رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

انجمن حمایت از حقوق پلیر ها غیر از هاستر ها

Nate

ارسال‌های توصیه شده

@Ali

مشکل فقط تداوم Abuse هست لطفا قوانین رو بروزرسانی بکنید و برای تکرار Abuse و سوء استفاده برای بار دوم سوم و ... مجازات سنگینی بزارید

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Ali شما برای SetHP و SetArmour و Unjail و Clear Wanted یه مدتی رو تحت عنوان CoolDown بزاری خیلی از مشکلات حل میشه.

درسته از کاپ بازنشسته شدم ولی توی این مدت به چشم خودم دیدم که کاپ ها دارن عذاب میکشن سر این کارها سر اینکه میری توی بانک HP کم میکنی و تا میخوای بیای بانک توی چتت وارن SetHP افراد دخیل در FTP رو میبینی (این مال وقتیه که ادمین بودم) اینکه طرف در HQ کمپ میکنه و هی میکشتت و مدام Clear Wanted میکنه وقتی Under Attack هستش SetHP میکنه افراد وانتد دارو TP میکنه و هزار قلم خلاف دیگه.

#پلیس_بودن_جرم_نیست

• دوست دارم که 2

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

بفرما اینم یه نمونه دیگه از شاهکاره هاسترا...

رفتیم راب بعد اومدن هرچی هواپیما ماوریک اینا بودن رو قفل کردن که نشه سوارش شد.

خب الان اینجا باید چی بگه اخه؟

لااقل چندتا از این cmd هارو از هاسترا بگیرین بخدا خسته شدیم دیگه...

ag-sa-0016_m63l.jpg

• چی چی 1

GodWorld.png

&

WilsoN_RGR.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، WilsonRGR گفته است:

بفرما اینم یه نمونه دیگه از شاهکاره هاسترا...

رفتیم راب بعد اومدن هرچی هواپیما ماوریک اینا بودن رو قفل کردن که نشه سوارش شد.

خب الان اینجا باید چی بگه اخه؟

لااقل چندتا از این cmd هارو از هاسترا بگیرین بخدا خسته شدیم دیگه...

ag-sa-0016_m63l.jpg

داش حرص نخور صبور باش این تاپیک برا همین مشکلاته

انشالله همش حل میشه دیگه از شره این داستانا خلاص میشیم

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و احترام فراوان:

در 17 ساعت قبل، iSalaR گفته است:

دادا اصلا هیچ تلگرام رو چک نمیکنید که اگه با امروز حساب کنیم دقیقا میشه 2 ماه و 13 روز هس پی ام دادم به  AGTEA@  اصلا سین هم نکردید چه برسه به جواب ...

باتوجه به حجم زساد پیام های دریافتی از سوی بازیکنان باعث ایجاد ترافیکی سنگین شده و پاسخگویی به سوالات شما با تاخیر رو به رو می شود.

در 17 ساعت قبل، iSalaR گفته است:

بر فرض مثال چرا باید یه هاستر یکی رو الکی کیل بده بعد وقتی caII میدیم cIear کنه ... اگر  این ایجاد مزاحمت نیس پس اسمشو چی میزارید؟؟؟؟ 

برای بر طرف کردن این مشکل پیشنهاد هایی برای موسس سرور داده شده است و منتظر بروزرسانی های آینده هستیم.

در 18 ساعت قبل، HurtHeart گفته است:

سلام، شما درست میگید اما اگر لطف کنید و یه نگاهی به قسمت شکایات > ادمین بندازید و میبینید از هاستر ها خیلیا ناراضین و اون موقعی که من شکایت کردم مدارک هم دادم نفهمیدم شکایتم رد شد یا تایید شد 

به تمامی شکایت های شما چه در پیام شخصی و چه در تاپیک شکایت از ادمین ها رسیدگی می شود.

همچنین در نظر داشته باشید که اگر در پیام شخصی شکایتی داشته باشید حتما بررسی می شود ولی به دلیل حجم پیام ها احتمال اعلام نتیجه به شما کم می شود.

در 19 ساعت قبل، LearninG گفته است:

این مشکل برمیگرده به مدیریت سرور,کسی که مدیریت سرور دستشه حداقل باید روزی 3 ساعت انلاین باشه که از وضعیت سرور خودش با خبر باشه؟ الان شما برو از Ali قوانین سرور خودش رو بپرسین ببینین بلده؟

مثل این میمونه که من شرکت بزنم فقط مدیریت رو بسپارم دست یکی دیگه خودم برم پی عشقوحال...

