رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سوء استفاده از ادمینی - MetroPlex

SGM

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %5B_SiNa_%5D.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MetroPlex.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: UbiRockm.habibi.png

• توضیحات: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدریت محترم سرور و انجمن

بنده بعد از Rob ای که در تاریخ 31 جولای مطابق با 9 مرداد یعنی روز دوشنبه زدم از تبر اندازی خود فیلمی تهیه کردک و در این فیلم مشاهده کردم که اقای metroplex از قدرت ادمینی خودشون برای کشتن ما استفاده کردند در فیلم کاملا مشخصه اتفاقی ک افتاده.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8302196176/wmplayer_2017_07_31_08_19_16_967.avi.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم

در فیلم مربوطه کاملا معلومه که من رو کسی نه goto کردم نه use cmd ، اگه خود کسی که شکایت کرده خوب نگا کنه میبینه با همون hp اونور تر افتادم رو زمین ، داشتم به طرف heli میرفتم که یک دفعه افتادم تو باگ و اونور تر ظاهر شدم میتونید از ادمین هایی که اون لحظه آنلاین بودن ، دوستان @Microb یا @Shayan بپرسید که وارن از من اومد و به شوخی هم گفتن off kon ، دوست عزیز من 10 برابر شما اینجا بودم چیزایی میدونم که شما تو این 3 4 ماهی که اومدی ازش خبری نداری ، لطفا وقتی از چیزی خبر نداری در موردش نظر نده! در ثانی من متوجه شدم که تو فیلم من نصفم تو زمینه کاملا معلومه که از باگ ظاهر شدم ، اگه abuse cmd بود احساس نمیکنی من کامل ظاهر میشدم رو خودت و میزدمت؟ در ضمن 3 ماه منتظر موندن ارزش 1800$ که از کشتن تو به من میرسه رو نداره که بیام کاریت کنم :) من دیگه حرفی ندارم و از خداوند میخوام آخرت شما رو ختم به خیر کنه.

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

با سلام.

بنده به عنوان ادمین حاضر در آن لحظه و شاهد این ماجرا، صحت حرف های ادمین مربوطه (@Mohammadreza) را تایید می کنم.

موفق باشید :)

...We can know only that we know nothing

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شاکی محترم!
بنده تمامی حرف های @Shayan و @Mohammadreza به عنوان ادمین حاضر در ساعت 19:38 دقیقه تمامی حرف های این دو نفر را تایید می نمایم!

لینک به دیدگاه

با سلام بنده اصن قصد اتهام زدن ب شمارو نداشتم که با این لحن صحبت کنید و کم تجربگیه منو ب روخم بکشید.       

من چون با اینجور صحنه ها اشنایی نداشتم و از باگ ها هم اطلاع زیادی هم نداش این پست و فقط برای اطمینان خاطر خودم قرار دادم.

من باز هم ب خاطر اشتباهم عذر خواهی میکنم و شکایتم رو پس میگیرم.

• دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...