چیت بن میده و وقتی دلیلشو جویا شدم میگه چیت 2000 تا گولد هست و نداشتن فیلم 800 تا گولد :))

این یک نمونش ، نمونه دیشب وقتی نازلی با مولتی خودش میاد رو بنده Dm  میکنه و فحش میده هیچی نشد جز یه میوت من باید پرم بن شم ؟

خودمم ان بن کردم و مشکلی نمیبینم تو این کار.

نازلی دیشب یه پست شکایت زده  و جالبه شکایت بنده هنوز اکسپت نشده و یک سین داره اما شکای ایشون برای 5 ساعت قبل تایید شده ، جالبه نه ؟

حرفای منم بخونید قضاوت کنید.

ایجاد مزاحمت برای پلیر ساده چه مجازاتی داره ؟ مزاحمتو اونی نمیکنه که بیست چهار ساعت رو ماشین ما دی ام میکنه بعد من که رفتم تو هاوسی که آن لوکه شدم گناه کار ؟

بنده هم در اون موقع به میکروب زنگ زدم و همش الکی بود تماس بنده تو چت لوگ سرور موجوده

با تشکر . 

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، laststorm گفته است :

در ضمن ، بنده از هر کی دلم بخواد میتوانم شکایت کنم ، اگر مدرکی دارید از من :) شکایت کنید :)

راجع به این حرفتون! خود این کارتون بنا به این قانون:

نقل قول

اکانت هایی برای ساختن شکایت برای بازیکن ها و ایجاد مشکل برای همیشه از سرور محروم خواهند شد همچنین در اکانت اصلی هم تاثیر دارد.

مجازات و محرومیت داره! این که بیوفتید دنبال مدرک و این که الکی report می دید که سوتی بگیرید از ادمین ها! 

• دوست دارم که 4

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

به نام حضرت دوست که هرچی داریم از اوست!
دوتا سوال ذهن منو مشغول کرده اقای @laststorm که اصلا من چرا باید به شما توهین کنم؟ 
من هیج وقت نمیام زحمتامو برای فحش دادن به شما هدر بدم! 
مدرک توهین دارید از من؟ چه توهینی؟ O.o من هیچ وقت نمیام 3 ماه زحمتمو باری یک فحش خراب کنم! کم تر کسی پیدا میشه این کارو کنه!
میتونید شکایت کنید اگه توهینی باشه!
با ارزوی نحوه ی عوض شدن بازی شما، شکایت را به مدیریت واگذاز میکنم!
در پناه حق، سر پناه هم!

ویرایش شده توسط Microb
  • دوست دارم که 8
لینک به دیدگاه

حرف های شما هم در call موجوده! شما هم می تونین از DM از فحاشی شکایت کنین!
در ضمن این دلیل نمیشه، شما کلا درگیره جمع آوری مدارک و شکایت از Player و Staff هستید و خیلی هم جالبه به بنده زنگ می زنین میگید چون باعث شدی FW بگیرم باهات دشمن شدم!!  کسی هم که میخواد این کارهارو انجام بده و در بازی کردن  بقیه مشکل ایجاد کنه طبق قوانین تعیین شده باید برای همیشه از سرور 
محروم بشه!
تصمیمات رو می سپریم به Manager! 
به قول بقیه دوستان امیدوارم نحوه ی بازی کردنتون عوض بشه.

ویرایش شده توسط FaRHaN
  • دوست دارم که 3

Yσυя νєιηѕ ЯυN ΣмρTч

ƓυƝƓσƊ#
FaRHaN.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، laststorm گفته است :

دوست عزیز اولا شما وقتی در شکایت ازتون اسم برده نشده دخالت نکنید و خودتونو کاسه داغ تر از آش نکنید تو هر موضوع !

نصفه شکایتا بنده تایید شده و طرف ای وی گرفته ، شما مشکلی داری ؟ من شکایتم از تورم پس گرفتم وگرنه تا الان ای وی میگرفتی دوست عزیز.

شایانو من خودم اسکرینشو دادم تو تلگرام به دانیال از توهیناش  !!! میکروبم مدرک توهینش هست و من با اقای متروپلکس هیچ گونه مشکلی ندارم جو ندید لطفا

اها بله ، کله سرور دیگه میدونند این موضوعو که !