عملا در دنیای واقعی احداث کننده ی شرکت دخالتی در امور اداری شرکت خود ندارد و مربوط به تیم کارکنان آن شرکت (مدیر، مدیر عامل، عوامل اجرایی، کارمندان و ...) می باشد.

در مجموعه ای بازی می کنیم که همواره نیاز به بروز رسانی هایی برای جذابیت و زیباتر شدند بازی نیاز داره و موسس سرور در این راستا فعالیت دارند برای همین دلیل فعالیت موسس در داخل مجموعه کم خواهد بود.

در 16 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

نبود عواقب سنگین باعث و بانی این مسائل هست

در شکایت های اولیه شما به به هاستر فقط یک اخطار داده می شود ولی در صورت تکرار بیشترین سختگیری ها برای هاستر مربوطه در نظر گرفته می شود.

سخن آخر:

سعی ما در این مجموعه فراهم کردن مکانی عالی و بدون هیچ دغدغه ای برای بازیکنان است و تمامی تیم کارکنان در این راستا بهترین سعی و تلاش خود را انجام می دهند.

متصفانه بعضی از مشکلات از قبیل مواردی که در این تاپیک اشاره شده است وجود دارد و سعی ما این است که تمامی مشکلات را به نحو احسنت بر طرف کنیم.

همچنین دقت داشته باشید که تفاوتی بین بازیکن عاددی، هاستر های و عوامل اجرایی وجود ندارد و هر بازیکنی که از دایره قوانین خارج شود طبق قوانین بر خورد خواهد شد.

در مورد آزار و اذیت هاستر ها باید اعلام کنم که در صورت ایجاد چنین مشکلاتی با بنده و یا @Meli در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، SFC گفته است:

در شکایت های اولیه شما به به هاستر فقط یک اخطار داده می شود ولی در صورت تکرار بیشترین سختگیری ها برای هاستر مربوطه در نظر گرفته می شود.

مشکل همینه دیگه

فقط شکایت اول باید در حد تذکر و اخطار باشه

دیگه دوم سوم چهارم و ... نشون میده کاملا عمدی و از قصد دارن به بازیکنان ضربه میزنن

باید قوانین اصلاح بشن و با قاطعیت بنویسید که 

در صورت تکرار هردفعه 1 Days بیشتر کم میشه

اگه یادتون باشه من حدود ۱۰ شکایت از Holiter کردم که هربار 1 Days کم کردید و از شکایت های آخر شروع کردید هردفعه 2 Days کم کردن 

لطفا قانون تشدید مجازات رو اضافه کنید

بار اول 1 Day کم بشه بار دوم 2 بار سوم 3 و به همین صورت ادامه پیدا کنه

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، SFC گفته است:

با سلام و احترام فراوان:

باتوجه به حجم زساد پیام های دریافتی از سوی بازیکنان باعث ایجاد ترافیکی سنگین شده و پاسخگویی به سوالات شما با تاخیر رو به رو می شود.

برای بر طرف کردن این مشکل پیشنهاد هایی برای موسس سرور داده شده است و منتظر بروزرسانی های آینده هستیم.

به تمامی شکایت های شما چه در پیام شخصی و چه در تاپیک شکایت از ادمین ها رسیدگی می شود.

همچنین در نظر داشته باشید که اگر در پیام شخصی شکایتی داشته باشید حتما بررسی می شود ولی به دلیل حجم پیام ها احتمال اعلام نتیجه به شما کم می شود.

عملا در دنیای واقعی احداث کننده ی شرکت دخالتی در امور اداری شرکت خود ندارد و مربوط به تیم کارکنان آن شرکت (مدیر، مدیر عامل، عوامل اجرایی، کارمندان و ...) می باشد.

در مجموعه ای بازی می کنیم که همواره نیاز به بروز رسانی هایی برای جذابیت و زیباتر شدند بازی نیاز داره و موسس سرور در این راستا فعالیت دارند برای همین دلیل فعالیت موسس در داخل مجموعه کم خواهد بود.

سخن آخر:

سعی ما در این مجموعه فراهم کردن مکانی عالی و بدون هیچ دغدغه ای برای بازیکنان است و تمامی تیم کارکنان در این راستا بهترین سعی و تلاش خود را انجام می دهند.

متصفانه بعضی از مشکلات از قبیل مواردی که در این تاپیک اشاره شده است وجود دارد و سعی ما این است که تمامی مشکلات را به نحو احسنت بر طرف کنیم.

