رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قفل شدن بازی و سیستم فقط در ارسا کیا

ارسال‌های توصیه شده

مشکل از سیستم های ضعیفه منم Cpu شما تک هسته ای هستش یک مقدار که داغ میشه بازیتون Freeze میشه منم قبلا این مشکل رو داشتم که سیستمم مال دهه 70 بود اما با سیستم جدید هنگامی که ویندوز 7 روش نصب بود لانچر بد اجرا میشد اون دسته از عزیزانی که سیستم i3 به بالا دارید ویندوز 10 نصب کنید خودم روزی 7 ساعت با بندیکم پلی میدم چون ادمینم یکبار هم کرش نمیشم...اما سیستم قبلی ضعیف و ویندوز 7 هم که کلا هنگ بود

اپدیتی هم که دوستان عرض میکنن دقیق بخوام بگم برای هنگامی بوده که انتی چیتی قوی روی سرور اعمال شد که پینتبال همه لگ بودن Fps ها خیلی اومده بود پایین و علی 15 دقیقه بعد ری استارت کرد سرور رو و انتی چیت رو حالا یا غیر فعال یا حساسیت اون رو کم کرد از اینجا اتفاق افتاد که من رفتم سیستم خریدم خودمو راحت کردم و الان شده فاجعه برای شما

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت رفقا
منم هر وقت Alt + Tab میکنم سیستمم قفل میکنه با اینکه سیستمم گیمینگه
معمولا زمانی که 2 تا اکانت آنلاین میکنم اینطوری میشه ...

?????? ??? ??????

MwM.png

لینک به دیدگاه
در 10 دقیقه قبل، MwM گفته است:

با سلام خدمت رفقا

منم

در 18 ساعت قبل، Ali گفته است:

هر چند وقت یک بار اینجوری میشید؟ اگر کسی هست که زیاد و تعداد دفعات بالا بازیش هنگ می کنه اینجا بگه تا باهاش هماهنگ کنیم بازی رو با سیستمش Debug کنیم و مشکل رو برطرف کنیم.

سلام من

Avalanche.png

لینک به دیدگاه
در 5 ساعت قبل، MwM گفته است:

با سلام خدمت رفقا

منم همینطور یه 2 3 بار alt + tab میکنم pc هنگ میکنه باید یا سیستمو ریستارت کنم یا دو ساعت منتظر باشم تا درست بشه.

همه تخممن

بعضی چشم

بعضی لا پا

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

پست های اسپم مخفی شدند.

اسپم کردن نه به ما کمک می کند و نه به شما. لطفاً فقط هر کس که این مشکل رو داره و اعلام نکرده و توضیح نداده و مورد جدیدی داره که به ما در رفع این مشکل کمک می کنه پست بده. در صورت ارسال اسپم اخطار در انجمن دریافت خواهید کرد.

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت بازیکنان عزیز 
در مورد این مشکل خواستم بهتون کمک کنم تا زمانی که حل بشه حداقل از قفل شدن کامپیوتر خود هنگام بازی کردن فرار کنید (راحت بشید).
کسانی که ویندوز 10 دارن زمانی که کامپیوترشون فریز میشه میتونن با چند تا دکمه ی ترکیبی بدون این که بخوان ریستارت انجام بدن مشکلشون حل بشه.

راه حل اول (برای ویندوز 10): هنگامی که فریز شدید دو دکمه ی (Win + Tab) رو بگیرید. به قسمت بالای صفحه تون نگاه کنید نوشته "New desktop" بزنید روش و زمانی که یک دسکتاپ جدید باز کردیدبا کلیک رای بر روی Toolbar خود Task manager رو باز کنید و GTA-SA رو End task کنید. سپس دوبار دو کلید ترکیبی (Win + Tab) رو فشار دهید و دسکتاپ دوم رو ببنید و وارد دسکتاپ اول شوید.

راه حل دوم (برای ویندوز 7): (دراین راه حل برای کامپیوتر خودم حل میشه ولی کسانی که هنگام فریز نمیتونن Task manager رو باز کنند شرمنده تونم) هنگامی که بازی کامپیوتر تون رو فریز کرد کلید های (Alt + Tab) یا (Alt + Esc) رو بگیرید تا نوار Toolbar پایین براتون ظاهر بشه. سپس Task manager رو باز کنید و بازی رو End task کنید.

پ ن: راه حل اول برای کسانی هست که با زدن دکمه های (Alt + Tab) و (Alt + Esc) باز هم فریز هستند.