100 ارسال من یا بخش اعضا بوده یا درخواست عضویت ، به شمائم مربوط نمیشه ، پس لطفا در موضوعی که به شما ربط نداره دخالت نکنید

فک نمیکنم بنده با یه تماس الکی تو بازی بن شم اونم در خانه کسی که هیچ ادمینی نیست !

شما در مقامی نیستی که تعیین نمیکنی من دفاع کنم یا شهادت بدم یا خیر.
مگه من گفتم شکایتتون رو پس بگیرید که الان میگید؟ شکایت های بی مورد شک نکنید رد خواهد شد!

فکر نمیکنم من گفته باشم شما با ادمین @Mohammadreza مشکل داشته باشید که همچین حرفی میزنید! عرض کردم سه نفری که نام بردم به اضافه فرحان و خودم شاهد حرکات شما بودیم در درازمدت!
در صورت عدم رعایت ادب در ارسال های بعدی به شدت با شما برخورد خواهد شد! (محض اطلاع)
اینکه ادمین رو در خانه ندیدید هم قرار بر این نیست که شما حتما ادمین رو ببینید!

از اسپم خودداری کن دوست عزیز!
یاحق

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، FaRHaN گفته است :

حرف های شما هم در call موجوده! شما هم می تونین از DM از فحاشی شکایت کنین!
در ضمن این دلیل نمیشه، شما کلا درگیره جمع آوری مدارک و شکایت از Player و Staff هستید و خیلی هم جالبه به بنده زنگ می زنین میگید چون باعث شدی FW بگیرم باهات دشمن شدم!!  کسی هم که میخواد این کارهارو انجام بده و در بازی کردن  بقیه مشکل ایجاد کنه طبق قوانین تعیین شده باید برای همیشه از سرور 
محروم بشه!
تصمیمات رو می سپریم به Manager! 
به قول بقیه دوستان امیدوارم نحوه ی بازی کردنتون عوض بشه.

به قول خودتون وقتی sp/ هستید رو یکی طرفین هم میاد تماسش :))))) خیلی جالبه نه ؟ چون بنده الکی کال میدادم :))

بنده نگفتم دشمن شدم ، مدرک بدید بعد صحبت کنید چون من از تمام کارهایم مدرک دارم عزیزم

من گفتم اگر مشکلیم باهات دارم سر اون فکشن وارنیه که باعث شدی الکی بگیرم ، میزنی زیرش ؟ @Ali چت لوگ سرورو چک کن ببین من همچین حرفی نزدم منو برای همیشه بن کن. یا Taligh کن فرقی نمیکنه .

در مورد اون دوست عزیزمونم شما در درجه ای نیستی که بخوای با پلیر برخورد کنی @MohammadMoltafet  و کسی که ادمینه لول 10 داره وظیفه این کارو داره !

شکایت های الکی محرومیت به همراه دارد ، شکایتا من 5 تا بوده 4 تاش اکسپت شده یکیشم پس گرفتم مشکلی نمیبینم منیجر خودش رسیدگی میکنه

@Danial

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه

با سلام.

من فقط میخواستم یه چیزی بگم که ایشون واقعا نظم سرور رو به هم ریختن! همین چند روز قبل ما /Rob زدیم و ایشون ماشین ما رو ترکوندند تا به مقصد نرسیم علاوه بر اون با ما وارد House برا FTP شدن و وقتی که یک عضو گارد وارد خانه شد ایشون ما رو کنار عضو گارد Kill دادن تا ما وارد Jaill شویم! لطفا رسیدگی کنید علاوه بر Admin ها خیلی از بازیکنان بخاطره کار های کودکانه ایشون به مشکل برخوردند! و تقریبا با همه مشکل دارن ایشون!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

تمامیه پاسخ ها بررسی شد. طبق عدله های موجود کار ادمین مورد نظر صحیح بوده. ( شما به دلیل Dm و توهین و ایجاد مشکل محروم خواهید شد )  ( کسانی که ازشان درخواست پاسخ و شهادت نکردند جوابی دادند اخطار لفظی دریافت میکنید در صورت تکرار برخورد لازم صورت خواهند پذیرفت و فقط کسانی حق ارسال پاسخ را دارا خواهند بود که از آنها درخواست شده باشد. ) 

بسته شد.

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...