همچنین دقت داشته باشید که تفاوتی بین بازیکن عاددی، هاستر های و عوامل اجرایی وجود ندارد و هر بازیکنی که از دایره قوانین خارج شود طبق قوانین بر خورد خواهد شد.

در مورد آزار و اذیت هاستر ها باید اعلام کنم که در صورت ایجاد چنین مشکلاتی با بنده و یا @Meli در ارتباط باشید.

پیروز و سربلند باشید.

برا همینه ما صدامون در اومده که چرا هاستر باید انقدر مجازاتش کم باشه؟
درسته مدیریت این همه چیز سخته اما اگر قوانین رو تغییر بدید و مجازات هاستری رو شدید تر و سنگین تر بزارید هاستر ها دیگه نمیتونن کاره خلافی انجام بدن

بالاخره باید یه اپدیتی توی قوانین ایجاد بشه یا نه؟

چیزی که ما دیدیم از هاستر ها، هر چقدرم که مجازات بشن بازم همون کار رو بدتر انجام میدن چون میگن با خودشون مجازاتش نهایت 1 یا 2 Days عه، یا اخطار لفظی میدن دموت نمیدن

خیلیا اینجوری با خودشون فکر میکنن و برا همین فتنه ای بپا شده توی سرور، من اینارو گفتم بلکه یکم تغییرات توی قوانین و سختگیریه بیشتری توی این موارد داشته باشید

باتشکر

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، iSalaR گفته است:

|:

لینک به دیدگاه

چن تا cmd  ازشون بگیرن اوکیه.

ولی بعضی از هاسترا اذیت میکنن همشون نه.

سلامتی اون پدری ک 

ساقی نبود اما هر روز عرق ریختو

ما خوردیم هی پیر تر شد و ما مردیم.!

لینک به دیدگاه

• مؤسس

افزایش قیمت هاستر سطح 1 از 61k (که 750 هزار تومان است) به 130k (که 1 میلیون و 500 هزار تومان است) (بقیه سطوح هم افزایش قیمت بسیاری داشتند)

این افزایش قیمت موجب کمتر شدن هاستر ها و مراقبت بیشتر از Days هایشان می شود. همچنین در صورتی که یک هاستر بیش از اندازه تخلف داشته باشد و موجب به هم زدن سرور شود هیچ وقت هاستر نخواهد شد.

این در اصل افزایش مجازات می باشد و امیدواریم پس از این افزایش قیمت شکایات کمتری از هاستر ها مشاهده کنیم، در صورتی که باز هم مشکلات زیاد بود باز هم افزایش قیمت خواهیم داشت و در صورتی که باز هم بعد از افزایش قیمت این مشکل ادامه داشت به کسی هاستر فروخته نخواهد شد و هاستری حذف می شود.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Ali گفته است:

افزایش قیمت هاستر سطح 1 از 61k (که 750 هزار تومان است) به 130k (که 1 میلیون و 500 هزار تومان است) (بقیه سطوح هم افزایش قیمت بسیاری داشتند)

با بروزرسانی قوانین هم میتونستید این مشکل رو حل بکنید

شما فرمودید که معمولا در شکایت های اول کم مجازات میکنیم و بعدش زیاد 

همچین چیزی حقیقت نداره و بستگی به سلیقه ی مدیریت در اون بازه ی زمانی داره

باید قاطعانه قانون تشدید مجازات اضافه بشه:

بار اول بار دوم بار سوم و ...

اینم اضافه کنم که از یک هاستر ده تا شکایت کردم حدود 7 تای اول رو 1 Day کم کرد بقیش 2 Days!

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 10 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

با بروزرسانی قوانین هم میتونستید این مشکل رو حل بکنید

شما فرمودید که معمولا در شکایت های اول کم مجازات میکنیم و بعدش زیاد 

همچین چیزی حقیقت نداره و بستگی به سلیقه ی مدیریت در اون بازه ی زمانی داره

باید قاطعانه قانون تشدید مجازات اضافه بشه:

بار اول بار دوم بار سوم و ...

اینم اضافه کنم که از یک هاستر ده تا شکایت کردم حدود 7 تای اول رو 1 Day کم کرد بقیش 2 Days!

@Meli

لطفاً قوانین جهت بیشتر شدن مجازات در صورت تکرار خطا اضافه و اجرا شود و با هاستر ها جدی تر برخورد شود.