در آخر خدمت دوستان گرامی بگم که برای ریستارت کردن یا ریبوت کردن کامپیوتر خودتون به هیچ وجه از دکمه ی Power استفاده نکنید (همون دکمه ی استارت), چون از عمر کامپیوتر تون کم میشه.
به همین دلیل یکی از راحت ترین راه هایی که میشه کامپیوتر رو ریستارت کرد رو بهتون میگم. کلید های (Alt + Ctrl + Delete) رو باهم فشار دهید براتون منو باز میشه و راحت میتونید مدیریت کنید برای ریستارت و هر کار دیگه ای.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Shahrooz

Shahrooz.png

JanG.png

لینک به دیدگاه
در 32 دقیقه قبل، Shahrooz گفته است:

به همین دلیل یکی از راحت ترین راه هایی که میشه کامپیوتر رو ریستارت کرد رو بهتون میگم. کلید های (Alt + Ctrl + Delete) رو باهم فشار دهید براتون منو باز میشه و راحت میتونید مدیریت کنید برای ریستارت و هر کار دیگه ای.

موفق باشید.

عزیزم وقتی ک کلن فریز میشه هیچ دکمه ای کار نمیکنه  

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه
در 17 ساعت قبل، Ali گفته است:

پست های اسپم مخفی شدند.

اسپم کردن نه به ما کمک می کند و نه به شما. لطفاً فقط هر کس که این مشکل رو داره و اعلام نکرده و توضیح نداده و مورد جدیدی داره که به ما در رفع این مشکل کمک می کنه پست بده. در صورت ارسال اسپم اخطار در انجمن دریافت خواهید کرد.

@Ali سلام اقا علی جواب نهایی من و 1 نفر دیگه اینه که ما samp R1 نصب کردیم و به مسیر ارساکیا نصب کردیم خوب در samp اصلا سرور ارساکیا freeze نشد اینم بگم که 2 یا 3 بار هم امتحان کردیم ولی بازم بازی freeze نشد اقا علی لطفا جواب بدید به این پیام ممنون از تیم ارساکیا.

اگر ڪسی را دوست داری،

هوایش را داشته باش اما

اگر برای پر ڪردن

تنهایی خود، او را میخواهی!

هوایی اش نڪن ..!

شاید دیگر، به هیچ هوایی

غیر تو عادت نڪند ..

samurayi.png

لینک به دیدگاه

این نفر دوم که ایشون میگن من هستم!

و تا الان که مشکلی پیش نیومده واسم.

شما دوستان هم برای رفع این مشکل یبار کلا ارسیاکیا رو پاک کنید ( به طوری که هیچ اثری از ارساکیا داخل pc شما نباشه) بعد دوباره نصب کنید و samp R1 رو به مسیر لانچر نصب کنید، ببینید مشکلتون حل شد یا نه؟!?

savaki.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۲۱ در 03:21، Alireza گفته است:

مشکل از سیستم های ضعیفه

در این مورد فکر نمیکنم 

خودم از نسل بچه های سسیستم ضعیف هستم

فریز شدن من فقط زمانی رخ میده که بهخوام از موبایل استفاده کنم بمدت 3ثانیه

شاید یکی از راه حلا تلاش برای کم شدن استفاده بازی از سیستمه از هر نظر

رزولیشن پایین و کیفیت کم، Low Effect، Gta3 shrink از مواردی ان که بشه مشکلو حل کرد

قبلنا به خاطر رزولیشن 1600x900 ای که خودم روی سیستم میزاشتم بازی بعد نیم ساعت فریز میشد و هیچکار نمیتونستم انجام بدم و بعد دقایقی صفحه Dump میومد

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

@Ali ممنون میشیم اگه این مشکلو جدی بگیرید و یه فکری ب حالش بکنین . PD اومد MS داد Cuff کرد وقتی Cuff بودم فریز خورد سیستم. اگه رد نمی‌کرد که خوشبختانه کرد، 120min, Ajail  :(

Arlo.png

LimooS.png

لینک به دیدگاه

من تو طول باز که همش هنگ میکنه ولی بعضی وقتا جوری هنگ میکنه مجبورم از دکمه‌ی جولوش ریستارت بدم قبلا اینجوری نبود جدیدا اینجور شده اگه فیکش شه عالی میشه

???? ?? ??? ??? ???????, ??? ?? ??? ????? ???? ? ??????
? ?????? ?? ?????, ? ?????? ???? ???? ??? ?'? ??????' ?? ??????

▌│█║▌║▌║LilPeep║▌║▌║█│▌

Revolt.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۲۲ در 08:16، Ali گفته است:

پست های اسپم مخفی شدند.

