رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تست نگرفتن و بی توجهی | iDarkLife

UnSolved

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: matin_Akb.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iDarkLife.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سلام بنده پست برای عضویت در دسته متوسطیه TMF رو گذاشتم و صبر کردم تا لیدر به من زنگ بزنه و از من تست بگیره حی صبر کردم و صبر کردم .... بعد از 6 روز دیدم کسی اصلا به من زنگ نمیزنه {چون اگه مدت زمانه پست به 7 روز میرسید پست باطل میشد} خودم یک بار به لیدر زنگ زدم و لیدر جواب نداد و دیگه زنگ نزدم ... بعدا که داشتم رد میشدم لیدر رو دیدم ازش پرسیدم که چرا به من زنگ نمیزنید گفتش چرا اومدی پیشه من چون اومدی پیش ام پستتو رد میکنم برو دوباره پست بزار در حالیکه من شانسی دیدمش و اگر بهش چیزی نمیگفتم پستم باطل میشد و باز هم میگفت مدت زمانه پست به 7 روز رسیده برو دوباره پست بزار .

لطفا رسیدگی کنید چون من 7 روزه منتظرم که برم  TMF  

• مدارک (فیلم یا عکس): 

udl6.png

در ضمن زنگ زدن و شانسی دیدنه لیدر TMF تویه یک روز اتفاق افتاد و من اگر زنگ نمیزدم مدت زمانه پستم به ۷ روز میرسید و باز هم پستم باطل میشد و ازم تست نمیگرفت یعنی چه زنگ میزدم چه زنگ نمیزدم به حالم فرقی نداشت که این موضوع‌ برمیگرده به (بی توجهی لیدر به پسته من)

𝓓𝓸 𝔀𝓱𝓪𝓽𝓮𝓿𝓮𝓻 𝔂𝓸𝓾 𝔀𝓪𝓷𝓽 𝓷𝓸 𝓶𝓪𝓽𝓽𝓮𝓻 𝔀𝓱𝓪𝓽 𝓹𝓮𝓸𝓹𝓵𝓮 𝓼𝓪𝔂

892d10_24e72209-24a13614-24AdmBoT-Cover-

UnSolved.png

892d10_24e72209-24a13614-24AdmBoT-Cover-

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@matinAkb شکایت شما درحال بررسی است...

? 

Ebi.png

⚠️⚠️

ـــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ـ۸ـہـ۸ـــہـ۸ـــ.???????????ـــ۸ـہـ۸ـــہـ۸ــــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ــ

لینک به دیدگاه

@matinAkb شکایت شما رد شد، لیدر و ساب لیدر بار ها با شما تماس گرفتند اما پاسخگو نبودید و موبایل شما خاموش بوده است و همین امر سبب عقب افتادن نوبت شما شده است.

لیدر مربوطه به زودی از شما تست خواهد گرفت.

+ بسته شد.

? 

Ebi.png

⚠️⚠️

ـــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ـ۸ـہـ۸ـــہـ۸ـــ.???????????ـــ۸ـہـ۸ـــہـ۸ــــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ــ

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...