• مرسی 2

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، Ali گفته است:

لطفاً قوانین جهت بیشتر شدن مجازات در صورت تکرار خطا اضافه و اجرا شود و با هاستر ها جدی تر برخورد شود.

با سلام، تغییراتی در قوانین هاستر خواهیم داشت...

در 53 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

ما بر اساس شدت سواستفاده و تعداد اشتباهات تکراری مجازات میکنیم.

درمورد شکایاتی که از هاستر مدنظرتون صورت گرفته ما در مجموع 22 Days بابت مشکلاتی که برای پلیس ها به بار می آوردند کم کردیم در نهایت هاستر مورد نظرتان تنها 8 روز از زمان هاستری خودشان استفاده کردند.

پیش از اینکه قضاوتی صورت بگیره بهتر هست که تحقیقات کامل درمورد یک ماجرا صورت بگیرد.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

کاملا موافقم و خوبه که بعد از مدت ها اعمال شده این موضوع.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Meli گفته است:

پیش از اینکه قضاوتی صورت بگیره بهتر هست که تحقیقات کامل درمورد یک ماجرا صورت بگیرد.

کسیو قضاوت نکردم 

فقط میگم تا زمانی که قانون تشدید مجازات اضافه و اجبار نشه این مشکل حل نمیشه

مجبور شدیم بیش از ۲۰ بار شکایت کنیم و اذیت بشیم و با کلی جیغ و داد و دعوا و تاپیک تو انتقادات و ... اون هاسترو دیموت کنیم در حالی که اگر قانون تشدید مجازات بود فقط با ۵ شکایت قبول شده هاستریش نصف میشد

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali گفته است:

این افزایش قیمت موجب کمتر شدن هاستر ها و مراقبت بیشتر از Days هایشان می شود. همچنین در صورتی که یک هاستر بیش از اندازه تخلف داشته باشد و موجب به هم زدن سرور شود هیچ وقت هاستر نخواهد شد.

این در اصل افزایش مجازات می باشد و امیدواریم پس از این افزایش قیمت شکایات کمتری از هاستر ها مشاهده کنیم، در صورتی که باز هم مشکلات زیاد بود باز هم افزایش قیمت خواهیم داشت و در صورتی که باز هم بعد از افزایش قیمت این مشکل ادامه داشت به کسی هاستر فروخته نخواهد شد و هاستری حذف می شود.

مرسی بابت پیگیری.

نمیدونستم به اینجا ها بکشه و یا اصلا کسی میاد تاپیکه منو ریپلای کنه یا نه 

که خوشبختانه مشکلات هاستری هم داره کم کم حل میشه با لطف بقیه بچه ها و شما 

ممنون از همه که هوای همدیگر رو داشتین

@ZombieRanger  داش خودتو حرص نده سره اینکه وانتد رو زده و یا هر دلیلی

امروز قیمتش رفته بالا صبوری کن اگه باز هم اینجوری کرد یا ابیوز کرد خودم هم شروع میکنم و باهات همکاری میکنم که مجازاتش سنگین تر شه 

هوای منو داشتین توی این تاپیک منم دارم، و برام هم مهم نیست چه اتفاقی واسم بیوفته فقط شره این کسایی که الکی دارن ابیوز میکنن و موجب ازار و اذیته بقیه میشن رو کم کنیم

بازم میگم هاستری میخرن برا خودشون میخرن نه اذیت کنن 

• مرسی 1

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Ali گفته است:

بالا بردن قیمت هاستری زیاد عاقلانه نیست چون که باعث میشه کمتر پلیری سمت هاستری بیاد بنظرم باید قوانین جدی تری گذاشته شه طبق صحبت های @ZombieRanger

الان شما نگاه کن قیمت هاستر 2 شده 155‌کا گلد دیگه نمیاد پلیر 155کا گلد جمع کنه حتی پولدار ترین پلیر 

قیمتش به شدت بالا رفته طوری که کمتر کسی میتونه هاستری بخره 

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

خانم منیجر @Meli 

درحالی که هاستر Holiter بعد از اینکه هاستریشون تمام شد باز هم به کارخرابیشون با استفاده از قابلیت های باقی مانده از زمان هاستری (ML/) ادامه دادن و ممبر Milad.ME رو از اداره پلیس با FP80 خارج کردن طبق قوانین باهاشون رفتار نشد:

نقل قول

در صورتی که در روز های آخر از دستورات خود سوء استفاده کنید و Days به اندازه کافی برای کم کردن نباشد Permanent Ban و در شرایط خاص Taligh خواهید شد.

holiter_fp80_gm9g.jpg

http://agsa.arsacia.ir/players/faction/Milad.ME

@SFC @Ali @2Eagle

ویرایش شده توسط ZombieRanger
  • دوست دارم که 2

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

آقا اصن شما ببین توی تاپیک هاستری زده شما هزینه هاستینگ سرور رو میدی و برای قدردانی ادمین میشی و با داشتن 40 DIS با درجه Helpers Supervisor به تیم هلپری میرین.