من آنتی ویروس رو کلاً غیر فعال کردم و تا الآن حتی یکبار هم بازیم قفل نشده،

به احتمال زیاد بخاطر آنتی ویروس اینجوری میشه.

لینک به دیدگاه
در 19 ساعت قبل، Professional گفته است:

من تو طول باز که همش هنگ میکنه ولی بعضی وقتا جوری هنگ میکنه مجبورم از دکمه‌ی جولوش ریستارت بدم قبلا اینجوری نبود جدیدا اینجور شده اگه فیکش شه عالی میشه

Samp R1 رو به مسیر لانچر نصب کنید ببینید تغییری کرد یا خیر؟

در 19 ساعت قبل، Professional گفته است:

Samp R1 رو به مسیر لانچر نصب کنید ببینید تغییری کرد یا خیر؟

savaki.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۱۹ در 21:38، abolfazlkermani3636 گفته است:

بازی تون لگه

نتتون خرابه

پیسیتون ضعیفه 

اینا مشکلاتونن

@Exbier

@depman

@Matin66

@alirezags7

ماشالا مهندس?

در در ۱۴۰۰/۳/۲۲ در 10:35، Shahrooz گفته است:

باسلام خدمت بازیکنان عزیز 
در مورد این مشکل خواستم بهتون کمک کنم تا زمانی که حل بشه حداقل از قفل شدن کامپیوتر خود هنگام بازی کردن فرار کنید (راحت بشید).
کسانی که ویندوز 10 دارن زمانی که کامپیوترشون فریز میشه میتونن با چند تا دکمه ی ترکیبی بدون این که بخوان ریستارت انجام بدن مشکلشون حل بشه.

راه حل اول (برای ویندوز 10): هنگامی که فریز شدید دو دکمه ی (Win + Tab) رو بگیرید. به قسمت بالای صفحه تون نگاه کنید نوشته "New desktop" بزنید روش و زمانی که یک دسکتاپ جدید باز کردیدبا کلیک رای بر روی Toolbar خود Task manager رو باز کنید و GTA-SA رو End task کنید. سپس دوبار دو کلید ترکیبی (Win + Tab) رو فشار دهید و دسکتاپ دوم رو ببنید و وارد دسکتاپ اول شوید.

راه حل دوم (برای ویندوز 7): (دراین راه حل برای کامپیوتر خودم حل میشه ولی کسانی که هنگام فریز نمیتونن Task manager رو باز کنند شرمنده تونم) هنگامی که بازی کامپیوتر تون رو فریز کرد کلید های (Alt + Tab) یا (Alt + Esc) رو بگیرید تا نوار Toolbar پایین براتون ظاهر بشه. سپس Task manager رو باز کنید و بازی رو End task کنید.

پ ن: راه حل اول برای کسانی هست که با زدن دکمه های (Alt + Tab) و (Alt + Esc) باز هم فریز هستند.

در آخر خدمت دوستان گرامی بگم که برای ریستارت کردن یا ریبوت کردن کامپیوتر خودتون به هیچ وجه از دکمه ی Power استفاده نکنید (همون دکمه ی استارت), چون از عمر کامپیوتر تون کم میشه.

موفق باشید.

کاملا اموزنده و کارامد بود!!!

در در ۱۴۰۰/۳/۲۰ در 23:16، iSalaR گفته است:

دادا من که سیستمم اوکیه ولی باز مشکل داره.  (پس , از سیستم نیست)

اگر هم از سیستم باشه نصف پلیرا به دلیل نکشیدن سیستمشون باس بای بدن? 

هر چی هست سر این اپدیته 

?

و اما نیمه شبی من خواهم رفت

از دنیایی که مال من نیست , از زمینی که مرا بیهوده بدان بسته اند...

285.png                                                                                                               43_sw6.png 

AqA_HaMeD.png 

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۲۱ در 00:18، DoNaLd گفته است:

من روزی ۱۰۰ بار اینطوری میشم از این ۱۰۰ بارم ۹۹ بار سیستم رد نمیکنه لگو (هیچ دکمه ای کار نمیکنه حتا alt +shift که task manager رو باز کنی end task بزنی ) باید دستی Restart بدم Pc رو 

کلید ویندوز رو بزنید و Task View رو بزنید بعدش New Desktop بزنید؛

از اون قسمت Task Manager رو باز کنید و Grand Theft Auto Sanandreas که جلوش زده (No Respond) رو ببندید تا نخواید Restart کنید.

ویرایش شده توسط iLeytoM
لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
در در ۱۴۰۰/۳/۲۵ در 17:14، iHaMeD گفته است:

ماشالا مهندس?