از شما داره قدردانی میشه که همچین CMD هارو دارین شماها که قرار نیست با این CMD ها بگیرین FTP های زجر آور بکنین یه کسی که Contract هست رو Setvw/ کنین و افراد W دار رو TP یا SetHP کنین و هزاران قلم خلاف دیگه الانم قیمت اومده بالا که با خودتون نگین بله Abuse میکنم یکی دو تا دیز هاستری به جایی نمیخوره و فلان و به گفته خود @SFC و @Ali در صورت تداوم Abuse دیز بیشتری کم میشه خب افزایش قیمت قدم خوبی بود و اینکه در صورت تداوم مجازات سنگین تر میشه باعث ترس در هاستر ها شده و شاهد Abuse های کمتری هستیم.

درسته یکی از منابع بزرگ DIS من قطع شد ولی آرامش بازیکنا از DIS و رنک آپ من خیلی مهم تره.

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

اقا من واقعا فکر میکردم که دیگه ابیوز های اینا تمومه

من دیگه واقعا خسته شدم

طرف هاستره هر کار میخواد میکنه، وارن میده، ست اچ پی میکنه، تلپورت میده و هرکاری که بگین میکنه

بعد الان دیدم این بنده خدا الکی وارن گرفته

حالا دلیلش هرچی بوده

نباید این دستورات از روی هاستر ها برداشته بشه؟

شما رسما دارین ادمینی میدین طرف که مدیریت کنه سرور رو (مثلا)!!

اگر میخواین سرور رو پیشرفت بدین

این چیزارو از سره راه بردارین که جلوی همه رو گرفتن فقط بقیه رو عصبی میکنن و این عصبانی بودن موجبه کم شدن میشه نه بیشتر شدنه پلیر

هرچقدر هم قابلیت جدید اضافه کنین یا میلیون ها خط کد صرف سرور کنین، تا این مشکل حل نشه هیچ چیزی درست نمیشه، تازه پلیر کم میشه

من بخاطر خودم نمیگم، بخاطر بقیه میگم (اینو 20 بار گفتم)

مدیران سرور @Ali  & @Meli  به این تاپیک نگاهی بندازین که: چرا باید یه لیدر اخطار بگیره؟ اونم توسط هاستر، حالا هر دلیلی میخواد داشته باشه، ادمین ها بزور خودشون رو میرسونن بعد هاستر با چند تا اسکناس بی ارزش بیاد این کارو بکنه؟

این انصاف نیست

منم بودم فشار میخوردم که چرا باید اینجوری بشه

کله سرور اعتراض دارن که چرا باید اینجوری بشه؟

نیاز نیست مبلغ رو زیاد کنین، دستورات رو کم کنین و قوانین هاستری رو زیاد کنین تا طرف نتونه کار خلافی بکنه.

من کاره ای نیستم که بیام بگم قوانین حذف و ادیت کنین ولی خودتون هم میبینید که همه ناراضین 

بازم میگم من کاره ای نیستم اما قیمت رو بردین بالا که تغییری ایجاد شه!

باید یه کاری جز بالا بردن قیمت انجام بدید که طرف دلش برای پولی که داره میده بسوزه بگه من این همه پول دادم نمیخوام دو روزه دموت شم!

لطفا پیگیر باشین، هر کسی که تو این تاپیک چیزی ارسال کرده یعنی ناراضیه از این وضع

ویرایش شده توسط HurtHeart

.Never Surrender

Nate.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

برای اینکه تغییرات جدید اعمال شود و به نتیجه برسد باید 2 الی 3 ماه صبر کنید. در صورتی که بعد از این مدت باز هم مشکلات زیاد بود تاپیک جدید بزنید و تگ کنید.

در صورتی که هاستر هر قانونی رو رعایت نکرد ازش شکایت بکنید و در صورتی که به درستی شکایت نشد از پاسخگو هم شکایت بکنید.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...