درسا یادم رفته سر امتحان حضوری به یکی بگو بیاد جواب بده 

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد❣️
و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد❣️

❤️abolfazlkermani3636.png❤️                                                                                           

لینک به دیدگاه

ی سری تست هارو دیروز انجام دادم برای رفع مشکل

قدم اولتون برای حل مشکل رزولیشن بازی هست که روی 800x600 یا 1024x768 بر روی حالت 16x باشه! (تا از پردازنده و گرافیک کمتر استفاده بشه)

مورد دوم مربوط به Sa-mp.cfg هستش

که بر اثر تغییراتی روش هنگام سوار شدن ماشین یا استفاده از موبایل و رفتن به جاهای شلوغ فریز میکرد چندثانیه که از سوی Cpu بود

شما با Notepad فایل Sa-mp.cfg رو که واقع در

Documents < Gta San Andreas user files < SAMP 

قرار داره باز میکنید در قسمت Multicore عدد گزینه رو روی 1بزارید(که معمولا پیش فرض هست)

اگه نشد کلا فایل های پوشه Gta San Andreas user files رو حذف کرده(از اسکرین ها و موارد مهم اگه نیاز دارید بکآپ بگیرید) و بعد تست کنید

""وقتی تست کردید نتیجه رو اعلام کنین""

مشکل فریز عمدتاً از سوی CPU هستش که روی 100% بره و بیش از حد داغ کنه در لحظه سیستم Dump میخوره و صفحه آبی میاره

ویرایش شده توسط iErfaN

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۱۹ در 21:38، abolfazlkermani3636 گفته است:

بازی تون لگه

نتتون خرابه

پیسیتون ضعیفه 

اینا مشکلاتونن

@Exbier

@depman

@Matin66

@alirezags7

سلام و این مشکل هیچ ربطی به بستن لانچر ندارد

لینک به دیدگاه
در 13 ساعت قبل، ArvinBlack گفته است:

سلام و این مشکل هیچ ربطی به بستن لانچر ندارد

??
دادا میگه سیستم قفل میکنه :///////////////////// میگی بستن لانچر

به خدا عشق به رسوا شدنش می ارزد❣️
و به مجنون و به لیلا شدنش می ارزد❣️

❤️abolfazlkermani3636.png❤️                                                                                           

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۴/۸ در 10:44، iErfaN گفته است:

ی سری تست هارو دیروز انجام دادم برای رفع مشکل

قدم اولتون برای حل مشکل رزولیشن بازی هست که روی 800x600 یا 1024x768 بر روی حالت 16x باشه! (تا از پردازنده و گرافیک کمتر استفاده بشه)

مورد دوم مربوط به Sa-mp.cfg هستش

که بر اثر تغییراتی روش هنگام سوار شدن ماشین یا استفاده از موبایل و رفتن به جاهای شلوغ فریز میکرد چندثانیه که از سوی Cpu بود

شما با Notepad فایل Sa-mp.cfg رو که واقع در

Documents < Gta San Andreas user files < SAMP 

قرار داره باز میکنید در قسمت Multicore عدد گزینه رو روی 1بزارید(که معمولا پیش فرض هست)

اگه نشد کلا فایل های پوشه Gta San Andreas user files رو حذف کرده(از اسکرین ها و موارد مهم اگه نیاز دارید بکآپ بگیرید) و بعد تست کنید

""وقتی تست کردید نتیجه رو اعلام کنین""

مشکل فریز عمدتاً از سوی CPU هستش که روی 100% بره و بیش از حد داغ کنه در لحظه سیستم Dump میخوره و صفحه آبی میاره

من CPU ام  واقعا خیلی ضعیفه ولی فریز نمیشم?

البته یه زمانی خیلی فریز میشدم

الان از F9 افکت هارو آف کردم

فریم لیمیتر آف کردم و draw distance رو آوردم پایین که خیلی تاثیر گذار بود.

ینی همه اینهارو هم به حالت اول برگردوندم ولی draw distance رو کم کردم دیگه فریز نشدم.

draw distance رو بیارین پایین و تست کنید ببینید هنوزم فریز میشید یا نه

Avalanche.png

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

والا منم همین مشکلو دارم وقتی پلی میدم امکان نداره که یکی دوبار اتفاق نیوفته ولی دو دقیقه بعدش fps میاد 15 بعد اوکی میشه دوباره بعد یکی دو ساعت freez میشه خوهشا رسیدگی کنید من تا به هفته پیش این جور چیزی ندیده بودم که یه دفعه هنگ کرد و فکر کردم از سیستممه در صورتی که تو هیچ بازی تا حالا اتفاق نیوفتاده @ArSaCiA

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...